poster

Šerif a mimozemšťan

 • Itálie

  Sceriffo extraterrestre - poco extra e molto terrestre, Uno

 • slovenský

  Šerif a mimozemšťan

 • anglický

  Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

 • Snorlax
  ****

  Sympatický rodinný film s hudbou připomínající Abbu, v němž byl Joe Bugner poprvé při závěrečném zúčtování na straně Buda Spencera. A šlo jim to spolu dobře.(20.10.2013)

 • dopitak
  *

  Asi si to muselo přijít. Po všech policajtech, dobrodruzích a dalších sympatických hrdinech musel přijít za Budem mimozemšťan... Námět je fakt debilní, a kromě tradičně dobrého soundtracku není Italům co pochválit. Začátek je extra stupido (včelař naháněný armádou), pak naděje v klukovi co tvrdí, že je odjinud, ale ve zbytku filmu jen honička s armádou a pár fackovaček přes předřezané stoly. Jiří Zahajský jako druhý nejlepší dabér (po Rudovi) dělá co může, Spencerovi ale pomoci nemůže. Ruce pryč, šetřete svůj filmový život.(23.10.2016)

 • Ruut
  *

  Na tomhle filmu je krásně vidět jak funguje nostalgie a jak si postupně človek idealizuje veci dávno minulé. Ti co videli šerifa v detství hodnotí hodně vysoko. Ti co si jej pustili poprvé při současné DVD premiéře tohoto snímku na českem trhu jsou zklamáni. Mezi ně patřím já. Nula procent Buda Spencera a jeho bitek. Nula procent honiček jen jeden otravný malý capart s umělohmotným zázračným "paprskometem" a lehký nádech komedií 70tých let. To je bohužel vše.(13.8.2008)

 • blackrain
  ****

  Další střípek do skládačky mého dětství. Takže, moje hodnocení je silně ovlivněno velkou dávkou nostalgie, přestože je to taková blbůstka. Šerif byl velmi sympatický chlápek, kterého si oblíbil malý mimozemšťánek, ale řekněte mi, kdy nebyl Bud Spencer sympaťák. Takový film ani neexistuje. Armáda, která chtěla získat malého chlapce, byla vážně trapná. Však je Bud taky pěkně spacifikoval. O hudební doprovod se postarala dvojice Guido a Maurizio De Angelis. Jejich jména vám asi nic neřeknou, ale filmy ano. Stačí jmenovat pouze jeden a budete hned vědět o koho jde, JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ.(4.11.2009)

 • corpsy
  ***

  K hodnoteniu možno prispela aj moja návšteva tohto filmu v kine. Ako malý chlapec som samozrejme nevedel od plátna odtrhnúť oči. Dnes sa nad tým iba pousmejem a dám snímku zaslúžené 3*.(3.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace