poster

Nekonečná láska

 • USA

  Endless Love

Drama / Romantický

USA, 2014, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JakeFox
  ****

  Na cestování se Student Agency mam rád, že už jsem tam podruhý objevil skvělej film. Takovýto, co možná bylo v kině, možná ne, prostě to zkusíte pustit a už to nevypnete. Endless Love má zaprvé soundtrack k pokukání, zadruhé je fakt těžký udělat romantickou sračku, aby bavila, protože těch patetickejch šitů je dneska plná televize, no a zatřetí se to ukázalo být docela chytrym a hlavně originálnim dramatem, který nakonec skončilo happy endem. Cool pokoukání, který určitě budu chtít vidět ještě jednou.(29.3.2016)

 • KlárkaS
  odpad!

  NE.(14.4.2014)

 • hellstruck
  *****

  Tenhle film rozhodně není dokonalý. Ale zajímalo by mě, proč v některých případech předvídatelnost a klišé diváci z čsfd dokáží přehlédnout a jinde ne. Asi tu chybí sirotek nebo umírající dítě. :-) Na film jsem se dlouho těšila, protože jsem již nějakou dobu neviděla pěkný romantický film - navíc mě v první řadě potěšila přítomnost Alexe Pettyfera a Julie z Nip/Tuck - Joely Richardson. Je pravda, že filmu schází špetka nápadu, ale na druhou stranu téma rodiče, který brání vlastnímu dítěti ve štěstí je mi celkem dost blízké a možná proto mám pro Nekonečnou lásku slabost. Co mi spíš vadilo je postava Jade, byla to taková dětinská uběhaná husička. S pěti hvězdičkami tedy trochu nadhodnotím, ale nedá mi to - když tu tak čtu ty komentáře.. to jste nikdy neprožili "lásku" na první pohled? Cyniky nemá nikdo rád. Tenhle film je jednoduše jako každá první láska - naivní, nevinná, chvílemi hloupá, ale nekonečná...(7.6.2014)

 • heyda
  *

  Až mě rozbolely zuby, jak je to nechutně přeslazený. Navíc se snaží tvůrci přepálenou stopáž zachraňovat hloupými zvraty. To mi hlava nebere = palec dolů... 25%(2.5.2015)

 • IQ Tiqe
  ***

  Romantika, zamilovanost a boj o lásku – x-tá variace na jedno téma – kdo čeká něco víc, ten se nedočká, kdo ví, do čeho jde, ten právě to dostane.(31.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace