Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

bari68

Ako vlastne sa dá ohodnotiť soft-porno,ktoré sa vlastne ani samo neberie vážne?Keby som to mal brať objektívne, tak za herecké výkony a dej a.i. filmové aspekty by sa hodnotenie pohybovalo medzi odpadom a 1*.Nech,ale nie som pokrytecký, tak za hlavnú predstaviteľku a účelný obsah musím zdvihnúť aspoň na 2*. ()

kwoky

Ja bych k "Drama / Erotický" pridal jeste "Komedie", protoze jsem se docela zasmal. Nejcasteji naivite divek (a specialne Papriky). Citil jsem z filmu nejen sex a erotiku, ale i jakousi pridanou umeleckou hodnotu. Tezko definovat, ale prislo mi to docela povedene. Dej se posouval (a zasouval) porad dal a Paprika se vyvijela (od "jen 15 dni" do "me je vsechno jedno"). Cekal jsem mnohem vetsi brak. A hlavni hrdince to v nekterych scenach moc sluselo. Na mou Jahudku ale nema :) ()

Šandík

Film, který se stupiditou děje prakticky neliší od "myšlenkové komplikovanosti" pornofilmů. Jak je možné, že tenhle brak, plný velmi průměrného herectví, nijaké režie, nevtipného humoru a trapného softporna, má na CSFD 53%? Přiznávám bez mučení, že jsem, navnaděn zdejším vysokým hodnocením, čekal něco zcela jiného. Snad proto, že jediný další Brassův film, který jsem kdy viděl - Caligula, ač také žádný zázrak, a také plný perverzní a dekadentní erotiky, přecejen není úplně špatně natočený a za (jedno) shlédnutí stojí. Teď už ovšem vím, že Caligula je doslova filmový skvost oproti této podivné slátanině, která snad může uspokojit jedině filmové masochisty, milovníky totálně béčkových filmů a ctitele neskrývané filmové dekadence. Jednu hvězdičku uděluji za celkem slušnou kameru, občas i povedený vtip (spočítat by se ovšem daly asi tak na prstech jedné ruky) a místy i náznaky jakéhosi herectví... Celkový dojem: 20% Zajímavé komentáře: EdaS, hippyman, RomanHyde ()

kingik

Režisér Tinto Brass je odjakživa starý chlípník. A podle toho jeho film, natočený na hranici porna, vypadá. Erotických scén je opravdu hodně, ale je s podivem, že to příliš sexy nepůsobí. Jinak celkově není o co moc stát. Film (možná) svým pojetím atakuje hranici kontroverznosti. Deborah Caprioglio v hlavní roli nebyla nejhorší volba. ()

farmnf

Docela přijatelná erotická komedie o štětce co to šla zkusit a už u řemesla zůstala, neboť ji bavilo. Hudba stylová a atmosféra padesátých let Itálie je tam hezky ztvárněná. Scénář je takový hodně naivní ale repliky vtipné(Neplač mám od tebe mokrý koule, Do zadku ho strkejte svým kadetům ale mě, mě ne! Vy intelektuálky jste větší prasata než my kurvy...) Hlavní představitelka je fakt špička sexappealu a prsa má přírodní-to se cení hlavně. S uměním jako u všech děl Brasse to ale nemá nic dočinění. ()

• Keď si Paprika (Debora Caprioglio) vyzlieka pred kúpeľom s Madame Olimpiou nohavičky, má na sebe aj podväzky. Hneď v ďalšej scéne ich na sebe už nemá bez toho, aby si ich vyzliekla. (GTS_PUNK)