poster

Uvnitř mé hlavy

 • český

  Kouzla a čáry

 • Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

Scénář:

Sebastián Silva
(další profese)
 • *CARNIFEX*
  *

  Alicia prichádza za svojou sesternicou, aby spolu s jej priateľmi podnikli výlet do Chile. Nakoľko sa však Sarah musí vrátiť do školy kvôli opakovaniu nezvládnutej skúšky, Alicia odchádza s neznámymi osobami sama. Hneď od samého začiatku si s nimi nesadne. Rozdielne názory, spôsob komunikácie či rozhodnutia ju privádzajú do šialenstva. Prečo sa to ale všetko deje? Je všetko tak ako sa na prvý pohľad zdá? Pecka. Záber na tečúcu vodu do pohára. To tu ešte nebolo. Dnes môže robiť hypnózu už každý k....t. Čudujem sa, že tej čupke nikto nedal cez pisk a nevyhodili ju namiesto tých šteniat. Otravná, nesympatická osoba, ktorej sa ako jednej z mála podaril husársky kúsok - zhnusiť mi striptíz. Takmer 70% je tento film jedna nudná sračka, ktorá sa stoj čo stoj snaží čo najrealistickejšie vyobraziť psychické stavy narušenej osoby. Záver sa, akože, zvrhol na indiánske vymetanie diabla či kerého krista. Aspoň, že zgegla... - 30%.(10.8.2013)

 • sochoking
  *****

  Veľmi znepokojujúca snímka. Už aj kôli tomu, že ma tam neustále znepokojovala tá jebnutá Sara! P.S. Rozhodne by som nenazýval pár vtipných poznámok komédiou...(3.8.2013)

 • bourec
  odpad!

  Na přebalu dvd je napsáno"Film od nadějného chilského režiséra".No potěš satan.Uřvaná skupina,zejména ta kráva,na který je vidět,že je jen kousek od naprostýho zhroucení,dva kuřbuřti,vo který bych zlomil kovovou bejzbolku,a i zbytek byl úplně na kopanec.Jediná světlá vyjímka,která ale moje hodnocení protentokrát neovlivní,byl útržek skladby od Knife,což je podle mě popová pecka.A když se ta pipka snažila skočit z tý skály,fakt sem si přál ať skočí a rozbije si xicht vo ten kámen.Hrozná debilita.0%.(18.8.2013)

 • !RedruM
  ***

  Psycho sonda do jedného chorého mozgu, ktorý na konci dostane taký krč, že dojem s toho klesá náramne dole. Ako depresívny thriller skvelé, horor nikoliv! Herecké zoskubenie berie dojem na horu s režíjného podpriemerného talentu!(14.8.2013)

 • EvilPhoEniX
  **

  Mé zklamání z filmu se zhoršilo dvojnásobně po přečtení recenzí, které prohlašovaly :"Těžce snášející psychologický horor .. perfektní vzrušivá jízda! " Mně přišel film dosti nudný a nezábavný. Postavy jsou protivné a mrzuté, tak i jejich dialogy. John Cera hrajícího jako šílence byl zábavný pouhých 10 minut, poté jsem ho shledával arogantním a nesnesitelným. Je zde průměrná práce s kamerou, nic není výjimečné, nic není překvapující, nic se ve filmu pořádně neděje. Jsou zde pouze překrásné záběry krajiny z jižní Chile.(11.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace