poster

Osudové léto

 • USA

  Blue Crush

 • Slovensko

  Osudové leto

Drama / Romantický / Sportovní

USA / Německo, 2002, 104 min

Režie:

John Stockwell

Kamera:

David Hennings

Střih:

Emma E. Hickox

Kostýmy:

Susan Matheson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  Průměrné sportovní drama (obehrané schéma, kdy hlavní hrdinka - pokojská, nejdříve neznámá a tudíž bez šancí, nakonec slavně zvítězí...) řízlé s romantickou komedií, na kterém je zajímavé především to, že se odehrává v surfařské komunitě...i když surfařských záběrů je tam pohříchu málo. O surfingu bylo ale natočeno mnoho lepších a kvalitnějších snímků... Podobné filmy: Bod zlomu, V zajetí vln, Bra Boys, Nekonečné léto, Nekonečné léto 2, Billabong Odyssey, Riding Giants(11.10.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Velmi příjemná pohodovka, krásný holky co provazují snad nejkrásnější sport na světě. Dávám 3* ale je to se znaménkem + za velmi dobře odvedenou kamerovou práci a dobrou music.(7.6.2006)

 • ChewieDC
  ***

  Ač sleduje klasický sportovní příběhový rámec o loserovi, který nakonec vyhraje svůj zápas, jde o jednorázovou zábavnou podívanou, která vás bude bavit, ale nebudete mít důvod dívat se na film znovu. Vyznačuje se skvělou atmosférou, díky níž jsem měl chuť hned vyskočit na prkno (a to jsem vživotě nestál ani na snowboardu :)) a romantická dějová linie ma snad jediného sympatického chlápka, který kdy v romantických příběhových liniích vystupoval :)(7.8.2003)

 • TheMaker
  ****

  Krásně motivační film s ještě krásnějšími holkami! Film o přátelství a o tom, že se nemáme ničeho bát, máme si věřit a jít si za svým! Krása!(2.4.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Jsem surfařka tělem i duší, nižší hodnocení dát nemohu.(24.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace