Šerif a mimozemšťan

Šerif a mimozemšťan

Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

Bylo mi tak 10-12 .... a dělal jsem si plány : jak se sakra dostanu na chalupu do kina ve čtvrtek večer, kdy budou dávat druhej díl?! Nikdy jsem ho neviděl.... Nějak to nedopadlo...(30.8.2011)

• nash.

Starman, E.T. Mimozemšťan a klasické mlátička Buda Spencera v jednom? Vypadá to jako zajímavý mix neslučitelných chutí. Výsledkdem je však fádní nuda, kterou nedokáže oživit ani těch pár vyjímečně vtipných momentů a bohužel ani nostalgie a jeho umístění mezi dětské filmy. V osmdesátých letech možná u capartů fungoval, o třicet let později už to však neplatí.(22.10.2010)

Souhlasím s ostatními, že tato komedie má hodně průměrnou úroveň. Přece jenom Bud Spencer hrál v mnoha lepších filmech. Nicméně tenhle kousek bych zaškatulkoval hlavně do „rodinné scifi/komedie“, která neurazí, menší publikum se pobaví a ti starší zasmějí akčním scénám. Na druhou stranu je však potřeba říci, že místy tomu dost chyběla šťáva, která trochu uspávala.(7.11.2015)

Průměrná komedie, která těší spíše z nostalgie, než z kvalitního příběhu, ale dívat se na to ještě dá. Bud Spencer ve své typické roli drsňáka, který každého odkrágluje v pěstním souboji a do cesty se mu připletl malý mimozemšťánek s hračičkou, která umí supr věcičky.(27.9.2015)

Roztomilost v jednom.... Spencer měl vždy čistě oddechové a spíše emotivní filmové kusy.(7.8.2008)