poster

Šerif a mimozemšťan

 • Itálie

  Sceriffo extraterrestre - poco extra e molto terrestre, Uno

 • slovenský

  Šerif a mimozemšťan

 • anglický

  Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Další střípek do skládačky mého dětství. Takže, moje hodnocení je silně ovlivněno velkou dávkou nostalgie, přestože je to taková blbůstka. Šerif byl velmi sympatický chlápek, kterého si oblíbil malý mimozemšťánek, ale řekněte mi, kdy nebyl Bud Spencer sympaťák. Takový film ani neexistuje. Armáda, která chtěla získat malého chlapce, byla vážně trapná. Však je Bud taky pěkně spacifikoval. O hudební doprovod se postarala dvojice Guido a Maurizio De Angelis. Jejich jména vám asi nic neřeknou, ale filmy ano. Stačí jmenovat pouze jeden a budete hned vědět o koho jde, JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ.(4.11.2009)

 • Snorlax
  ****

  Sympatický rodinný film s hudbou připomínající Abbu, v němž byl Joe Bugner poprvé při závěrečném zúčtování na straně Buda Spencera. A šlo jim to spolu dobře.(20.10.2013)

 • Flipper
  **

  Rešpekt tomu malému mimozemšťanovi - decku s ktorým Bud Spencer behá ako s mechom zemiakov. Musel si toho isto dosť vytrpieť. Inak klasický Spencer, ktorý s očami otvorenými ako Japonec s poruchou zraku facká všetko čo mu príde do cesty a čo ostane stáť zabije päsťou do Zeme.Na no-brain oddych ako stvorené viacmenej aj pre fakt, že replaye buchnátov a facie pôsobia komicky.(8.5.2011)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,100,000/40%/(8.5.2011)

 • duklak2
  **

  Velké zklamání. Čekal jsem více. Slibný děj, ale tvůrci nedokázali využít potenciál. Toho mimozemšťana měli ztvárnit úplně jinak a ne jen, že to bude obyčejný malý kluk, který bude mít nějaké zařízení (paprsek), kterým bude dělat neobyčejné věci. Mohli si také spustit Spencerovské bitky, kdy Bud všechny zmlátí a nikomu se nic nestane, ale Bud je jako vždy vítěz. Možná mé hodnocení je ovlivněno také tím, že tento film jsem neviděl v dětství, ale až teď v mé pokročilé dospělosti. Třeba se někdy podívám i na 2. díl.(7.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace