Nekonečná láska

Endless Love

Drama / Romantický

USA, 2014, 104 min

• kaylin

Nic víc než celkem obyčejná romance, kde se do sebe dva zamilují. Ona nevinná holčička ze středostavovské rodiny, on krasavec z nižší vrstvy. Musejí si projít překážkami, aby nakonec zjistili, že je mohou společně překonat a budou si žít svou pohádku, která prostě musí být za každou cenu krásná.(15.11.2016)

Já prostě takové cukrkandlové limonády potřebuju k filmovému životu a možná i k tomu, abych nad momentálním stavem společnosti nezlomil hůl (jak naivní)... Absolutně klišoidní, předvídatelný, schematický a brutálně přeslazený materiál čerpá šťávu a energii zejména z chirurgicky přesného castingu, přičemž tatínek hlavní hrdinky by si klidně mohl střihnout záporáka v Avengers 2. Režisérka Shana Feste u mě zase nadprůměrně. 6(7)/10!(24.5.2014)

• KlárkaS

NE.(14.4.2014)

Na cestování se Student Agency mam rád, že už jsem tam podruhý objevil skvělej film. Takovýto, co možná bylo v kině, možná ne, prostě to zkusíte pustit a už to nevypnete. Endless Love má zaprvé soundtrack k pokukání, zadruhé je fakt těžký udělat romantickou sračku, aby bavila, protože těch patetickejch šitů je dneska plná televize, no a zatřetí se to ukázalo být docela chytrym a hlavně originálnim dramatem, který nakonec skončilo happy endem. Cool pokoukání, který určitě budu chtít vidět ještě jednou.(29.3.2016)

• katasta

Tohle bylo vážně trochu mimo... Téměř všechny postavy a jejich charaktery byly naprosto nepochopitelné. Kluk, žádný krasavec, co má zjevně mindráky z toho, že mu utekla máma, a pro ránu nejde daleko, aby se z toho vybil. Řekne si, že sbalí nejhezčí holku ve škole, která je ale případ sama o sobě. Ta celou střední nemá páru o tom, co je studentský život a zjevně o něj ani tolik nestojí. Když však potká tohohle pana úžasnýho, tak je z ní najednou děsná pařmenka, co touží po lámání všech pravidel. Ne jen že se se svým princem skoro hned vyspí, ale dokonce je do něj tak děsně zabouchlá, že všechno ostatní hodí do koše, i když pochybuju, že by si s panem úžasňákem ve skutečnosti vůbec měla co říct... No nevěřila bych tomu, i kdybych měla zavázané oči a neviděla Gabrielliny umělé "sexy" pohyby. Dle mého to nadzdvihával jediný charakter, který byl alespoň trochu uvěřitelný a měl něco do sebe... a to je Jadin otec. Jinak zlé, zlé, zlé. P.S.: a jinak mi přijde docela vtipný, že v tom filmu vypadá Alex Pettyfer asi tak o deset let starší, než Gabriella Wilde, i když je ve skutečnosti o něco mladší :-D(19.8.2014)

• - Emma Roberts odmítla hlavní ženskou roli. (Hal_Moore)

• - Spoiler: V upoutávkách jsou scény, které se ve výsledném filmu neobjeví. (Hal_Moore)

• - Natáčení začalo v květnu 2013 v Georgii a skončilo v červenci téhož roku. (Cheeker)