Uvnitř mé hlavy

Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

• Bloody13

Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Juno Temple se nebojí ukázat prdel nebo kozy. Ta špatná je, že Juno Temple je taky citově labilní a uřvaná pizda, co ve vás probudí zdravou nenávist jak k její postavě, tak k celýmu filmu. Psychologická nuda.(12.8.2013)

• Terva

Zase mládež a zase někam jedou - kolikrát je už tohle klišé ohrané? Zde divák ani nemá zájem někomu konkrétnímu fandit a tak se vlastně stává, že fandí záporákovi. Což možná tvůrci ani nechtějí, ale to se nedá nic dělat. CITÁT - Muertos.............(20.10.2013)

,,JSEM TU JAKO V PASTI“... /// Parta mládežníků zralá na zájezd maximálně za Lesním duchem a ne do Chile. Chvilku napínaj, kdo že je tady ten největší magor, žlutej trikot dlouho drží Cera (né dcera, Cera, ten co musel chcípnout v Hollywoodu), aby mu v závěrečným stoupání krutě natrhla prdel Juno Temple, jejíž herecká kreace mě vážně oslovila. Nejen proto, že ji to moc slušelo od pasu nahoru. Hrabárna byla taky ucházející, ale to ostatní, to bylo nějaký nedomrdlý. Na konci jsem si prostě nebyl úplně jistej, co že jsem to vlastně viděl… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Trošičku mívám noční můry. 2.) Miluju kozatý holky. (To, že jim mrdá beru jako bonus.) /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(25.8.2013)

Až přes čáru hysterický prožitek. Okolo žádná přátelská tvář, v hlavě zmatek, znepokojivý psychologický výlet před sebou. Uprostřed neznámé země začínají své růžky vystrkovat paranoidní stavy, typově dobře zvolení herci ještě podtrhují tuhle nepříjemnou zneklidňující látku. Nesnadno se na ní dívá, rychle se však na ní zapomíná!!(2.9.2013)

• lopata555

Banda tupých hláv sa vyberie na ostrov a počas 90 minút máme možnosť sledovať ako sa jednotlivé postavy správajú, jediné veľké plus je akurát herečka Emily Browning, lenže ani tá nedokáže zabrániť tejto hroznej nude ...(12.11.2013)

• - Režisér Sebastián Silva založil příběh na městském mýtu o chilských dívkách, které jely na dovolenou do Ria de Janeira, při které se u jedné z nich vlivem okolností spustily schizofrenické stavy. (Brousitch)

• - Postava Brinka je údajně skrývajícím se homosexuálem a Michael Cera ji založil na filmové roli Crispina Glovera z filmu Na břehu řeky (1986). (Brousitch)

• - Hoci ide o americkú produkciu, žiaden z hlavných predstaviteľov nepochádza z USA. Každý z nich je navyše z inej krajiny. (misterz)