poster

Sága: Prokletí stínů

 • USA

  Saga: Curse of the Shadow

Akční / Fantasy

USA, 2013, 100 min

Režie:

John Lyde

Kamera:

Airk Thaughbaer

Střih:

Airk Thaughbaer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Tak jak na Harryho Pottera padalo Stmívání, je Jacksonův Hobit haněn Prokletým stínem. Ale je to jen odvárek dětí hrajících si na písečku. Na filmu je nejlepší hudba. Herci nic moc, choreografie je odfláknutá a triky průměrné. CITÁT - Kdo to sem k čertu leze!!!!!!....(18.4.2014)

 • Aargh
  ****

  Naivní, jednoduché, ale příjemné fantasy se sympatickými charaktery a - vzhledem k minimálnímu rozpočtu - s neuvěřitelně kvalitní výpravou. Nevím, jestli si zdejší kritičtí hodnotitelé jsou vědomi toho, že tenhle film vznikl asi za tisícinu rozpočtu Hobita a že to tudíž nejde tak docela srovnávat... Dávám tři body a jeden navíc na dorovnání.(14.5.2014)

 • Beckett51
  ***

  Když nebduu brát to, že si meče vypůjčili od tvůrců Pána Prstenů, oblečení z filmů DD a děj je fakt neskutečně tupej, máme tu docela dost zábavné béčko se super choreografiema soubojů (ikdyž to mnohdy kameraman značně posral), příjemným orkem a super Nazgůlem. Jsem spokojen.(18.5.2014)

 • Horbet
  ***

  Pěkná herečka v hlavní roli elfky, motivy veleúspěšné MMORPG hry World of Warcraft, ale to je asi vše, co je na filmu zajímavé. Avšak když bych odmyslel některé fádní souboje a pomalu se odvíjející děj, u kterého už v prvních minutách víte jak to skončí, ale i tak čekáte nějaké spestření efekty či zvratem, kterého byste se asi načekali, tak přece pořád tam jsou ti zelení orkové a trpajzlíci se střelným prachem. Nemůžu dát 2, ale ani 4 hvězdy.(28.7.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  Už úvodný nezáživný a zbytočne zdĺhavý súboj predznamenal v akom duchu sa bude vyvíjať celý film. A aj keď to miestami nebolo až také zlé, doslova to kričalo, že financií na film príliš nebolo. Ale aj napriek menšiemu rozpočtu sa s tým autori popasovali pomerne solídne. Rozhodne vydareným sa však nedá nazvať záverečný súboj a boj s drakom, ktorý bol vyslovene na smiech a bol výsmechom celej práce na filme. Ne-fanúšikovia fantasy nech dajú od tohto ruky preč! A ostatní nech očakávajú minimum a možno tu nájdu aspoň niečo. */**(2.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace