Donovanové pátrají po Bridget, se kterou Mac někam zmizel. Když se zpráva týkající se starosty Ferratiho objeví živě v televizním vysílání, Ray začne propadat panice, protože je mu jasné, že Bridget hrozí smrt. Ozve se mu Mac a zavede ho k Bridget, kterou schovává v motelu. Ve chvíli, kdy dojde k shledání Raye s Bridget, z venku se ozve výstřel, Mac právě spáchal sebevraždu. Bridget se vrací ke Smittymu. Bunchy je ve vězení. Při výslechu dostane nabídku, buď zradí svého otce a vydá jim ho, nebo ho čeká třicet let za mřížemi. (TV Nova)

PaTeXx

Ačkoliv bylo dost akcí předvídatelných, řádění Donovanů v jednom týmu potěšilo. Jen se bojím, že poslední epizoda už bude jen aftermath. To nejlepší máme podle mě za sebou. ()

Necrotongue

Tenhle mix krváku a černého humoru na mě dokonale fungoval a bylo by to ještě lepší, kdyby tvůrci poněkud omezili Sandy, její řeči mě fakt moc neberou. Myslím, že mi Jake jako komická postavička bohatě stačí. Solidní akce i napětí a velmi slušná atmosféra, s tím jsem musel být spokojen. ()