Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

BardDeLune

Nese to silnou zprávu, kterou je bohužel stále nutné opakovat, hlavní herečka byla překvapivě a zcela neskutečně sympatická a ačkoliv druhá půlka už ztratila nadšení a docela dost akce, pořád se mi to nezdá jako film, který by nutně měl být v modrých číslech. Ve scénách mezi Raffey Cassidy a Georgem Clooneym krásně prokoukl talent této mladé herečky a moc se na ni těším v dalších filmech. Za mne 75% ()

Vykuk

Nudná, zmatená blbost.. vlastně ani nevím, proč ne odpad.. film si hraje na něco, co už tu mockrát bylo a navíc je vyprávěn fakt otravně. Clooney nepatří mezi moje oblíbence, ale ani nic proti němu nemám, ta holčina byla horší, ale tady mi nějak nesedl, no vlastně nic mi nesedlo:) Asi mě tyhle rodinné ptákoviny neberou jako děcko.. ()

Renie42

Není to špatné, líbí se mi tento scifi žánr. Možná to chce trochu pochopit to, co má Casey jako vyvolená udělat, ale záběry na tu budoucnost nemá chybu. A Hugh Laurie mi bude furt připomínat Dr. House, ať už se objeví kdekoli. Měla jsem trochu z toho filmu pocit, že to má dávat poselství, kam se žene naše planeta. ()

MartinTerran

No myslel jsem, že se víc podíváme na super truper město, ale vidíme jen jeho propagační video a pak až v závěru, ale to se celé odehrává v nějaké té věži, takže nic moc nevidíme. Jinak efekty pěkné, herecké obsazení skvělé, ale ten příběh ten mi jako úplně nesedí a tím myslím, že to nedává smysl a ještě tu vyvrací Einsteinovu teorii. Tak nevím jak se na film dívat jakože když vypnu mozek tak fajn, ale film se tváří jako že má hlubokou myšlenku, ale když se nad zamyslíte tak to smysl nedává. Možná to má symbolizovat pro lidi poselství, že nás někdo spasí a my budeme v poho, no, ale já to tak nevidím. Abych to shrnul nápady tady byly a dobré, ale myslím, že to až moc kombinovali až to celé zmastili. Hodnocení: 38/100. ()

fordhont

Poselství o záchraně budoucnosti planety kreativním lidmi, kteří nic nevzdávají, je velmi pěkné. I vysvětlení nelogického chování lidí od Hugha Laurieho ke konci filmu bylo dost trefne a nekompromisní. Vadí mi ale to zabalení do diesneyovskyho kabátu pro děti, ačkoliv to pro děti úplně není. Tím pádem je to pro děti příliš složité a násilné (i když tam samozřejmě není vidět krev, ale lidi střílet není problém - tuhle logiku jsem nikdy nepochopil), pro dospělé příliš dětinské. ()

DassemUltor

Hele vydržel jsem 45min. Vadilo mi toho hodně. Možná to ještě dokoukám nevim no. Je to hrozně trapný, hodnotit to ještě před koncem? Ano i ne, řek bych.. Nesympatická hlavní hrdinka, americký duch "dokážeš všechno", tripování ve floridském močálu, které by skončilo její smrtí protože, by si na ní smlsly gateři, úplně v klídku busem z Orlanda až do Houstonu.. všechno v klidu.. (chápu, pohádka) Ale nejvíc mě nasrala scéna fajtu v geek obchodě, kde se neustále objevovaly repliky postav ze Star Wars, hrála muzika Star Wars a zvučily zvuky Star Wars (R2D2 zum baj špíl). Holt Disney koupil práva a masííííííííííruje to tam tak moc, že se mi udělalo blivno. Ale třeba to ještě někdy dám. Pro malé děti asi fajn zábava, to bych klidně přidal pár hvězd a nebál se toho. Ale pro mě takovej shit, že si radši pustím něco jinýho. :) ()

johnsnow

Rozhodne nie zlá rozprávočka a vôbec nie zlé sci-fi. Áno niekomu to príde divné alebo slabé no mne sa to páčilo a dal by som i plný počet ale ten koniec bol taký kus smutný taže * musím dať dole. ()

Ivoman

Tři hvězdičky za obsazení. Jinak to šlo využít lépe ty dvě hodiny. Moc vysvětlování prostě a absence 3D, i když si o to takový film přímo říká, je až tragická. V případě českého dabingu mě chyběl dvorní dabér Clooneyho pan Kanyza, ten Etzler mě tam moc nesedí. ()

Kimkong

Klasická rodinný film, kde děti zachraňují svět. Trailer byl povedený, ale to je asi tak vše. Z očekávaného nového světa tu moc není, a zápletka je o ničem. Hodně slabší 2* ()

XXXXXXXX odpad!

