Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. (Bontonfilm)

Cliness

Asi si nikdy nepřestanu vyčítat, že jsem se rozhodla na tento film podívat. Vraťte mi někdo prosím těch 77 minut života zpět :( ()

KlaraHylova odpad!

Docela me prekvapuje,ze se filmy s tak otresnym scenarem vubec toci. Tak spatne na tom ceska kinematografie vazne dlouho nebyla ()

dogrose

Pro mě úplně mimo. Mám čím dál tím horší pocit z pana Kolečka, který je už tak slavný, že ať napíše cokoli, je to přijímáno jako to největší umění a záruka kvality. Laciná záležitost s lesbickým sexem, aby se k filmu přitáhli chlapi. Stavné a Vagnerové není chvílemi rozumět. Herectví pana Sokola je špatný vtip. Nejlepší je Jana Stryková a krátká stopáž. ()

veronelka20

Naprosto geniální kousek na jednu scénu do malého divadla v okresním městě pro příjemně strávený večer dvou kamarádek s vínem v ruce. Opravdu nerozumím tomu, proč měl někdo potřebu točit to jako film.... ()

chosan odpad!

No tak určitě tento film není komedie, ale spíš zpackané drama o ničem. Nechápal jsem jak někdo jako pan Hřebejk dokáže natočit takovou blbost. Za mě si film zaslouží tak 15%. ()

Y2ORSI

S většinou českých filmů mám jeden problém: vůbec nevím proč a pro koho vznikají, bohužel i tento snímek tímto neduhem z části trpí. Zakázané uvolnění jako divadelní hra určitě funguje mnohem lépe, není to vyloženě průser, ale přístup ala "divadlo v lepších kulisách" mě sral. Hřebejk naprosto rezignoval na natáčení filmu, prostě jen sledujete záznam divadelního představení... ()

JAzzeURo

Zase tak špatný film to nebyl. Hlavně bych ocenil námět. Dialogy byli poněkud uhozené a vtipnost byla hodně náznaková a trochu vynucovaná. Ale Hana Vagnerová nám roste do krásy. Jen hříčku s tím že postava nevěsty má Slovenský přízvuk a má to býti Češka a postavu rajcovní Slovenky hraje Pražanda je minimálně úsměvná a rozhodně nedodává výkonům na věrohodnosti. ()

Paolo123

Na Hřebejka slabé jako čaj.To at´ se pan režisér nezlobí. Komu je více dáno od toho je více očekáváno. Přece jen to není Troška. Od něj by šlo o téměř intelektuální výkon, ale tohle ? Jedna hvězda za pár legračních hlášek. Třeba záměna ,,jelen" a ,,Jelen" je v pohodě. Nic víc. Dobrý, stane se. A tedˇ už zase čekáme něco pořádného. Pro mne za mne, klidně komedii, ovšem ne slaboduchou. ()

andydufrsn

Jediné co bylo na tomhle filmu dobré, bylo to, že kinosál byl klimatizovaný na příjemnou teplotu zatímco venku bylo 35C. Velice příjemně strávených 77, i z reklamama 100 minut! ()

FakyCB

Já jsem se při sledování tohoto filmu nudil, ale přítelkyně se docela smála. Pochopil jsem, že tento film je určen ženám a né mužům. ()

Lonelybiker

Pár vtipných momentů, při kterých jsem se upřímně zasmál, nemůže vyvážit všechny ty nesmyslné a vyumělkované situace. Tak třeba liduprázdnou hospodu někde v lese s pěknou hospodskou, návštěvu svatebního párečku, ochotu obou holek k lesbickému výstupu, cestu ženicha a "družičky" autem, jelena s ksichtem skrz čelní sklo auta, demenci nevěsty, atd. atd. Je to trapný a divím se, že se tomu pan Hřebejk propůjčil. Vadila mi rozklepaná kamera i to, že všechny 3 hlavní herky musely svoje chování vysvětlit během filmu přímo na kameru, přitom snad už každý v té době trochu chápal ... ()

Sabi63

Tento film, byl zábavný a dalo by se říct i zajímavý. Některé scény byly ovšem nemožné, ale přesto se nad nimi člověk zasmál... Moc příjemní herci se do rolí vložili, a vytvořili tak zajímavý film... Za drobné nedostatky mu dávám **** ()

studentice

Tenhle filmík jsem viděla v rámci příjemné akce kinobrání. Bohužel jsem od něj čekala více. Musím ocenit, že tam byla pointa a sledování filmu mělo pro mě smysl a pár vtipných místech jsem taky našla. Nicméně mě mrzela spousta hluhých a nudných scén, přestože byl film poměrně krátký. Dále mi přišlo chování hlavních postav příliš teatrální a některé úplně nereálné. Určitě ne komedie, ale dramatická vztahovka. ()

Drkolnov

Ač se herci snaží, přesto kamera na úrovni amatéra, scénář plný neskutečně prázdných dialogů, pointa více než chabá. Netuším proč tvůtci točí takovéto filmy, ale prosím do budoucna raději uvažujte o smysluplnějším využití peněz. Podobně slabé filmy jsem viděl točené pomocí mobilního telefonu. Prakticky jediné s čím ve filmu souhlasím je lovecká vášeň slovenek pracujících v Čechách. Buďto práci nebo ženicha, ale ani bez jednoho nejdou domů a udělají pro to vše. ()

MonDie72

Díky bohu, že film neměl víc minut, protože tolik času jsem za svůj život snad ještě asi nepromarnila. Potkat někdy takovýhle tři ženský, tak se asi neudržím a dám pěstí všem třem (největší asi slečně Kláře). Jedna hvězda za Sokola a scénu s přejetým jelenem :D. ()

bilder

No nevím. Holky mi dost lezly na nervy. Nechci rovnou napsat, že to byly krávy. Když tak jen krávy pod vlivem. Nevěsta fakt na zabití. Hřebejk by měl zapřemýšlet opravdu vážně o další tvorbě. Možná by nemusel natočit každý rok nový film, ale jednou za čas nějaký pořádný. Ale asi tak tři momenty byly vtipný, tak dávám tři * ()

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People