Labyrint mysli

John je obdarován mimořádnými schopnostmi a pracuje jako "paměťový" detektiv společnosti Mindscape. Jeho úkolem je vracet se zpět v čase na místa zločinů, a odhalit tak vraha. Během jednoho sezení John dostane mrtvici a po dobu dvou let pro firmu nemůže pracovat. Bez finančního příjmu se dostává do dluhů, jeho dům je na seznamu hypoteční agentury a on si začíná uvědomovat, že musí začít vydělávat. Jeho novým případem je dcera bohatých rodičů, která z ničeho nic začala odmítat stravu. Johnova role je jednoduchá - musí docílit toho, aby opět začala žít jako obyčejná dospívající dívka, aby nemusela být umístěna do specializovaného ústavu. Jedná se na první pohled o snadný případ, ale čím hlouběji John proniká do dívčiny paměti, tím tajemnější a děsivější celý případ je. (Nova Cinema)

in flames

4 a to asi jednu dávam už naviac za Taissu a fajnový námet podľa mojho gusta. Film sa nevyhne niektorým klišé a väčšinu času je v podstate jasné čo sa deje, napriek tomu drží napätia a pred koncom naozaj zneistí diváka a ponúkne také to prekvapenie o ktoré nám všetkým ide. Celkovo však priemerný triler v skvelom vizuálnom spracovaní. ()

lineker

Tento typ filmu bude u mně vždy trefou do černého. Jasně. V žánru mysteriózních thrillerů nejde o žádný průlom či překvapení (děsivá minulost,rodinné tajemství,gradující atmosféra),ale co by emočně nevyzpytatelná, mimořádně inteligentní dívka byla Taissa neobyčejně suveréní, a po jejím výkonu v American horor story u mně opět bodovala. Závěr nakonec vcelku překvapil. ()

Major776

Slušný thriller, který klopýtá jen v málo místech. Pokud divák není přehnaně přemýšlivý a nechá se vtáhnout do děje odměnou mu bude slušná porce napětí. ()

mad.dog

Dobrý thriller, který využívá námět z Inception. Mark Strong a herečka Anny hrají super, horší je už scénář a režie. Solidní průměr. ()

Mezerník

Výborná režie, atmosféra chytne od první minuty a některé scény jsou nezapomenutelné (třeba první návštěva u Anny). Bohužel... vyplatilo by se ještě trochu pohrát se scénářem. Forma je lepší než obsah. SPOILER: Nevadí mi řada neodpovězených otázek na konci, ale nelogičnost.. Proč by to vlastně Anna celé dělala? Proč by do toho zatahovala plno "nevinných" lidí? A pokud chtěla na konci opravdu uniknout, proč se tedy zase prozradila, že žije? Škoda, mohl to být jedinečný film ()

dr.Queen

Připadalo mi to jako jeden z dílů Odložených případů,nebo těm podobným.Na nedělní odpoledne,pěkně po obídku,se u toho dobře dřímalo. ()

DiableBlanc

Popravdě jsem nejdříve čekal, že budou vymítat nějakého ďábla z domu/rodiny/slečny a nebude za tím nic víc, nic míň ...ale film překvapil zajímavým zvratem a dějem, který jsem nehádal ...každá scéna, každá nalezená stopa tě nutí přemýšlet, pochybovat ...a hledat pravdu spolu s Johnem, což tě udržuje ve střehu a při smyslech ()

Dalajlada

Od první chvíle je jasná pointa filmu. Bohužel. Ale má to fajn atmosféru a herecké výkony jsou skvělé. A taky nám otevírá cestu k zamyšlení nad tím, jestli je tato forma vyšetřování správná. ()