Osudové léto

Scénografie:

Tom Meyer

Kostýmy:

Susan Matheson

Od Osudového léta jsem nic moc nečekal, takže ani nemohu být zklamaný. Příběh je jednoduchý a předvídatelný, i když aspoň ocením, že hlavní hrdinka celý surfing šampionát nevyhrála, protože to by bylo klišé největší, takhle jsem to prostě přijmul. Celé je to sice pojaté jak menší reklama na surfování a na předvedení těch děsně drsných týpků z pláže, ale i tak, když se člověk nudí vydrží hodně, k tomu se na hlavní představitelky dá koukat, i když o hraní kromě Kate Bosworth neslyšela rozhodně ani jedna. Mužský hrdina je sympáťák a hraje obstojně, takže neurazí nenadchne. Zkrátka film na jedno shlédnutí, pokud možno při velké nudě.(22.6.2006)

• Jenda

Další nezáživný film z prostředí, které je mi na hony vzdálené(16.2.2006)

Krásně motivační film s ještě krásnějšími holkami! Film o přátelství a o tom, že se nemáme ničeho bát, máme si věřit a jít si za svým! Krása!(2.4.2011)

Nic moc, aspoň že tam holky běhaly v bikinách(30.1.2005)

• Dever

Soundtrack Paul Haslinger: 1. If I Could Fall In Love - Lenny Kravitz [4:22] ,2. Rockstar - N.E.R.D. [3:49] ,3. Party Hard - Beenie Man [3:59] ,4. Cruel Summer - Blestination [5:12] ,5. Big Love - Chicken [3:47] ,6. Daybreaker - Beth Orton [3:54] ,7. Everybody Got Their Something - Nikka Costa [4:21] ,8. Front 2 Back - Playgroup [3:52] ,9. And Be Loved - Damian Marley [3:01] ,10. Destiny - Zero 7 [5:39] ,11. Firesuite - The Doves [4:36,](15.5.2011)

• - Michelle Rodriguez točila všechny scény na surferu bez kaskadéra. (Chipsonator)