Fenomenální herci Tom Hardy (Temný rytíř povstal) a James Gandolfini (Rodina Sopránů) září v hlavních rolích drsného kriminálního thrilleru od scenáristy Dennise Lehaneho (Tajemná řeka) a Michaëla R. Roskama, autora a režiséra na Oscara® nominovaného filmu Býčí šíje*. Osamělý barman Bob Saginowski (Hardy) společně se svým ostříleným bratrancem Marvem (Gandolfi ni) provozují bar, který místní gangsteři využívají k tajným předávkám peněz. Když se ale oba zapletou do nepovedené loupeže a nemají čím splatit dluhy, budou se muset rozhodnout mezi loajalitou a přežitím. (Bontonfilm)

nacomeno

Dlhotrvajúca nuda so stupídnymi dialógmi(vlastne celý film je viacmenej o ničom) .Stačila by podstatne kratšia minutáž,myslím že aj 30 minút by bolo veľa. Márna snaha upliesť z hovna bič ()

buryman

Co je to zas za modu točit:pěkně barevné filmy s dobrou hudbou,super herci,pěknym prostředím ,ale ale uplně o ničem a tak nudné. ()

CHORCHOJ

Jednoduche a zaroven zlozite ako zivot.Nepredvidatelne ako sa na dobry film patri.Pekne ponure,no zaroven putave a sympaticke. ()

djpatrick

Herecké umění Toma Hardyho a film, který mi sedí, snad se bude líbit i vám. Jsem však rád, že hodnocení lítá nahoru a dolů. ()

maxi_tom

Herecky skvelé zvladnuté (najmä Hardy a Gandolfini), no všetko to padá na nudnej réžii a nie príliš zaujímavom scenári. Celkovo 3* (6/10). ()

pouzivana

Fanoušci akčních scén, spousty použité munice a několika kanystrů umělé krve budou jistě zklamáni. Nedočkáte se ani složitých a okázalých zvratů. Prostě nic co by zvýšilo váš tep. Jde o pohodovou krimi ze staré školy o tom, že mín je většinou víc a to hned v několika směrech. Všichni u tohoto filmu udělali vše, jak měli a proto ho rád doporučím. ()

Edwin44

Sakra. Nezahrávejte a nedebože nevyjebávejte s Tomem Hardy, protože nikdy nevítě co může stát. Jeho role rádoby prosťáčka byla skvělá. Závěrečná pointa pro mě nečekaná. Atmosfére blížícího se podělání byla taky dost hutná. No a nemůžu nezmínit psa, ten snad byl v celým tom filmu nejsympatičtější!!! ()

Kosir

Tak dlouho se chodí se džbánem... Až příliš komorní příběh, kerej se příšerně vleče, že u něj občas klimbnu, abych se za chvíli mrknul jak to vlastně pokračuje a co z toho bude. Ta atmosféra vás ale nakonec pohltí, abyste přijali ty paradoxy za svoje. V každém případě se ale zase musím divit, proč ty nemožný ruský primitivové ovladaj v juesej kdeco, že i prezident musí bejt jejich agentem. ()

JerryPilsen

Tak trochu osobní drama o chlapíkovi,kterého až do konce vlastně neznáme,dobře zahraném Tomem Hardym.Druhá půle se dobře rozjede a vyvrcholení fakt stojí za to. ()

nignignigga

Hrozně utahaný film. Ze začátku naprostá nuda, pak v jednom momentu se to začalo tak něják trošku vybarvovat a jediný co mě drželo bylo to, co se vyklube z hlavní postavy Toma Hardyho. Viděl jsem to v CZ dabingu a ty blbosti co žvatlal mi přišly jako kdyby byl trošku jednodušší, nevím jak to znělo v EN, ale přišlo mi to dost smutný. Vlastně jsem si myslel, že takovýho blbečka hraje. Nejspíš to měl být záměr aby takovéhle typy filmů nebyly omývány stále dokola, což se moc nepovedlo. byl to děs. Co se týče konce, tak jsem tak něják za tu dobu nudně protáhlých a hlavně pomalých chvil odtušil jak to dopadne. takže mě konec něják extra nepřekvapil, protože jsem vlastně na to celý film čekal. ()

