poster

Prohnilá země

 • USA

  Bad Country

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,MÁŠ JEN MĚ. TVÁ RODINA MÁ JEN MĚ. MŮŽU ZAŘÍDIT, ABY BYLI V BEZPEČÍ A TY BYS DĚLAL PRO MĚ…“ /// Příběh, kterej si pohrává s jakousi skutečností, se vodehrává v 80tejch letech, ve kterejch neskejsnul jen vyprávěním, nýbrž i filmařinou. Vono se totiž vypráví a vypráví (chápu, že jako musej něco říct, ale …), takže ta první hoďka je na ,,tečku“ nebo na spánek. Pak (nejen) benga zjistěj (předpokládám, že režisér to věděl), že banda sráčů, na kterou tady půlku filmu kujou pikle, je drsnější než jsme čekali, začnou bejt federálně v prdeli a konečně to začíná bejt zajímavý. Vezmou pušky, takže akci voceněj fandové westernovejch přestřelek a taky příznivci Matta Dillona, páč jedině jeho Jesse Weiland má tak nějak herecky co říct a vytáhnou film z průseru do průměru. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem rád, když jsou policajti za idioty. 2.) Páč mrtvej nácek, dobrej nácek. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(11.3.2014)

 • pabulator
  **

  Jedna z těch laciných jednohubek ,kterou hodinu a půl převalujete na jazyku a když ji s vypětím všech sil polknete lačníte ihned po pořádném fláku libového masíčka abyste tu jižanskou pachuť přebili něčím kvalitním.(11.3.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Země bez zákona? Ale to není pravda.......... Příběh z Jižní Louisiany ve kterém si zahrál Willem Dafoe detektiva Buda Cartera. Příběh je velmi zajímavý, hudba dobrá a herecké obsazení je povedené. Jenže přesto to není ono. Příběh vás nedokáže vtáhnout do obsahu a mnohdy jsem zjistil, že film moc nevnímám a, jak se tak říká: koukám "kde co kolem létá". Nejhorší je Český dabing - je příšerný. Ale znám lék - přepnout na původní jazyk a pustit si naše titulky. CITÁT - Co tak čumíš, uzenáči!!!......(17.4.2014)

 • erased
  *

  Já vím, o mrtvých by se mělo jen v dobrém, jenže režisérovi se podařilo natočit tak tuctové osmdesátkové krimi-akční céčko, že nebýt několika známých tváří, neštěkl by po Bad Country jediný pes. A to je ještě tuctovost z mé strany kompliment, takto otřesně napsané dialogy, kvůli tomu naprosto nesympatické a odosobněné postavy, neexistující gradaci a levné a nepovedené využití atraktivního a stále více trendy prostředí amerického jihu by totiž člověk i mezi Seagalovkami pohledal. Chudý rozpočet se nakonec nejvíc podepisuje na akci, protože ani ta přes slušný počet ve filmu vystřelených kulek nedokáže této tragédii dodat jakýkoli náboj. Osobní poznámka: Willem Dafoe v roli drsoně se po Grandhotelu Budapešť už asi nikdy nebude dát brát vážně.(28.3.2014)

 • fugazi
  *

  Hodně těžkej amatérismus. Akční scény jsou nekoukatelný, jiskry z pistolí, kouř a dokonce i krev jsou digitální, často chybí zvuky, střih je naprosto nesmyslnej, kameraman neví co točí a hudba je asi náhodně vygenerovaná ... 2/10.(10.3.2014)

 • Matt Dillon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace