Uvnitř mé hlavy

• Česko Kouzla a čáry (více)

Alicia (Juno Temple) se společně se svou sestřenicí Sarah (Emily Browning) a jejími kamarády vydává na prázdniny daleko od domova do Jižní Ameriky. Když musí Sarah náhle odjet, Alicia se ocitá na odlehlém ostrově jen ve společnosti Barbary (Catalina Sandino Moreno) a Brinka (Michael Cera), amerického studenta se sadistickými sklony. Zmatená a vystrašená Alicia nedokáže usnout a realita se jí stává noční můrou, ze které není probuzení. Dávné domorodé rituály, znepokojivé chování zvířat a podmanivé hypnotické stavy nechávají Alicii nahlédnout do nejtemnějších koutů její duše. Když ale hra zajde příliš daleko, důsledky mohou být šokující a smrtící. (oficiální text distributora)

esita odpad!

nechapem ako tomuto mohol niekto dat jednu hviezdu...nie to este styri...totalna blbost... az sa cudujem ze som stratila cas pri tomto "filme"... ()

Jessica_Biel

Jsem asi divnej... Znáte to, když koukáte na film, který vás nějak moc nebaví- Pak to skončí a po deseti minutách se vám děj rozleží v hlavě a mysli, a vy si řeknete -"no kurva" ! Tahle schizofrenie, magorství, šílenství s bolestným koncem v tom nevábném prostředí a společnosti... Mazec!!! Na to, že Juno Temple znám jen z filmu "Wild Child", a osobně sem jejímu talentu nevěřil, tak se teď předvedla naprosto suprově! Deset palců nahoru, osm hvězd a dvakrát podtrženo! Tohle byl nářez.... ()

Gmisiycs odpad!

Doufám, že jestli jste se někdo skutečně dívali na tuto pí...inu, že jste to ve zdraví přežili. Já jsem nasraný jako málokdy. Kdo mi vrátí hodinu života? ... Naprosto, ale naprosto ztracenou! Pokud si dobře vzpomínám, letos je to první odpad. Z toho, a z data příspěvku se dá odvodit, že jinak jsem hodně odolný a tolerantní. ()

stojan55

Mladá holka zblblá konzumním americkým způsobem života, s naprosto naivním a intolerantním pohledem na svět, kterou k šílenství dožene pes, který jí chce obskočit nohu. Myslím si že jiný osud než ten ze závěru filmu si ani nezaslouží. Jinak film až zbytečně natažený, jedna hodina by byla až až. Hudba - průměr. ()

los_kretenos odpad!

Toto je strašná pitchovina a oficiálny text distribútora je značne zavádzajúci. Ta hlúpa nána mi príde ako 4 ročné decko bez mamy alebo nejako mentálne narušený jedinec Celý čas som sa divil akou chorobou schýzou či paranojou táto osoba trpí a ako ju pustili na výlet bez povinného dopingu. Neviem prečo ale mne prišli v tomto filme všetci normálny až na hlavnú hrdinku. Ešte aj ten sadista sadisticky - sadista lebo zastrelil papagája. Jediné čo ma na tomto filme zaráža je ako sa okolo neho zbehli samozvaný psychológovia a pohonievajú si na Juno Temple. Nad niektorými komentmi som sa zabavil dokonca viac ako na samotnom filme. Bloody13 to vystihol presne :)))) ()

DeRoyce

Celkem originální scénář, dokonale popisující zhoršující se psychický stav křehkého poupátka - náctileté „nanynky" Alicei, která se rozhodla strávit příjemně prázdniny se svoji sestřenicí. Bohužel hned po příjezdu do Jižní Ameriky na Alicii čeká prudká změna v jejím očekávání, protože je svěřena do rukou přátel sestřenice Sarah, se kterými je nucená trávit svůj volný čas prvních pár dní sama, bez Sarah společnosti, protože její sestřenice je nucena pod záminkou svého studia zdržet své bytí. Šlo jen o pár dní pod taktovkou Sarah ,dle mého v celku normálních a duševně silnějších i otrlejších, přátel. Bohužel se v jejich společnosti Alicii prudce horší její už tak slabý psychický stav a pozvolna se proměňuje ve vyčerpání a absolutní mánii, z níž přestává být úniku. Děj filmu, ztvárnění postav, prostředí, chápání dospívajících účastníků i způsob řešení problémů je příjemně věrohodný. Dle mě jde o povedené dílo s překvapujícím koncem. Bohužel mně osobně kazí výsledný pocit a zážitek ze snímku pro mě až nesympaticky „uječená a absolutně histerická" Alice, ačkoliv vím, že je to přesně to pravé ořechové, co dokonale podtrhuje dějovou linii celého filmu. Bohužel díky tomu hodnotím film jen 50%. Pominu-li fakt osobního afektu k neustálému vřískání a přikloním se k subjektivitě, pak dávám 70% ()

lineker

Dle hodnocení je poznat, že ne každému film sedl, ale komu ano nebojí se zatlačit na pilu. Já osobně byl z této sondáže do lidské duše mile překvapen. Film, kde z minuty na minutu netušíte co se může stát, kdo je kdo a proč se to a to děje. Celkem slušné psychologické bludiště z kterého najít cestu ven není jednoduché a v závěru si dokonce vybere tu nejkrutější daň. Nikdo nemůže vědět co se komu honí v hlavě natož to jak se mu to tam dostalo a jak to dostat ven! ()

BigJohn02

Co je to proboha za rodinu, která pustí totálně psychicky vyšinutou trosku na prázdniny na jiný kontinent? Ocitne se mezi mlaďochy, kteří to sice občas trochu přepálí (hlavně ta řepa s rypákem), ale s normální holkou by to ani nehlo. A nakonec léčí její šílenství indiánští šamani tak dobře, že umře. Tak proto se to jmenuje Magic Magic! I když víc by tomu seděl název Mierda, mierda. Jedna hvězdička za kozy. ()