A poselství. Okrademe zemi o nejlepší jedince, a pošleme je...kam vlastně? Aby tam dělali.....Co? Zlý pán z budoucnosti, vymyslel katastrofickou vizi a posílá své vojáky na Zem aby mu ji pomohli rozšířit. Aneb socialistická pohádka o tom, jak se všichni budou mít dobře, když ze Země odlijeme nejlepší mozky. Na závěr jedna hádanka: Víte co se stane, když smícháte IT volá domů, Muže v černém, Fallout a Terminátora? Sračka jménem Tommrrowland... Jo a abych nezapoměl, ihned posílám virální video Anonymous, aby zdejší žánrové ohodnocení uvedli na pravou míru. Tohle je totiž jedna velká SS. Scifi Sračka. ()

Emjecko

Gejzír plný nápadů ve fantasmagorickém příběhu. Spousta motivů pospojovaných horkou nití. Předkládání různých dějových linek bez zřejmé opory v rozumných základech. Nepřipomíná vám to jednu vaši činnost, při které se na chvíli vytratíte z tohoto světa, ať už úmyslně či nevědomky, uprostřed spánku, za bílého dne, jak se vám chce? A neříkejte, že jste nikdy nesnili! Přesně tohle je Tommorowland, zfilmovaný sen. O snílcích, pro snílky. O životě, jaký by jednou mohl být, o apokalypse, která jistě přijde, o robotech, kteří si najdou cestu k lidem, lidé k nim i k sobě navzájem a všichni budou šťastní. Utopie, ale ten je film opravdický, přičemž i přes jeho zmatenost, vnucené ekoposelství a různé větší či menší nesmysly mě jednoduše bavil. Od začátku až do konce, zcela upřímně. ()

Pitryx

Tohle je moje parketa a jen dost zbytečně hluchých pasáží mi brání udělit plný počet. Efekty jsou na patřičné úrovni, akce, pokud jsou, stojí za to, nápady to má rozhodně také. Herce zde rozebírat nebudu, primárně šlo ve filmu o něco jiného. Závěr jsem tak moc nepobral, ale to se mi u těchto filmů s časovým posunem stává hodně často. Doják před úplným koncem být nemusel. Prostě, pokud se chcete opravdu pobavit a odreagovat, vřele doporučuji. ()

miki68cz

Pohádka pro kluky. Co víc dodávat, snad jen, sněte a nechte se unášet fantazií. Tenhle film je nesmyslně zneuznaný a skrývá v sobě hlubší poselství. Hledejte, tenhle film vám vřele doporučuji. ()

ostravak30

Projekt Země zítřka má podle mě velké oči, které spočívají hlavně v kvalitních efektech - to město a jeho okolí vytvořili parádně, a pak samozřejmě v celé řadě vynálezů a efektně provedených hračiček. Tím asi projekt končí. A to jsem si říkal, proč je snímek v modré barvě a proč rejža odmítl Star Wars a přijal tohle. Což nechápu stále. Tak jako tak děj je chvílemi zmatený a na rozdíl od jiných sci-fi filmů tvůrci se nic nesnaží divákům vysvětlovat, protože pochopili, že jsou věci, které se prostě vysvětlit nedají. A to je asi problém celého tohoto filmu. Pohybuje se na hranici sci-fi a nereálné pohádky pro dospělé. A jediné co vás opravdu nadchne jsou právě ty drobné vychytávky budoucnosti, vynálezy G. Clooneyho a pak samozřejmě fantaskně vytvořené město. Zbytek je někdy napínavá, jindy trochu nudnější, ale vůbec nejvíc těžko chápatelná omáčka, kterou sice spolknete, ale s trávením je to poněkud horší. A po téhle omáčce máte poněkud těžko v žaludku. ()

tavvva

Od půlky už jsem se nemohl nudou dočkat konce. Mělo to mile našlápnuto, ale pak se to zvrtlo v klasický emotivní zvratek. Ty dvě hvězdy jen za pár pěkných nápadů, jako například levitující části bazénu, kterými se dá proskakovat/propadávat. ()

Ivuska91

Nemožem hodnotiť, pretože som nevydržala na film pozerať ani pol hodinu. Film by deti podľa mňa veľmi bavil a tak ako dospelý cynik film hodnotiť nebudem. ()

Nathaniell

Asi nejsympatičtější vykrádačka Nekonečného příběhu. Bohužel se originálnímu námětu navzdory mnohem nižšímu věku nemůže prostě rovnat. Za (místy hodně nucenou) snahu 2* ()

subic

Po vizuální a herecké stránce bez závad... tvl co to bylo? U Disneyů mají dost peněz natočit takovou slátaninu a aby na to někdo přišel, pro jistotu tam šupnou Jirku. Kolik mu za tohle asi dali? A to jsem celou dobu zvažoval dát jen 1 frčku. Rozřízla to ta rozříznutá Eiffelovka s tou raketou kdesi v jejím podzemí. ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015