poster

Uvnitř mé hlavy

 • český

  Kouzla a čáry

 • Magic Magic

 • anglický

  Magic Magic

Psychologický / Thriller / Drama

USA / Chile, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mm13
  ****

  Určite to nie je film do pohody. Podľa traileru som čakal slušný, ale hlavne ľahší thrillerík, temnejšími odtieňmi maľovanú variáciu amerických teenage produkcií. Somár! Magic Magic je namiesto toho riadne dusivé psycho s vynikajúco zvládnutou psychológiou postáv. Trvá iba chvíľu, kým sa v nich divák zorientuje, kým pochopí, ktorá bije, ale už je to jedno, už je v tom spolu s nimi až po uši. Prial by si v tej chvíli stínať päste vzrušením, to by ale musel byť iný film. Magic Magic je však thriller, ktorý nevzrušuje, Magic Magic znervózňuje. S blížiacim sa finále stále viac, na hranicu znesiteľnosti a nepoľaví až do nepekne zlomyseľného finále. Ak máte radi filmy, ktoré vami zamávajú, neváhajte. Stanete sa svedkami ojedinelého výkonu; odvážne, ale presne zacieleného a bezchybne vypáleného. P.S.: Zo žánrového zaradenia by som vyradil mysteriózny, nič nadprirodzené sa tu nestane (a aj práve vďaka tomu je to také skvelé).(9.8.2013)

 • MikeCool
  ***

  Kvalitní psychologický film, který si hodně zahrává s psychikou člověka. Michael Cera, jakožto jeden z mých nejoblíbenějších herců zde předvedl velmi neobvyklou roli, kterou bych od něho vůbec neočekával. Líbila se mi také ta postupná psycho intenzita, která vyústila v pocit rychle tloukajícího se srdce a husí kůže po celém těle.(20.9.2013)

 • castor
  ***

  Až přes čáru hysterický prožitek. Okolo žádná přátelská tvář, v hlavě zmatek, znepokojivý psychologický výlet před sebou. Uprostřed neznámé země začínají své růžky vystrkovat paranoidní stavy, typově dobře zvolení herci ještě podtrhují tuhle nepříjemnou zneklidňující látku. Nesnadno se na ní dívá, rychle se však na ní zapomíná!!(2.9.2013)

 • dr.horrible
  *****

  Totálne psychologické peklo. Ukričané, nepríjemné, nečakané a hlavne úplne niečo iné, než by si človek myslel. 90%, prihadzujem piatu hviezdu - strašné, aký sú hororoví fanúšikovia zasa raz nechápaví(30.8.2013)

 • !RedruM
  ***

  Psycho sonda do jedného chorého mozgu, ktorý na konci dostane taký krč, že dojem s toho klesá náramne dole. Ako depresívny thriller skvelé, horor nikoliv! Herecké zoskubenie berie dojem na horu s režíjného podpriemerného talentu!(14.8.2013)

 • Juno Temple

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace