poster

Uvnitř mé hlavy

 • český

  Kouzla a čáry

 • Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ****

  Od bezchybného zobrazení stavu, kdy je člověk nucen pobývat ve společnosti nesympatických osob, okolo nichž se necítí příjemně (mně obvykle stačí ve společnosti jeden takový člověk, abych se přestal cítit pohodlně ... na chudáka Alicii tu byli hned tři a to bez jediné přátelské tváře), až po totální paranoidní stavy a nervové zhroucení. Těžká psychologická depka a velmi příjemné překvapení, čekal jsem od toho filmu něco absolutně jiného (z dávno viděného traileru jsem si pamatoval jen divného Michaela Ceru). Dovolená k nezaplacení.(30.7.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Přesně na hraně mezi hezky zneklidňující psychárnou a protivně hysterickou kokotinou :)(23.9.2015)

 • GrungeChild
  ****

  Od prvních minut nepříjemné, jako pohled ze skalního výběžku do rozbouřeného útesu těsně před odrazem. Ovšem po dopadu do ledové vody nečeká rozhodně žádná úleva. Magic Magic provází pozvolna z jedné deprese po druhé, ale nadšení kupodivu stoupá, až do studené sprchy, která odezní přesně tam, kde má. Milé překvapení z nenápadného snímku, který ukazuje střízlivým pohledem to, kam je schopna se chorá mysl vydat. Paradoxně tím působí ale ještě víc znepokojivě. Pro mě tenká hranice mezi 4 a 5*.(10.8.2013)

 • Botič
  ***

  Destrukce nestabilní mysli, u které je těžké sympatizovat s kteroukoliv stranou. Cera je správně na kopanec do rozkroku, ale Juno jde přes čáru tak, že je těžké jí držet, byť jen jeden jediný, palec.(21.9.2013)

 • Chrustyn
  **

  Za začátku poutavý thriller, který neprobíhá tak, jak by divák očekával, ale jeho originalita, mu bohužel moc dlouho nevydrží. Z celého výkonu, tak v hlavě zůstane jen psychopatický výkon a účes Michaela Cery.(21.12.2013)

 • Juno Temple

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace