Chladný jako led

Scénografie:

Nina Ruscio, Carey Meyer

Kostýmy:

Ingrid Ferrin

Film, co zraje jako víno...(5.7.2011)

Jeden z mála filmů, kde se jezdí na motorce..takže už tím je to pro mně zajímavé.. Nebýt pak občas nějakých stupidních zvuků a podobných nesmyslů, tak skoro kultovní film..(4.1.2011)

Po extremne dlouhe dobe jsem ocistil cool as ice a pustil si ho ve spatne kvalite 90 let. Sice je to chapano spis jako 100minutovy videoklip nez film ci dokonce klasika, ale nezapomenutelny Vanilla Ice ve vas neco musi probudit. Tehdejsi repperska muzika, super naladeny uces osobyta chuze ci snad postoj tohoto drogove zavisleho ale nesmirne talentovaneho mladika ? Kazdopadne me to po tech letech prijemne naladilo 4*(20.12.2011)

• FilmFan24

Přestože tento film, ehm videoklip či jak chcete, patří mezi nejhůře hodnocené a byl to v kinách USA velký propadák, musím hodnotit takhle. Je to cool, sexy a svým způsobem hodně ujeté. Vanilkovou zmrzlinu mám rád a ústřední hit "Ice Ice Baby" se dostal pod kůži a hraje se vlastně dodnes. Barevný nablýskaný styl snímku i samotnému Vanillovi sluší a spousta mladých díky MTV mediální masáži rappera napodobovala jak ve stylu oblékání, tak bohužel i v chování. Na videokazetách to byl v půjčovně obrovský hit - takový, že kazeta byla několikrát ukradená...(26.7.2008)

Dám průměr, protože před lety na střední to byla modla a každej roh byl šikmej a naproti měl Šugršek, ale buďme lidi, protože jinak je to film nevalné kvality s jedním ukradeným songem.(2.11.2010)

• - O roli Kathy vážně uvažovala Gwyneth Paltrow. Učinkování jí ale rozmluvil její otec. (Othello)

• - Snímek si vysloužil 6 nominací na Zlatých malinách, a to v kategoriích nejhorší režie, nejhorší nová ženská hvězda (K. Minter), nejhorší píseň, nejhorší film, nejhorší scénář a nejhorší nová mužská hvězda, kterou Vanilla Ice "úspěšně" proměnil. (Coldrex)