poster

Chladný jako led

 • USA

  Cool as Ice

 • slovenský

  Studený ako ľad

Drama / Komedie / Romantický

USA, 1991, 100 min

Režie:

David Kellogg

Scénář:

David Stenn

Producenti:

Lionel Wigram

Střih:

Debra Goldfield
(další profese)
 • viperDavid
  ****

  Po extremne dlouhe dobe jsem ocistil cool as ice a pustil si ho ve spatne kvalite 90 let. Sice je to chapano spis jako 100minutovy videoklip nez film ci dokonce klasika, ale nezapomenutelny Vanilla Ice ve vas neco musi probudit. Tehdejsi repperska muzika, super naladeny uces osobyta chuze ci snad postoj tohoto drogove zavisleho ale nesmirne talentovaneho mladika ? Kazdopadne me to po tech letech prijemne naladilo 4*(20.12.2011)

 • McLushi
  ***

  Je to film přavážně o Vanillu Iceovi, jeho namachrovaný chůzi, jeho hudbě, pár motorkách a jedné slečně. Jasný, chápu že před těmi sedmnácti lety na tomto filmu asi nemálo lidí ujíždělo, ale dnes už je skoro zapomenutý. Děje tu moc není, akce tu moc není a mě to přišlo spíše průměrné. 50%(28.4.2008)

 • dr.Orlok
  ****

  Celý film vypadá, jako kdyby sloužil hlavně ústřednímu herci - rapperovi Vanilla Icovi k tomu, aby všem dokázal jak je hrozně stylový a nad věcí. Prostě "Cool as Ice". Proto hlavní postava jezdí se svou partou od města k městu (na motorce !!!), každou třetí větu začíná oslovením "Yo", velkou část filmu se tváří alá "Blue Steel" ze Zoolandera, vždy klepe jen jednou a je evidentní, že svým přístupem k životu předběhl čas o několik let, protože téměř nikdo ho nechápe a on se střetává jen s maloměšťáckou průměrností, která oslavuje "starou" hudbu a která není dostatečně "cool".(26.11.2010)

 • MiCM
  ***

  Jeden z mála filmů, kde se jezdí na motorce..takže už tím je to pro mně zajímavé.. Nebýt pak občas nějakých stupidních zvuků a podobných nesmyslů, tak skoro kultovní film..(4.1.2011)

 • Testament
  *****

  Bomba! Nejlepší hudební videoklip natažený na 100minut s Vanilla Ice. Kult z dětství. Když jsem, s otřesným dabingem, viděl tuhle"klasiku" po letech, neubránil jsem se slzám v očích. Jak se mi tohle mohlo tenkrát líbit? Ano, byl jsem mladej a blbej. Teď jsem starší a ještě blbější, a tak dávám plný počet. Určeno jen pro pamětníky!!!(23.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace