kirmakX6on

nebýt mého slibu, že se na film podívám, nepodíval bych se na něj, resp. po prvních deseti minutách by mi došla trpělivost a vypl bych jej. Co mě asi nejvíc vadilo, byl snad třicetiletý herec, necharizmatická hnusná tlama, hrající náctiletého. Hned na druhém místě bylo, že chování a uvažování náctiletých je podáno s pomocí neurvalé a neuvěřitelně primitivní nadsázky (napadá mě též výraz "opilecká expresivita"), že se skutečně člověk zamýšlí, jak je možné, že takový film vůbec mohl vzniknout; třetí věc -- pozorování, že komedie o panicích, kterak si chtěj zašukat...mě už vůbec nijak neoslovuje až je mi odporná...asi proto, že za své někdejší náctileté nesebevědomé panické já, se poněkud stydím. Každopádně....jak minuty ubíhaly, postupně jsem se otupoval až jsem se dotupil do míry, kdy mi to začalo připadat vtipné. Prvních cca 20 minut čisté utrpení, které jsem absolvoval jen díky tomu, že jsem od kolegy vyfasoval DVD a doporučení, že je to "kultovní film" a že se mu strašně líbí a musím se na něj podívat.....následovalo 10 minut přechodného období, kdy už jsem se tak nemusel přemáhat, a které nakonec vyústilo do závěrečného postoje: docela zábavný výplach. Horší 2 hvězdičky...a poučení, že i filmy, které se jeví jako odpadní, nemusí člověk hodnotit jako odpad, pokud se přemůže a dílko dokouká. Celkově 35% ()

Gallienus

U tohoto filmu je možné hodnotit pouze jako odpad nebo dát maximum, pamatuji se, jak mi ho kamarád kdysi pouštěl jako horkou novinku a mluvil o nejlepším filmu všech dob. Tento film je nostalgie, ve škole, kdo neviděl jako by nebyl. Jinak v mém blízkém okolí velmi neoblíbený a nepochopený film. ()

subic

To je tak blbý a mastný, až je to dobrý. Já by šulal, až bych kukál - kozy, kozy - já by šulal, až bych kukál - kozy, kozy ... ()

JohnnyD.

Ten film je tak debilní až je prostě skvělý :D Viděno asi 1000x a pořád se tomu směju. Soundrack luxusní, není co dodat :) ()

DarweyD

opravdu velice kontroverzní film, ovšem po několikátém shlédnutí musím stále trvat na plném hodnocení, absurdnost a odvaha splodit takovou vtipnou blbost je nevyrovnatelná i například v případě borata. plné hodnocení protože i po dospění ze svých mladých let se stále řežu smíchy jako u málo filmů, hudba samozřejmě dodává filmu skvělou atmosféru kterou málo kdo pochopí ()

Olafsson

Dnes jsem to videl po dvaceti letech. Tehdy jsme to s klukama hrozne zrali a bavilo nas to. :D Je to tezka sracka, ale stejne jsem se obcas smal i dnes, nektery ty stupidni vtipy proste pobavi i tak. Takze tri hvezdy. ()

majk_n odpad!

Jak se tahle idiocie může někomu líbit (a bohužel líbí a znám spoustu lidí, kteří si jej pouští i několikrát) ()

Vojt Ittoh

Ginger Pubes, Sad Act a mixmaster superstar DJ Eyeball Paul, kterej pije vodku nejraději přes oko, protože to tak jde rychleji do krve. Zmatená jízda Ibizou, při které hrají parádní taneční hity roku 2000. Ano, je to břečka, ale já se u toho královsky bavil! Některé scény jsou nezapomenutelné. Napadá mě třeba krátká exkurze do Sad Actových kalhot. ()

MaxPower

Naprosta klasika, jeden z nejlepsich filmu vsech dob... zvlast pokud mate radi tanecni hudbu... sqela parodie techno kultury :)) ()

Fallout

jak tu bylo už psáno - z pohledu kritika zadupat do země, z pohledu teenagera film nabitý cool hudbou, hustejma týpkama a vostrejma hláškama. (ne)stydím se :) ()

kneekal

myslim, ze jsem se jednou nebo dvakrat opravdu zasmál, ale jinak si stejně myslím, že by se z názvu mělo vyškrtnou slovo Klub a áčů bych nahradil ačka.... ()

bigbadboy

Kevin a Perry jsou opravdu zoufalci :o) koho neodradí začátek a naladí se na břitký humor, ten rozhodně nebude na konci litovat. ()

Chladek odpad!

Film byl vyhlášen nejlepší komedií roku 2000. Absolutně nechápu toho, kdo to vyhlásil. Film se mi ve všech scénách zdá místo směšného trapný. Vůbec nechápu, co na něm je směšné. Hrůza a děs. ()