Osudové léto

David Hennings

Emma E. Hickox

Kostýmy:

Susan Matheson

Mám ráda sportovní filmy a filmy o soutěžení, ráda sleduji snahu vyhrát nad jinými i nad sebou samým. Tyto obří vlny na Havaji jsou pro běžného smrtelníka vrcholem strachu už jen od pohledu, natož tam být a utkat se s nimi... A to jsem odjakživa trpěla fóbií ze žraloků ve spojení se surfingem. Teď vidím, že umřít se dá i bez nich. Vzdávám velký hold všem takovým odvážlivcům! Luky dávej pozor čeče, i na Zélandu to musí být pořádný fičák.(11.1.2015)

Pohodová letní romanticko - sportovní pohádka, která příjemně uspokojí, člověk si na ní sice asi za pár měsíců ani nevzpomene, ale hodinu a půl nenudí a příjemně vyplní volný čas.(30.6.2003)

• mysiak

Športové filmy majú jednú slabinu - slabý a hlavne maximálne predvídateľný príbeh...a tento film je presne takýto, surferské zábery sú cool, ale príbeh je jedna veľká slabina, ktorá zráža tento film do priemerných vôd športových filmov...asi si radšej pustím Any Given Sunday...(20.6.2009)

• Jenda

Další nezáživný film z prostředí, které je mi na hony vzdálené(16.2.2006)

• sheen

Letní odpočinkovka s holkama v bikinkách.(5.6.2011)