Pyžamo (TV film)

Československo, 1979, 19 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl
  • PollyJean

klasická natahovaná bakalářská historka. Jen nevím, jak mohl tolik soudruhů nacpat do tak malého bytu. Navíc s manželkama.(24.9.2015)

No není to sice hyper super příběh, ale herecká esa bych řekl, že dost zachrňaňují.(19.8.2013)

"Měla jsi pravdu !! Ta kostkovaná kravata by nebyla dost nóbl.." ;)(1.10.2015)

"To je fajn, to nemůžu." Předvídatelný příběh, na němž je více než viditelné, že nevznikl úplně přesně podle zaslaného námětu a jenž by, bez umělého natahování v podobě různých záběrů s hudebním doprovodem, trval tak pět minut a ve kterém, se před očima diváka odehrává Československá socialistická varianta, pyžamové párty, plná soudruhů a soudružek. Pozornějším jedincům, toužícím po shlédnutí této mikrokomedie, však doporučuji nenechat si ujít scénu s konzumací míchaných vajec, v jejímž závěru je možné na okamžik spatřit, jak se Iva Janžurová, úplně odbourá.(19.9.2015)

"Jsem jakej jsem, ani černej ani blondýna". Pro tuhle povídku mám slabost, Bláha, Janžurová a můj oblíbený Kopecký. Dialog o startéru je luxusní. Za 4* s čistým svědomím. Oli...hou hou :-)))(29.12.2015)