Nekonečná láska

Endless Love

Drama / Romantický

USA, 2014, 100 min

Heh dobré to bylo :-)(9.12.2015)

Shana Feste je náhodou fajin režišérka, jej Country Strong milujem. Ale Endless Love bolo také sladké až presladké a predvídateľné ako len typické romantické filmy môžu byť. Hotová rozprávočka. Jedno ale musím uznať: veľmi dobrý výber songov a Alex Pettyfer pre mňa očarujúci ... https://www.youtube.com/watch?v=F95RD4wGpdc a aj moju obľúbenú vybrali :-) http://www.youtube.com/watch?v=3j4I0PqNzKE&feature=kp(23.5.2014)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $23,438,250Tržby Celosvetovo $34,077,920Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ romantický schématický cejdak o nezlomnom zlom tatkovi, ktorý nedá dcéru chudobe ani za nič, nuž nič nové pod slnkom ale aspoň to úplne neotrávi /50%/(9.6.2014)

Milý a z praxe i reálný film. Jako by scénář kopíroval příběh mé kamarádky. Ona, bratr, rodiče, luxusní vila, a ON – pro oba rodiče hodně nevhodná partie. Až snad na ten hořící dům vypadalo všechno na chlup stejně - nekonečné zákazy, hádky , slzy, lítající facky / někdy i do okolí/ , šílené scény. Až nakonec šla a přece jen udělala to, co chtěla. Jj , když je láska TA PRAVÁ – stejně si prosadí svou a ostatní se mohou i na hlavu postavit. Vzpomněla jsem si na slova Jeana de La Bruyera: Doopravdy milujeme jen jedenkrát, a to poprvé. Lásky, které přijdou potom, už nejsou tak nebezpečné. :)(27.6.2014)

Neskutečně naivní, ale o tom asi i první láska je. Oddychový, milý letní film, který se však nebojí události náležitě zdramatizovat. Postava Bruce Greenvoda byla hodně zajímavá a nejednoznačná. Stejně tak cameo Roberta Patricka potěšilo. Hlavní dvojka na mě působila svěže, Gabriellu Wilde jsem doposud vůbec neznal a Pettyfera jsem tu vůbec nepoznal - pamatuju si ho jako otravné herecké prkno a tady mě dost překvapil.(21.6.2014)

• - Natáčení začalo v květnu 2013 v Georgii a skončilo v červenci téhož roku. (Cheeker)

• - Spoiler: V upoutávkách jsou scény, které se ve výsledném filmu neobjeví. (Hal_Moore)

• - Emma Roberts odmítla hlavní ženskou roli. (Hal_Moore)