Craig Sheffer (One Tree Hill), Dennis Haysbert (24 hodin) a Ernie Hudson (Krotitelé duchů) se představí jako hlavní protagonisté tohoto akčního hororu. Vlkodlačí virus se šíří po New Yorku. Zvrhlý vojenský generál hodlá nákazy zneužít a proměnit nevinné lidi ve vraždící stroje. Dokáže osamocený voják překazit jeho bláznivý plán, než bude příliš pozdě? (Universal Channel)

darthhokro

Ale jo, slušně jsem se u tohohle pobavil. Film rychle utíká, herecká parta povědomích ksichtů. Nějaký ten vtípek a hláška se taky najde. Tož slabší tři. ()

Lavinia odpad!

Nachytala jsem se na hodnocení TV-programu, že je to na Asylum dobré a má to pár chytrých nápadů. No a nic, jako vždy, jak jinak. Debilní krávovina s ujetou logikou, děsiví panáci místo herců, kulisy snad malované, pejsci - asi to jediné, za co se trochu zaplatilo., děj nereprodukovatelný. K nekoukání. ()

Shanen29

No,změnit se ve vlka a posléze zpět ,kdy oblečení je stále neporušené atd.......to je ASYLUM a opět totální amatérština z jejich dílny.Co na plat,pro děti jak vymalované. ()

petrik11 odpad!

Vydržal som 20 minút. Obdivujem tých, čo to dopozerali dokonca. Asi mali šedý zákal, alebo sú to vyznavači sado-maso ()

Stejšn

Vlkodlaky a další lykantropy mám rád, na tohle se ale nedalo souvisle dívat a usnul jsem u toho. Triky tradičně strašné, logika mizivá, ale oceňuju aspoň nějakou snahu. ()

Fenk

Jelen režíruje vlka. Vyhodit režiséra, vyměnit herce, doladit efekty se scénářem a byl by to nejlepší vlkodlačí film všech dob. ()

Pythonator

No to jsem z toho Yellen. Čekal jsem další vtipný výkal od Asylumu a místo toho jsem dostal jenom náznak výkalu s prvky profesionální filmařiny. Ten pan Yellen je asi to lepší, co může Asylum nabídnout. I když jak se to vezme. Pořád je to hrozný film a možná bych dal radši přednost totálně nemožné sračce, které se aspoň zasměju, jak je nemožně trapná. ()

leonskennedy odpad!

Vlkodlaci vypadají dost trapně a jsou na ně stále stejné záběry jak rozmazaně běží.Doktor akčnější a lepší i než 007.Hodně velká trapárna. ()