poster

Sága: Prokletí stínů

 • USA

  Saga: Curse of the Shadow

Akční / Fantasy

USA, 2013, 100 min

Režie:

John Lyde

Kamera:

Airk Thaughbaer

Střih:

Airk Thaughbaer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  odpad!

  Už jenom chybělo aby tam vyskočili ti vocasové z Tvajlajtu a asi by mě z toho definitivně jeblo.0%(6.11.2014)

 • ConanVJ
  ***

  Na to, že z toho kouká nedostatek financí, to neni špatnej filmek. Většinu času je na co se dívat. Osobně bych to viďěl radši o něco kratší. Souboje jsou tak půl na půl, některé hodně povedené, některé méně. To samé platí i o efektech. Hlavní trio, Elfka, Ork a člověk působí sympatickým dojmem a po čase jsem jim i fandil. Elfka s těma modrýma kukadlama hodně pěkná. Hudba se mi zdála hodně utopená v pozadí což je docela škoda. Příběh je hodně prostej, ve kterém bych nehledal nic jiného, než přímočarý děj, bez jakýchkoliv zvratů. Pro mě filmek průměrná, místy svižnější podívaná, která má i svoje kouzlo. Za mě 60% :)(18.11.2013)

 • Šakalík
  ***

  Dvě třetiny filmu jsou koukatelné, místy dokonce velmi. Když pomineme očividný nedostatek financí, který je především v bojových scénách až bolestivě zřetelný, dostaneme klasické fantasy s poněkud přitroublým příběhem, jehož epické rozměry jsou v kontextu s úspornou výpravou vyloženě k smíchu. I přesto film nabídne docela svižný děj, spoustu šarvátek a trojici překvapivě sympatických hrdinů. Namaskování skřetů i elfů je výborné, stejně tak služebníci Stínu vzbuzují respekt. Bohužel závěrečná půlhodina je opravdu velmi špatná. Už tak brakový děj se ponoří hluboko do odpadních vod, digitální přerostlá příšera i způsob jejího odstranění profackuje diváka z obou stran a nestydatě infantilní happyend tomu nasadí korunu. Přesto jsou tři hvězdy na místě. Vzhledem k omezeným finančním i technickým možnostem filmařů je tohle ještě docela solidní film. Mohlo to dopadnout daleko hůř...(27.6.2013)

 • Dixiee
  *

  Tohle fantasy "béko" nebo spíš až "céčko" za to opravdu nestojí. A rozhodně to nevylepší protivná hlavní hrdinka, protivný hlavní hrdina a spousta příšerných namachrovaných skřetů.(1.3.2014)

 • Ashar
  ****

  Hezká příroda a scenérie, sympatičtí herci, ale na odpad to je zase moc povedené. Jsou horší filmy a dostávají lepší ohodnocení. Myslím si, že za čtyři si tento film zaslouží.(3.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace