poster

Šerif a mimozemšťan

 • Itálie

  Sceriffo extraterrestre - poco extra e molto terrestre, Uno

 • slovenský

  Šerif a mimozemšťan

 • anglický

  Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

 • Ruut
  *

  Na tomhle filmu je krásně vidět jak funguje nostalgie a jak si postupně človek idealizuje veci dávno minulé. Ti co videli šerifa v detství hodnotí hodně vysoko. Ti co si jej pustili poprvé při současné DVD premiéře tohoto snímku na českem trhu jsou zklamáni. Mezi ně patřím já. Nula procent Buda Spencera a jeho bitek. Nula procent honiček jen jeden otravný malý capart s umělohmotným zázračným "paprskometem" a lehký nádech komedií 70tých let. To je bohužel vše.(13.8.2008)

 • nash.
  *

  Starman, E.T. Mimozemšťan a klasické mlátička Buda Spencera v jednom? Vypadá to jako zajímavý mix neslučitelných chutí. Výsledkdem je však fádní nuda, kterou nedokáže oživit ani těch pár vyjímečně vtipných momentů a bohužel ani nostalgie a jeho umístění mezi dětské filmy. V osmdesátých letech možná u capartů fungoval, o třicet let později už to však neplatí.(22.10.2010)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilost v jednom.... Spencer měl vždy čistě oddechové a spíše emotivní filmové kusy.(7.8.2008)

 • duklak2
  **

  Velké zklamání. Čekal jsem více. Slibný děj, ale tvůrci nedokázali využít potenciál. Toho mimozemšťana měli ztvárnit úplně jinak a ne jen, že to bude obyčejný malý kluk, který bude mít nějaké zařízení (paprsek), kterým bude dělat neobyčejné věci. Mohli si také spustit Spencerovské bitky, kdy Bud všechny zmlátí a nikomu se nic nestane, ale Bud je jako vždy vítěz. Možná mé hodnocení je ovlivněno také tím, že tento film jsem neviděl v dětství, ale až teď v mé pokročilé dospělosti. Třeba se někdy podívám i na 2. díl.(7.8.2008)

 • juta
  ***

  Průměrná komedie, která těší spíše z nostalgie, než z kvalitního příběhu, ale dívat se na to ještě dá. Bud Spencer ve své typické roli drsňáka, který každého odkrágluje v pěstním souboji a do cesty se mu připletl malý mimozemšťánek s hračičkou, která umí supr věcičky.(27.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace