poster

Osudové léto

 • USA

  Blue Crush

 • Slovensko

  Osudové leto

Drama / Romantický / Sportovní

USA / Německo, 2002, 104 min

Režie:

John Stockwell

Kamera:

David Hennings

Střih:

Emma E. Hickox

Scénografie:

Tom Meyer

Kostýmy:

Susan Matheson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Pohodová letní romanticko - sportovní pohádka, která příjemně uspokojí, člověk si na ní sice asi za pár měsíců ani nevzpomene, ale hodinu a půl nenudí a příjemně vyplní volný čas.(30.6.2003)

 • sheen
  **

  Letní odpočinkovka s holkama v bikinkách.(5.6.2011)

 • kajda.l
  ***

  Atraktivní prostředí, nádherné a odvážné kočky(převážně v bikinách), zvlášť Kate Bosworth je velmi rozomilé koťátko(dobře zvolená hlavní představitelka). Prostě hlavně pro chlapa naprosto pohodový, odpočinkový snímek, kdy odpustíte i absenci příběhu, taková neškodná pohádka.60%.(5.7.2009)

 • Roman.Ticka
  ***

  Mám ráda sportovní filmy a filmy o soutěžení, ráda sleduji snahu vyhrát nad jinými i nad sebou samým. Tyto obří vlny na Havaji jsou pro běžného smrtelníka vrcholem strachu už jen od pohledu, natož tam být a utkat se s nimi... A to jsem odjakživa trpěla fóbií ze žraloků ve spojení se surfingem. Teď vidím, že umřít se dá i bez nich. Vzdávám velký hold všem takovým odvážlivcům! Luky dávej pozor čeče, i na Zélandu to musí být pořádný fičák.(11.1.2015)

 • Beastmaster4
  ***

  Svižný film ze surfařského prostředí. Dobré obsazení vyvažuje váhy proti kýčovitému příběhu. Sportovní filmy s úspěšným koncem jsou pro mě víceméně trnem v oku. Zde tedy jako plus beru v potaz i to, že vlastně o vítezství v pravém slova smyslu nakonec nešlo. A jelikož jsem muž a fanoušek Michelle Rodriguez, tak se musím přiznat, že zvlášť v tomhle filmu jí to opravdu slušelo, byla hnacím motorem po dějové stránce a herecky zvedala kvalitu celkově.(23.7.2011)

 • - Michelle Rodriguez točila všechny scény na surferu bez kaskadéra. (Chipsonator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace