Chladný jako led

Lionel Wigram

Debra Goldfield

Scénografie:

Nina Ruscio

Fajn videoklip k fajn hudbe. Miestami príliš mäkké a romantické, ale štyliztované zábery na mašiny boli krásne...(27.2.2006)

Nejlepší teenagerovský film mého mládí! 70% - 4****(19.11.2009)

„Řeknu ti jedno: dej tý nule sbohem, rozdej si to s bohem:“__S velkým úspěchem odvysílaná tutovka na ´Festivalu otrlého diváka´. Rádoby rapové skřehotání, věčně vytuněný účes, pestrobarevný vohoz a plísňové kalhoty – prostě Vannila Ice reprezentuje všechno, co tak nemám rád na hudební scéně. Ale tohle všechno a k tomu dementní zápletka a zgusta přehrávající herci (z nichž někteří, ti známější, jako by si po celou dobu říkali „Bože, jaký krávovině jsem se to upsal.“) dává kompilaci něčeho, čemu se musíte každou druhou minutu tlemit a nejlépe ve společnosti podobně naladěných diváků. Navíc tenhle film je krásným obrazem módy tehdejších fríkulínů právě doznívajících 80.let a začátku těch 90-ých, dokud nepřišla Nirvana a „nenakopla dveře vnímání“, jak trefně poznamenal jeden renomovaný hudební kritik. Portrét jedné etapy a zároveň nehorázná nechtěná sranda? Sem s tím! Přestávám kérovat a jdu valit do Cukrboudy smočit lachtana, diliny!(7.4.2014)

Rapová nostalgie. Naomi v úvodních titulcích. Frajerský Ice s blond vlnou a koženkovym křivákem od Mc Hammera. Nesmyslný příběh a ještě nesmyslnější moto-triky! Jedinečný nápad obsadit do hlavních rolí supersporty namísto harýků. Tři zasloužené hvězdy! ...Jinak ale kýč nad kýče s naprosto zoufalým dabingem.(21.8.2011)

Bomba! Nejlepší hudební videoklip natažený na 100minut s Vanilla Ice. Kult z dětství. Když jsem, s otřesným dabingem, viděl tuhle"klasiku" po letech, neubránil jsem se slzám v očích. Jak se mi tohle mohlo tenkrát líbit? Ano, byl jsem mladej a blbej. Teď jsem starší a ještě blbější, a tak dávám plný počet. Určeno jen pro pamětníky!!!(23.7.2009)