Bažanti jdou do boje

• Francie

Bidasses s'en vont en guerre, Les

• slovenský

Bažanti idú do boja

Dobrodružný / Komedie / Válečný

Francie / Itálie / Západní Německo, 1974, 85 min

...a ten ich veliteľ s dabingom Miroslava Moravca....extáza :-)(16.5.2005)

• dopitak

Ani původní dabing nezachrání fakt, že vtip z kasáren utek a už ho nedohonili. Část na statku a hlavně konec připomene spíš tyrolské komedie ze stejné doby, jakkoliv erotika chybí.(27.4.2013)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 = 12.5.1982 - réžia českého znenia (ÚPF 1979) = MARIE FRONKOVÁ (2.4.2009)(2.4.2009)

Skvělá komedie se známou a legendární skupinou Les Charlots (podle mne byly lepší herci než-li hudebníci). Tento díl je pro mne asi druhý nejlepší (Bažanti jedou do Španělska). Skvělý humor a kanadské žertíky jsou v tomto filmu denním chlebem. Zkrátka tento film vřele doporučuji milovníkům Francouzského filmu a všem co se chtějí bavit.(6.2.2007)

Dějově navazující na první díl Bažanti. Kvalit svého předchůdce již nedosahuje. Opět se jeví lepší první polovina filmu. Ve druhé polovině odehrávájící se na farmě už se člověk moc nepobaví.(17.6.2009)