Reklama

Reklama

Sázka na život

Trailer

VOD (1)

Hazardní hráč je vtažen do života peněz a moci, ale rychle si uvědomí, že se stal součástí systému, který by ho mohl stát  život... Jack (George Eads) je profesionální pokerový hráč, který se zaplete s podsvětím poté, co přijme sázku od gamblera Duffyho (Stephen Lang). Ten nešťastnou náhodou přijde o život. A tak, aby chránil svou rodinu a sebe, musí Jack přelstít Duffyho bratra Lewise (Ted Levine) a jeho intrikánskou manželku May (AnnaLynne McCord). Oba se ho snaží donutit, aby zavraždil toho druhého. Jack hledá pomoc u Paulieho Trunkse (Steven Seagal), lichváře, kterému jde o to shromáždit Jackovy pokerové dluhy a chránit svou investici. Jack se musí naučit hrát chytřeji, aby byl krok před ostatními. (TV JOJ)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ale prd 5* dávám jenom opravdovým perlám. Pokud je u tebe standartní hodnocení podobných filmů 1* tak věz, že u mě 3* to je fér.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ja tomuto typu filmov, ktore su tak mizerne az su zabavne zvyknem davat 1*. To za humor na ucet tvorcov uplne staci.

Ak by sme vsetci davali 5* ako Waco, tak su tieto filmy medzi elitnymi filmami a to si fakt nezasluzia.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

pockaaaj pockaaaaj.... ja som pozeral ten stary Deadliest Prey :)) a s original dabingom... a hlasky boli nekompromisne to sa musi nechat :))) ale hodnotit to nebudem... nemam absolutne sajnu ako by som to ohodnotil... je to kludne na odpad! ale aj na 4* ... takze ... serem na to...videl som, ale nehodnotim :)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Každýmu filmu dávám druhou šanci i tomu čemu dám odpad. Zpravidla se tedy jenom utvrdím v původním hodnocení, ale vše jedu 2x

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Misfire je fakt dno, ale tak co kecy překlikej, ale ta akce to je něco šílenýho. Pokud dáš cokoliv kromě odpadu budu překvapen.

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Inak ale Deadliest prey pobavila... nikdy predtym som to nevidel... skoda, ze asi pobavit az tak nemala, ale bola to prdel miestami... vlastne po cely cas...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Dobry koment, ale môj koment k Falcon Rising sa mi pacil viac. ;)

To sa odteraz budeme v komentaroch navzajom spominat? Tak dobre. :))))

A Misfire si urcite pozriem, ale mam tusenie, ze mi to nebude trvat 85 minut, ale trocu to popozeniem.

Snad Garymu vyjde aspon Skin trafik.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Držte všichni kurva hubu neznabozi a nominujte mě někdo na komentář měsíce!!! Já se s tím Misfire tak snažil :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Teraz bude ale Waco nasraný. Nie len že nerozumie ani slovo, ale ešte ani nebude hodnotiť prvý. Keby tam dáš aj koment tak ho trafí šlak.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

A ja som si dnes v robote pozrel Deadliest Prey... reku aby som toho Waca chapal... a musim povedat, ze uz ho chapem viac... :))) celkom ma ten film pobavil...

 (hodnocení, recenze)

Nevím co na tom Wácu baví :-((( Závidím mu, že se u toho baví. Já bohužel rozumím Anglicky bez problému a děs a hrůza, tento film... V polovině vypnuto. Nedoporučuji.

na příspěvěk reagoval ywo666

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Do Anglie nebo USA. Tam když se Wáca ztratí, bude muset počkat, až si ho vyzvednu, páč si nebude schopnej říct ani o slanou vodu:))

Reklama

Reklama