Uvnitř mé hlavy

• Česko Kouzla a čáry (více)

Alicia (Juno Temple) se společně se svou sestřenicí Sarah (Emily Browning) a jejími kamarády vydává na prázdniny daleko od domova do Jižní Ameriky. Když musí Sarah náhle odjet, Alicia se ocitá na odlehlém ostrově jen ve společnosti Barbary (Catalina Sandino Moreno) a Brinka (Michael Cera), amerického studenta se sadistickými sklony. Zmatená a vystrašená Alicia nedokáže usnout a realita se jí stává noční můrou, ze které není probuzení. Dávné domorodé rituály, znepokojivé chování zvířat a podmanivé hypnotické stavy nechávají Alicii nahlédnout do nejtemnějších koutů její duše. Když ale hra zajde příliš daleko, důsledky mohou být šokující a smrtící. (oficiální text distributora)

Echoes

Nevím, co o tom napsat, páč nevím, co si o tom vlastně myslet, páč nevím, co to vlastně teda bylo... Ale bylo to velice poutavé! ()

elanista1

Film v ktorom je najnapinavejsia scena skakanie do vody z utesu, nemoze dopadnut dobre. Pozerat sa 90 minut na skupinku mentalne postihnutych trkvasov, pricom sa nic nedeje, NIC, to chce naozaj pevne nervy. Potesia len papagaje, psiky, ovce a kone. Z kolonky zanre poprosim vymazat "horor"... a ten koniec snad nemozu mysliet seriozne. ()

wick

Děs...vřeštící hysterická Američanka pobíhá po ostrově a leze všem na nervy. 10% za Chile a přírodu. ()

rigby

Jedna hysterka ještě thriller nedělá, natož psychologický horor. Nebo co to vlastně mělo být. Každopádně přemítám, co tento pseudofilm chtěl vlastně říct a proč jsem se na to díval. Naprostá ztráta času. ()

ludovit14 odpad!

Sebastián Silva nám vo filme Magic Magic predviedol,ako sa dá za 3 minúty napísať na WC-scenár.Takýchto režisérov ako aj scenáristov by som dal pozatvárať.Tak toto nemalo nič spoločné s filmom,úplne tu bolo všetko Zléééééé-nič tu nefungovalo!!!A tvorcovia si,tiež z nás vystrelili-horor to určite nie je,ak niekto pokladá za horor mŕtvého papagája-tak je to veľmi úbohe.Jeden z najhorších filmov,aký som kedy videl!HOD:0,00%.PS:zatiaľ môj najväčší kandidát na Zlatú malinu!!! ()

MorraEddie

Uvnitř mé hlavy udělalo uvnitř mé hlavy neskutečný guláš. Nějak jsem ani nemohl pobrat to co nám chtěli tvůrci vůbec sdělit a o nějaké valné kvalitě se tady také nedá moc hovořit. Jediná věc díky které jsem si tento film pustil byl Michael Cera a díky bohu mě opět nezklamal a udržel mě u filmu až do konce,což se v půli filmu zdálo jako nereálnost. No a o Juno Temple se nebudu ani vyjadřovat,protože ta mě tak srala celý film,že na to chci co nejdřív zapomenout. ()

jopal

Jedna blba krava, medzi uplne normalnymi typkami. Nuda, s nezazivnym dejom. A horor? Tak to uz radsej komedia. ()

certiskon odpad!

Zbytečně promarněných 98 minut života... (Nepočítám do toho příjemné momenty, kdy jsem si s klidem aniž bych film zastavovala odešla na záchod...) ()

david666

Divný film. Vlastně ani nevím, jestli se mi líbil nebo ne. Každopádně v hlavě zůstane nadlouho - a pokud o to šlo, pak je to vlastně OK. Atmosféra je znepokojivá a konec - škoda mluvit. ()

Scaevola

A pak že hysterie není žádná diagnosa! Snímek subjektivně znepokojující svým obsahem, ale především formou; přímý pohled z vnímání zasažené je drásavý a až nebezpečně lavírující na hraně komičnosti. Skladba děje se mírně minula s mým očekáváním, především indiánské vyústění bylo jaksi samoúčelné, avšak herecké party byly bezchybné. Otevřený závěr podpořil mnohost interpretací, což zřejmě bylo záměrem, naneštěstí však také zdůraznil dějovou prázdnost a nevhodně k ní přitáhnul pozornost. Obtížné a ne zcela dotažené. ()

Kalda69

JJ takhle to dopada kdyz si na pohodovou dovolenou vezmete psychicky labilni pribuznou, ktera je tak nejak zavisla na socialnich sitich. ()

Dvojirakri

Film plný kontrastů. Docela pěkná kamera na fajn širokoúhlý materiál, občas zajímavé nápady na kompozice, ale taky mnoho scén s bezhlavými postavami, šikmo horizont atd. Celkem hodnověrný herecký výkon Juno Temple a v protikladu Michael Cera jako uplný, sice civilně hraný, ale šulin, kterej je ještě tak pitomej že místo toho aby si s holkou užil tak se tváří jak se mu zhnusila a pak se pokusí o znásilnění. Psychopatie? Režisérův nevysvětlitelný záměr? Nebo Cera dostal volnou ruku a rejža, nemyslíce, to schválil?? A takových podivností je tam více, včetně toho závěru. Nápad vžít se do pocitů neosamostatnělé pubertální introvertky ponechané v cizí zemi mezi cizími lidmi a počínající paranoia byl jistě dobrý, ale těch blbostí okolo bylo na můj vkus moc. Za ty klady si ode mě film zaslouží dvě hvězdy, ale víc ani ! ()

ScoRPy odpad!

Příběh o Alicii, která "strčila kundu" do ksichtu Brinkovi...ano, to je jediný zajímavý moment filmu, který má zajisté hlubší myšlenku. Režisér musí být zakompleksovaný antisociál, kterému nahání hrůzu pobyt ve společnosti. Skutečně lituju času, který jsem tímto filmem ztratil, hodně nešťastný výběr. ()

migl odpad!

98 minút trvajúca psychonuda,kde stále čakáte až sa niečo udeje,a zrazu to prišlo,záverečné titulky:) ()

schindler

4 Hvězdy jsem dal protože na podobné téma jsem nic takového neviděl a taky protože jsem se kolikrát ve společnosti cizích lidí cítil podobně. ()

montel

Alicia (Juno Temple) přijíždí na prázdniny do Jižní Ameriky za svou sestřenicí Sarah (Emily Browning). Sarah však musí na pár dní odjet a nechává Aliciu se svými třemi přáteli. Ti se ovšem k Alicii nechovají moc přátelsky a Alicia se tak ocitá v pasti. Je vystrašená, má halucinace a zoufale čeká na návrat Sarah. Po jejím návratu se ale situace nelepší a Alicia začne čelit daleko horším vidinám...Už dlouho jsem neviděl tak zoufale nudný film, navíc s příšernou hysterickou krávou, která půl filmu probrečí a profňuká. Těmto filmům já nefandím, příběh je navíc strašně debilní a vlastně o ničem. 20% ()

Ms.Iris

Uvnitř mé hlavy? ...no asi pánko Sebastián Silva hovorí o svojej hlave, v ktorej má schovanú pointu a zmysel celého filmu... lebo ja som to nepochopila. Nepochopila som načo bol vôbec natočený film? Čo mal akože človeku povedať, ukázať? Nezmyselné nič, ktoré sa ťahalo nezmyselne 98 minút a ešte nezmyselnejšie to skončilo... ()