poster

Gamshijadeul

 • Jižní Korea

  감시자들

 • Velká Británie

  Cold Eyes

Thriller / Akční / Krimi

Jižní Korea, 2013, 119 min

Scénář:

Eui-seok Jo, Kin-yee Au (původní scénář), Nai-hoi Yau (původní scénář)

Kamera:

Byeong-seo Kim
 • JosefGruber
  *****

  Skvělá kriminálka, která je důkazem toho, že kvalitní krimi thriller se dá vytvořit i bez klasických debilních amerických akčních scén! Plný počet.(23.12.2013)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Nejlepší Asijský thriller,co jsem kdy viděl! Od začátku do konce napínavá,strhující a adrenalinová jízda jako prase! Postavy jsou velmi sugestivní,obzvlášt záporáci,to co předvedl Woo-sung Jung, si zaslouží oscara, tak inteligentního,perfektního záporáka jsem neviděl ani nepamatuji a po dlouhé době vyšetřovatelé nejsou žádní neschopní amatéři a předvádějí vskutku precizní práci. Akce je srdcervoucí a vzrušující a veškeré naháněčky,bitky,likvidace jsou perfektně natočené, ale to co mě dostalo do kolen je scénař, takové množství nápadů,vychytávek,zvratů, co jsem měl možnost ve filmu vidět se jen tak nevidí. Excelentní,inteligentní thriller a má nová srdeční záležitost!! Teď už musím odejít, jdu si to pustit znova! 100%(12.11.2013)

 • Nettrass
  *****

  Velice přijemné a nápadité krimi, bez bláznivých stříleček, automobilních honiček ( teda skoro ), komediálně roztržitých, nebo nepřemožitelných genitálních detektivů. 90%(24.11.2013)

 • ainny
  ****

  Není to nic u čeho bych si řekla, že si to dám brzo znovu, ale po nudném začátku se film rozjel docela slušně a od určité chvíle jsem přestala koukat na hodiny. Možná by stačily hvězdy tři, ale jsem spokojená s koncem a ta jedna navíc je za to, že tvůrci nezabředli do - pro korejskou tvorbu tak typického - patosu.(1.12.2013)

 • Tony.cs
  *****

  Není to tak dobré jako původní film Eye in the Skye, ale snaží se mu to přiblížit. Realistický look a kameru vystřídala stylovost a akce. Cameo Simona Yama, který hrál velitele v Hong Kongském filmu, velice potěšilo.(4.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace