Šerif a mimozemšťan

Šerif a mimozemšťan

Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

Další střípek do skládačky mého dětství. Takže, moje hodnocení je silně ovlivněno velkou dávkou nostalgie, přestože je to taková blbůstka. Šerif byl velmi sympatický chlápek, kterého si oblíbil malý mimozemšťánek, ale řekněte mi, kdy nebyl Bud Spencer sympaťák. Takový film ani neexistuje. Armáda, která chtěla získat malého chlapce, byla vážně trapná. Však je Bud taky pěkně spacifikoval. O hudební doprovod se postarala dvojice Guido a Maurizio De Angelis. Jejich jména vám asi nic neřeknou, ale filmy ano. Stačí jmenovat pouze jeden a budete hned vědět o koho jde, JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ.(4.11.2009)

Teda dost velké zklamání, Spencer v polopohádce je jako trnem v oku, a ten úsměv malýho hajzlíka mě dost iritoval. Hodně slabé 3*. Bohužel ani pokračování se moc nepovedlo.(14.11.2010)

Průměrná komedie, která těší spíše z nostalgie, než z kvalitního příběhu, ale dívat se na to ještě dá. Bud Spencer ve své typické roli drsňáka, který každého odkrágluje v pěstním souboji a do cesty se mu připletl malý mimozemšťánek s hračičkou, která umí supr věcičky.(27.9.2015)

• Flipper

Rešpekt tomu malému mimozemšťanovi - decku s ktorým Bud Spencer behá ako s mechom zemiakov. Musel si toho isto dosť vytrpieť. Inak klasický Spencer, ktorý s očami otvorenými ako Japonec s poruchou zraku facká všetko čo mu príde do cesty a čo ostane stáť zabije päsťou do Zeme.Na no-brain oddych ako stvorené viacmenej aj pre fakt, že replaye buchnátov a facie pôsobia komicky.(8.5.2011)

K hodnoteniu možno prispela aj moja návšteva tohto filmu v kine. Ako malý chlapec som samozrejme nevedel od plátna odtrhnúť oči. Dnes sa nad tým iba pousmejem a dám snímku zaslúžené 3*.(3.3.2011)