Uvnitř mé hlavy

• Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

Sebastián Silva

Kvalitní psychologický film, který si hodně zahrává s psychikou člověka. Michael Cera, jakožto jeden z mých nejoblíbenějších herců zde předvedl velmi neobvyklou roli, kterou bych od něho vůbec neočekával. Líbila se mi také ta postupná psycho intenzita, která vyústila v pocit rychle tloukajícího se srdce a husí kůže po celém těle.(20.9.2013)

• Chrustyn

Za začátku poutavý thriller, který neprobíhá tak, jak by divák očekával, ale jeho originalita, mu bohužel moc dlouho nevydrží. Z celého výkonu, tak v hlavě zůstane jen psychopatický výkon a účes Michaela Cery.(21.12.2013)

,,JSEM TU JAKO V PASTI“... /// Parta mládežníků zralá na zájezd maximálně za Lesním duchem a ne do Chile. Chvilku napínaj, kdo že je tady ten největší magor, žlutej trikot dlouho drží Cera (né dcera, Cera, ten co musel chcípnout v Hollywoodu), aby mu v závěrečným stoupání krutě natrhla prdel Juno Temple, jejíž herecká kreace mě vážně oslovila. Nejen proto, že ji to moc slušelo od pasu nahoru. Hrabárna byla taky ucházející, ale to ostatní, to bylo nějaký nedomrdlý. Na konci jsem si prostě nebyl úplně jistej, co že jsem to vlastně viděl… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Trošičku mívám noční můry. 2.) Miluju kozatý holky. (To, že jim mrdá beru jako bonus.) /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(25.8.2013)

• Terva

Zase mládež a zase někam jedou - kolikrát je už tohle klišé ohrané? Zde divák ani nemá zájem někomu konkrétnímu fandit a tak se vlastně stává, že fandí záporákovi. Což možná tvůrci ani nechtějí, ale to se nedá nic dělat. CITÁT - Muertos.............(20.10.2013)

Od bezchybného zobrazení stavu, kdy je člověk nucen pobývat ve společnosti nesympatických osob, okolo nichž se necítí příjemně (mně obvykle stačí ve společnosti jeden takový člověk, abych se přestal cítit pohodlně ... na chudáka Alicii tu byli hned tři a to bez jediné přátelské tváře), až po totální paranoidní stavy a nervové zhroucení. Těžká psychologická depka a velmi příjemné překvapení, čekal jsem od toho filmu něco absolutně jiného (z dávno viděného traileru jsem si pamatoval jen divného Michaela Ceru). Dovolená k nezaplacení.(30.7.2013)

• Juno Temple