Afrika

• Česko David Attenborough: Afrika (více)
TV spot

Epizody(6)

BBC nám ve svém mimořádně úspěšném seriálu předvádí Afriku tak, jak jsme ji ještě nikdy neviděli. Vydáme se na nádhernou cestu, poznáme pět překrásných afrických regionů a v nich nové příběhy, zvířecí druhy a místa, která pro nás dosud byla naprosto neznámá. Zúčastníme se unikátní expedice, která nás zavede do nejextrémnějších částí tohoto obrovského kontinentu, uvidíme úchvatnou divočinu a její neuvěřitelnou faunu a flóru. Procestujeme Afriku od krásného a poklidného pohoří Altas až po Mys Dobré naděje, od konžských džunglí až po rozbouřený Atlantický oceán. Uvidíme záběry horských hřebenů a zasněžených pustin, jaké nikdo nikdy dříve nenatočil. Celý ten nádherný svět nám seriál předvede zcela novým způsobem, budeme mít pocit, že se s živočišnou a rostlinnou říší Afriky setkáváme tváří v tvář. Neznámá místa a chování jejich zvířecích obyvatel budeme moci sledovat z dosud naprosto nevídaného úhlu pohledu. (TV Spektrum)

piskoot

Neskutečná podívaná!!! Člověk na dost BBC dokumentů kouká a vždy si říká, že lepší záběry už snad neuvidí.. A pak vyleze další série, brada jde zas dolů a nad tím co vidí, se doslova rozplývá... Jsem zvědav, co takový technologický fofr nabídne za několik let.. ()

radek.896

První díl: Vynikající záběry ze života zvířat v tak nehostinné oblasti jako je poušť Kalahari. Nosorožce v noci jsem už v pár dokumentech viděl, ale ne při takovém sblížení jako tu. Nato, že jsem to sledoval na pár let staré televizi, tak to byla skutečně krása, vidět to na nějaké full HD, tak by to byl tzv. ,,obrazový orgasmus''. David Attenborough je můj oblíbenec už po mnoha let a těší mě, že dělá stále stejně kvalitní dokumenty o životě zvířat. ()