danny79

Drop na divaka pusobi mnohem vice svou temnou, zahadnou a nevypocitatelnou atmosferou nez zivym, akcnim, drsnym dejem. Tom Hardy a Noomi Rapace maji charisma, funguje mezi nimi chemie a hlavne diky nim a citlivemu rezijnimu pristupu a zajimave kamere je z filmu nadprumerna a nenudici podivana. ()

lineker

Filmu jednoznačně vévodí Tom Hardy barman, který se na první pohled jeví značně prostoduše, ale z kterého cítíte, že všechno nebude úplně v pořádku. Příběhem film "retruje" někam do poloviny devadesátých let, kdy mafiánské gangsterky jednoznačně vládli v čele s Robertem De Nirem. Zároveň si tím však upletl velmi silný bič, kterým bohužel dostal v porovnání se zlatou dobou tohoto žánru solidně napráskáno. ()

marvelgirl1

The drop nikam nespěchá. Zde jde hlavně o příběh a psychologii postav a jejich osud. Skvělá krimi, ponurá atmosféra. Neustále jsem byla napjatá co se vyklube s Boba a na konec jsem se dočkala když zabil ex Noomi a začal říkat jak se ten chlap nezmění tak jsem jen zírala(skvělý výkon při této scéně). Noopi Rapace a Tom Hardy mi připadaly jako roztomilé stydlivé děti které spolu chtějí chodit a mají spolu štěně.To bylo skvělý tak proto určitě 80% ()

feszani.cz

Pecka. Pohodovka bez zbytečnejch příkras ani rádobydrsnejch Tarantino-Rodrigezovskejch extravagancí. Režijně skvělý, herecky geniální. Super příběh, prostě všechno co má mít dobrej film pro dobrý lidi. Ohodnotit takovejhle film méně než třema hvězdama, může jen Verbal a další z bandy tupco-debilo-kreténů, kteří bůhvíproč hodnotí filmy na ČSFD. Možná proto, že jim maminka v dětství pouštěla Krtečka dokola tak dlouho, dokud jim v mozku nevznikl tenhle Hičkok-Feliniovskej syndrom pseudo-kritický filmový demence. ()

soarer

Tom Hardy a Noomi Rapace v jednom filme, dokonalosť. Film o jednom barmanovi, samotárovi, ktorý jedného dňa nájde v smetiach psa, čo mu značne zmení život. Postupne sa ukáže, že veci niesú vždy také, akými sa zdajú byť na prvý pohľad. Skvelé herecké výkony, scenár a ešte lepšie hlášky k tomu, čo viac si človek môže priať. There are some sins you commit that you can't come back from, no matter how hard you try. You just can't, you know? It's like the devil is waiting for your body to quit. Because he knows, he knows that, he already owns your soul. And then I think, maybe, you know, there is no devil. You die, and God, he says: Nah. Nah, you can't come in. You have to leave now. You have to leave and go away and you have to be alone. You have to be alone forever. ()

Jarisko2

Před půlrokem za čtyři, teď jsem si to dal znovu a dávám plnou.. Moc prima se na to dívá, Hardy, Gandolfiny, i ten Belgičan s tím dlouhým jménem, tady odvedli hezkou hereckou práci. A holka s krásnejma očima, Noomi Rapace, mi tam taky krásně pasovala. Vlastně je mi trochu líto těch trotlíků, co tohle dávaj do odpadu, nebo za jednu hvězdu, protože: " Absolutně žádná akce a děj nudný a bez zápletky a příšerná nuda....." Jenom Verbala mi líto není, ten to má holt vrozený... ()

maxs

Plitká srajda, pes aby se zadrnkalo na city, náhodná láska aby tam byla a k tomu děj že by se za něj nemusel stydět snad jen žák pomocné školy.. Tohle se opravdu nepovedlo. Ani nevím, proč dávám 2* a ne jen jednu. Od A do Z všechno špatně... ()

Hardy vs. DiCaprio

Hardy vs. DiCaprio