poster

Prohnilá země

 • USA

  Bad Country

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fugazi
  *

  Hodně těžkej amatérismus. Akční scény jsou nekoukatelný, jiskry z pistolí, kouř a dokonce i krev jsou digitální, často chybí zvuky, střih je naprosto nesmyslnej, kameraman neví co točí a hudba je asi náhodně vygenerovaná ... 2/10.(10.3.2014)

 • Spike17
  ***

  Ani jsem si nevšiml, že se jedná o režisérský debut, bohužel mimojiné také o poslední kousek..Gangsterka, která mě osobně, celkem sedla.(25.6.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  Přiznám se, že filmy z drsného jihu mám hodně rád. Tenhle mezi ně však nezařadím. Je to hrozná blbost s ubohým příběhem, spoustou keců a nemastnými přestřelkami. Převážnou část stopáže jsem se extrémně nudil, takže i hodnocení bude extrémní. Herci jsou absolutně nezáživní a lze na nich obdivovat maximálně perfektní mustáže. Totálně amatérská práce z mého pohledu. ODPAD!(11.8.2014)

 • POMO
  ***

  Priemerná krimi bez autorského rukopisu. Televízne pôsobiaca, recyklujúca 100x videné. Dynamika rozprávania prítomná, ale postavám chýbajú ostrejšie rysy. Na jedno pozretie vystačí, hlavne vďaka Dafoemu, ktorý je vo svojej roli najpresvedčivejší. Dillon si je spočiatku neistý, z čoho sa vyklube možný zámer nedávať najavo emócie a neodkrývať povahu postavy. Berenger ako najvyšší mafiansky boss diskutabilný. Viacej vo mne evokoval prepitého strejdu z domova dôchodcov, než strach vzbudzujúceho zlosyna. Do telky pre diváka, ktorý si rád chrochtá pri starých časoch.(27.9.2014)

 • Flego
  ***

  Problémom tohto filmu je, že chce byť priemerným a robí všetko preto, aby takým aj bol. Príbeh podľa skutočnej udalosti má vcelku sympatické obsadenie, ale spracovanie si žiadalo skúsenejšieho režiséra a lepšieho strihača.(10.3.2014)

 • Matt Dillon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace