Gamshijadeul

감시자들

Cold Eyes

Thriller / Akční / Krimi

Jižní Korea, 2013, 119 min

Eui-seok Jo, Kin-yee Au (původní scénář), Nai-hoi Yau (původní scénář)

Byeong-seo Kim

Nevím, jestli je to tím, že jsem měla velká očekávání, ale jsem trošku zklamaná. Herecky to bylo sice výborné, ale to už člověk tak nějak tuší, když si přečte obsazení. Woo Sung Jung byl jako záporák perfektní. Tím, že toho jeho postava moc nenamluvila, ještě víc vyniklo jeho charisma. Hyo Ju Han mám ráda především pro její všestrannost. I když jsem ji viděla už v několika filmech a seriálech, přišlo mi, jako bych se dívala na novou herečku. Je prostě pokaždé úplně jiná. A do třetice, Sol Kyung Gu, kterému podobné filmy svědčí. Horší už je to se scénářem, který měl podle mě slabší místa. Některé scény byly dost nedomyšlené, až hloupé. A občas jsem měla co dělat, abych udržela pozornost. Jako celek je to lehce nadprůměrný film, na který možná ještě jednou, dvakrát kouknu. 3,5*(11.8.2014)

Nejspíš remake (nebo vykrádačka?) staršího sledovacího filmu Pod dohledem. Scény jako přes kopírák, jen v novějším kabátku a s jinými herci, tudíž pro mě tento film ztrácí kouzlo originality, překvapení a nečekaných zvratů v ději. Bližší komentář snad ani nebudu psát, bych mohl v podstatě vložit přes CTRL+C --> CTRL+V komentář z toho původního.(10.1.2014)

• Ouwen

Docela nuda i když se to tolik netáhne. Přesto mi zde chybí nějaký kvalitní souboj, jsou tu dva, ale ty za nic skoro nestojí. Herecké obsazení v klidu, příběh s nápadem, ale pořád to na mě nezapůsobilo a nemohl jsem se do toho dostat. Škoda. 4/10(29.8.2014)

Vizuálně slušný, ale hodně jednotvárný thriller korejské produkce, který po celé dvě hodiny nabízí jen policejní neustále policejní sledování a akci a napětí si schovává spíše až na samotný závěr.(26.1.2014)

Hrozně příjemné koukání, někdy možná trochu moc náhodně přehnané, ale napínavé, zábavné a... příjemné. Skvělá hra s postavami a charaktery, paní třískající telefony byla zajímavá, záporák takový mile sympatický.(12.10.2014)