Osudové léto

Scénografie:

Tom Meyer

Kostýmy:

Susan Matheson

Svižný film ze surfařského prostředí. Dobré obsazení vyvažuje váhy proti kýčovitému příběhu. Sportovní filmy s úspěšným koncem jsou pro mě víceméně trnem v oku. Zde tedy jako plus beru v potaz i to, že vlastně o vítezství v pravém slova smyslu nakonec nešlo. A jelikož jsem muž a fanoušek Michelle Rodriguez, tak se musím přiznat, že zvlášť v tomhle filmu jí to opravdu slušelo, byla hnacím motorem po dějové stránce a herecky zvedala kvalitu celkově.(23.7.2011)

Nebojím se hodnotit takto vysoko neboť se mi tento snímek jeví na profesionální úrovni. Byla to skvělá podívaná, která mne vnesla opět do jiného světa . Odprostění od stereotipu filmu. /plně jsem se cítil jako kdybych byl na pláži s hlavní hrdinkou. Nejlepší chvýle filmu nastala pro mne v předposlední scéně při rozhovoru dvou milenců . Myslel jsem , že to bude již už stokrát omývané jednáníjako:Ty to dokážeš-Já top nedokážu ....Ale byl jsem příjmně překvapen. Takže supr.(10.8.2006)

• Hrabka

Sportovní komedie, co neoslní ani neurazí. Je to spíš tupé než dobré, ale s určitou rezervou se to dá zhlédnout. 45%(28.12.2007)

Ač sleduje klasický sportovní příběhový rámec o loserovi, který nakonec vyhraje svůj zápas, jde o jednorázovou zábavnou podívanou, která vás bude bavit, ale nebudete mít důvod dívat se na film znovu. Vyznačuje se skvělou atmosférou, díky níž jsem měl chuť hned vyskočit na prkno (a to jsem vživotě nestál ani na snowboardu :)) a romantická dějová linie ma snad jediného sympatického chlápka, který kdy v romantických příběhových liniích vystupoval :)(7.8.2003)

• klerik

V podstate neoriginálna hovadina s prehnanou mierou pátosu. Finále ma však zaujalo aj napriek tomu, že šlo len o čakanie na blbú vlnu a trochu odvahy...(12.8.2010)