Nekonečná láska

Endless Love

Drama / Romantický

USA, 2014, 104 min

Ponechám-li stranou skutečnost, že jde o mnohokrát omílaný námět o lásce, tak nicméně čas to nebyl marný, romantičtí hrdinové s typicky americkým jednoduchým schématem z toho udělali takový docela životaschopný a zábavný tón humoru.(8.8.2014)

Co si budeme nalhávat. Bylo zdě několik těch neoriginálních prvků, při kterých si jen člověk povzdychne a řekne si "už zase..!", jako například, že hlavní holka je slušná a nespolečenská, tata žije její život, kluk nemá dobrou minulost, běhání po letišti, v polovině filmu zvrat, kdy se hlavní dvojice rozdělí, ale stejně každý ví, že se k sobě vrátí...Tak proč mi to tentokrát až tak nevadilo a mávla jsme nad tím rukou?! Asi proto, že jsem si řekla, že i takové filmy se musejí dělat. Které jsou jen o lásce a dělají nám svět růžovější a mladým holkám ukazují vysněnou představu o budoucnosti. Takže to v závěru vůbec nebylo fiasko, ba naopak milé překvapení, které jsem možná i zpozorovala na sobě. Že jsem té nekonečné lásce prostě uvěřila. V tomto případě! Když se i nezajímavý a okoukaný námět dobře zfilmuje, proč ho odsuzovat?(7.6.2014)

• Jolinar

"Do you love her? So fight for her!" Vážně to není podle Nicholase Sparkse? Pusťte si radši The Notebook ;)(30.9.2014)

Neskutečně naivní, ale o tom asi i první láska je. Oddychový, milý letní film, který se však nebojí události náležitě zdramatizovat. Postava Bruce Greenvoda byla hodně zajímavá a nejednoznačná. Stejně tak cameo Roberta Patricka potěšilo. Hlavní dvojka na mě působila svěže, Gabriellu Wilde jsem doposud vůbec neznal a Pettyfera jsem tu vůbec nepoznal - pamatuju si ho jako otravné herecké prkno a tady mě dost překvapil.(21.6.2014)

• kaylin

Nic víc než celkem obyčejná romance, kde se do sebe dva zamilují. Ona nevinná holčička ze středostavovské rodiny, on krasavec z nižší vrstvy. Musejí si projít překážkami, aby nakonec zjistili, že je mohou společně překonat a budou si žít svou pohádku, která prostě musí být za každou cenu krásná.(15.11.2016)

• Alex Pettyfer