poster

Anna

 • Velká Británie

  Mindscape

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Španělsko / Francie / Velká Británie, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flyboyeda
  ****

  Mark Strong, velmi zajimava zapletka, dobra atmosfera, rafinovany scenar a velice solidni mindfuck na zaver, hned nekolik duvodu, proc si tento psychologicky thriller i pres nektere mouchy uzit a nechat se snadno vtahnout...(12.7.2014)

 • honajz
  **

  Problém s tímto filmem je hlavně v tom, že nemá nastavená pravidla. Dobře, řekněme, že i Cela pracovala s podobným principem, proč ne? Ale přece jen zde jsou mantinely až příliš volně nastavené, někde neexistují vůbec, takže si člověk klade celou dobu otázky, jestli je hlavní hrdina fakt takový pitomec, nebo zda jde jen o opominutí a nelogičnosti ze strany scenáristů, a koneckonců, ani po tom překombinovaně "překvapivém" závěru člověk tak nějak netuší, jestli se díval na Hannibala Lectera, nebo Arsena Lupena. Což je velký problém. Pokud není některá z postav v rámci příběhu a vnitřních pravidel filmu přesně definovaná, jde pak celý film do kopru díky této neujasněnosti. Pokud přijmeme verzi A, chybí výraznější tlak na pilu a více překvapivějších a zajímavějších momentů, pokud verzi B, pak je to celé postavené na hlavu a spousta lidí je v průšvihu zcela nevinně. Přitom mně se nelíbí ani jedna z verzí. Navíc celý film staví na jisté sexualitě Taissy, která mi přijde až příliš fádní, než aby vzbuzovala nějaké větší erotické emoce.(12.7.2014)

 • Politik
  **

  Se vší úctou ke všem filmům s podobným námětem jsem tento nedokoukal a je to taková nuda, že pochybuji, že někdy dojde na druhou projekci. Hodnotím 40%, protože se možná ještě mohlo dobře pokračovat, ale určitě by se to dalo natočit o mnoho více poutavěji.(10.2.2015)

 • George Stobbart
  ***

  Problémový detektív so schopnosťou vstupovať do ľudských spomienok sa ujíma prípadu nadaného mladého dievčaťa, pri ktorom je nejasné, či je šikovnou sociopatkou alebo iba obeťou... Príjemné prekvapko; vzhľadom k tomu, že som doposiaľ o tomto filme buď nepočul, alebo som ho jednoducho prehliadal. Debutujúci španielsky režisér ponúka profesionálne a vcelku pútavo natočený mysteriózny thrill, nad ktorým sa vznáša príchuť Hitchcocka mixnutého s G. Moralesom, aj keď finálna pointa nie je práve originálna či prekvapujúca. Ústredné duo Strong vs. Farmiga nedá vydýchnuť a hoci sa podobné témy už prepierali v lepších filmoch (Inception, Dreamscape, Total Recall...), ani "Mindscape" si nezaslúži ostať v okrajovej pozornosti.(21.4.2014)

 • Lord.Jim
  ****

  Dobrá atmosféra a tak dál...(15.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace