poster

Uvnitř mé hlavy

 • český

  Kouzla a čáry

 • Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  *****

  Veľmi znepokojujúca snímka. Už aj kôli tomu, že ma tam neustále znepokojovala tá jebnutá Sara! P.S. Rozhodne by som nenazýval pár vtipných poznámok komédiou...(3.8.2013)

 • Flipnic
  ****

  Za málo peněz hodně muziky!! Tohle by se klidně v reálu mohlo stát a jsem přesvědčenej díky svý psychoterapeutický praxi, že se to prostě stát může ... Nepříjemnej, zneklidňující film. Není to pro každýho rozhodně, ale z psychologickýho hlediska a celkově toho, jak se někdy věci serou až neskutečným způsobem, to je fakt výstižný a deprimující...(2.8.2013)

 • Sandiego
  ***

  Na můj vkus až příliš hysterický zážitek, i když na druhou stranu udělat z nezávazného výletu s docela fajn lidi do fajn destinace ilizi regulérní noční můry, zas tak špatný nápad na psychodrama nebyl. Škoda jen, že si scénář neopustil v závěru pořádně přitlačit na pilu, přidat něco z excorcismu a domorodých praktik a tím zcela obětovat střízlivé pozadí. Jak vidno z předcházejícího Silvova filmu, režisér má asi slabost na patologické mentální jevy, z jejichž přiblížení dokáže občas udělat mrazivou podívanou, ale v ani jednom případě není schopen kolem nich přesvědčivě vystavět děj. Přechod do komediálního žánru ve Starých kočkách na mě nakonec přeci jen působil jako snesitelnější varianta.(12.8.2013)

 • TaxiDriver
  ****

  Best movie about jet lag ever! Super Michael Cera. Geniální scéna zhypnotizování! ____Takový ten zvláštní pocit, když se v závěrečných titulcích objeví jméno Christopher Doyle a ten film na to vůbec nevypadá..(23.8.2013)

 • playboxguest
  **

  Někteří tu viděli film o jedné hysterce mezi partičkou normálních lidí, ti druzí zase film o normální holce v bandě nesympatickejch hovad. Tahle rozporuplnost je na celém filmu asi to jediné hezké, jinak je to psychologickej thriller naprosto o hovně, z něhož si budu za pár dní pamatovat jen to, že Juno Temple je "Jó" i od krku dolů, že i sladká Emily dokáže být nevýrazná a že Cera je fakt přiteplalej pablb, kterej se mi díky tomuhle filmu bude do budoucna snášet ještě hůř, než tomu bylo doposud. 50%(20.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace