Reklama

Reklama

VOD (1)

Píší se 70. léta 19. století. Uprostřed nových osadníků a psanců čeká dánský přistěhovalec Jon (Mads Mikkelsen) už dlouhá léta, aby mohl svou ženu se synem přivést do Spojených států. Když se mu to konečně podaří, oba se jen chvíli po příjezdu stanou obětmi hrůzného zločinu. Jon ze žalu a zoufalství pachatele zabije, což se neobejde bez ostré reakce. Bratrem zabitého vraha je totiž bezcitný plukovník Delarue, který terorizuje městečko Black Creek a nezastaví se před ničím, co by mu zabránilo pomstít svého sourozence. Bez pomoci komunity, která ho opustila a zavrhla, se Jon mění z mírumilovného osadníka v neohroženého bojovníka, který musí zachránit město a najít klid v duši. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Mukade: Jsou tam hardcoded dánský titulky, vid? Každým dnem/hodinou vyjde blu ray a snad to pořeší, tihle první uploadeři na kvalitu tolik nedbají.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

je to dobré, za 4-5* podľa mňa. Dvdrip je vonku, ale ani anglicke titulky nie sú. (Menší SPOILER-) Ináč sranda ako sa našla ( resp "ju našli") Evka Green v roli zlovestných, či nejakou negativitou postihnutých žienok. Má na to optimálny xichtík :))

na příspěvěk reagoval JohnMiller

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

no nějaký čas určitě jo, ale když už potom všechno vyzkoušíš a všechno se ti "obdělá" tak už je to potom nuda :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Beckett51

co ty víš ? třeba sem se chtěl narodit v USA , dědeček herec , babička herečka a můj otec ropný magnát , matka ropná magnátka a v životě bych nemusel pracovat

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

LilySnape

LilySnape (hodnocení, recenze)

mě by zajímalo kterou společnost oslovit, zda-li půjde The salvation do našich kin ?? 

Třebas dneska to má premiéru v Paříži a to ještě s účastí madse - ach jo :-( zas jsem se blbě narodila :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

pro mě je True Grit asi nejlepší western vůbec spolu s Tenkrát na západě

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jasné, jej perspektíva tomu práve dodala trochu iný rozmer (a mimo toho, čo si už povedal, bola aj zdrojom humoru kvôli jej veku a pohlaviu).

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Madsbender

on to nebyl takový ten typický western , já sem spíš na ten film koukal z pohledu Mattie Rossové , tedy z pohledu malého holky , která přišla o vše co měla ráda a jediné co v má v srdci je pomsta , zloba a nenávist aaa to je prostě něco neuvěřitelného a neskutečně bombastické 

na příspěvěk reagoval Madsbender

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

silná konkurence pro Divokou Bandu , kterou považuji za nejlepší western vůbec 

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

LilySnape

LilySnape (hodnocení, recenze)

Tak bych šla po delší době do kina ... no a ono, že jako neee ?? 

Jak se člověk dozví, jestli to bude na nějakém fesťáku ? To mě štve, tak jsem se na Madse těšila , ch jo...

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

JohnMiller

Myslím, že nielen pre teba. U mňa je to ešte bonus v podobe Jonathana Prycea a Mikaela "Hamiltona" Persbrandta, plus skvelý scenárista.

na příspěvěk reagoval alchac

JohnMiller

JohnMiller (hodnocení, recenze)

Aha, Mads Mikkelsen a Eva Green spolu v jednom Westerne.. To je ale (pre mňa) chutná kombinácia..

na příspěvěk reagoval Madsbender

Hannibal92

Hannibal92 (hodnocení, recenze)

Ale bylo by super kdyby to u nás bylo aspoň v rámci Severského filmového podzimu, nebo zimy.

Související novinky

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona

29.07.2014

Francouzská herečka Eva Green letos dráždí diváky hned v pěti projektech: V mysteriózním seriálu Penny Dreadful, v akčňáku 300: Vzestup říše, ve westernu Salvation, v dramatu White Bird in a Blizzard… (více)

Reklama

Reklama