Prohnilá země

Bad Country

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 95 min

Thriller ,který nenabízí nic nového,ale zároveň stojí na hereckých výkonech což se o příběhu říct nedá.Když se vrah přidá na stranu policie a začne s ní spolupracovat bylo zfilmováno už víckrát,ale plus na tomto filmu je především výkon ústřední dvojice a za ně dávám za mě 65% a tři hvězdy.(3.12.2014)

• Wacoslav1

Nic moc. Něco mezi gangsterkou a druhořadým akčňákem. Mizerně natočeno, bez napětí a rutinérsky. Aspoň celkem kvalitní herci tu lecos zachrání. Jinak mě to neoslovilo.30%(13.3.2014)

Tri hviezdičky za neobjavný film, ktorý mi vyšumí z hlavy do budúceho týždňa je viac, ako dosť. To je film, na ktorý pozerám, pozerám - a nič. Hľadať nejaký príbeh, nejaké herecké výkony, nejakú akciu, nejaké posolstvo je síce možné, ale načo vlastne?(20.8.2016)

První třetina filmu je v podstatě stejná jako v každém béčkovém krimi-thrilleru: seznámení s postavami, jakoby nějaká ta akce na úvod a dá se říct prozrazení toho, o čem celý film bude. Zbytek filmu už je o něco zajímavější, jelikož je vše vysvětleno trochu podrobněji a přijde i pár zajímavých zvratů. Průměrný film (podle skutečnosti) o snaze zničit náckovský zločinecký gang. 2,5*(26.3.2014)

Kurňa, já jsem ale spokojenej. Takový typ filmu jsem potřeboval jako prase drbání. Momentálně má Bad Country 58% a já se opět a znovu utvrzuji v tom, že se nevyplatí vždycky dávat na aktuální hodnocení. Protože pak bych přišel o skvělé akční krimi drama. Dle mého je to tady na čsfd strašně nedoceněný film, který se může tvářit na první dojem amatérsky a suše, ale ve skutečnosti má rozhodně co nabídnout. Už jenom super zápletka, akce, herecký výkon Dillona, napětí i smutné momenty. Jak jsem řekl...tohle je prostě moje gusto a dneska mi snímek parádně sedl. Mám pouze 2 mini výtky. Podle mě mohlo odhalení Dillona prasknout později (přineslo by to více konfrontací mezi ním, bossem a dalšími kumpány, kteří by ho začali podezírat) a za druhé závěrečný knife-fight nebyl tak dobře natočený, abych si řekl: "Joo, to bylo finále". Ovšem to jsou z mého pohledu opravdu jen drobnosti, a tak mohu říct, že jsem byl téměř maximálně spokojen. Režisér Chris Brinker nám tu po sobě zanechal velmi dobrý film (rest in peace). 80%(14.4.2014)