poster

Prohnilá země

 • USA

  Bad Country

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fugazi
  *

  Hodně těžkej amatérismus. Akční scény jsou nekoukatelný, jiskry z pistolí, kouř a dokonce i krev jsou digitální, často chybí zvuky, střih je naprosto nesmyslnej, kameraman neví co točí a hudba je asi náhodně vygenerovaná ... 2/10.(10.3.2014)

 • Flego
  ***

  Problémom tohto filmu je, že chce byť priemerným a robí všetko preto, aby takým aj bol. Príbeh podľa skutočnej udalosti má vcelku sympatické obsadenie, ale spracovanie si žiadalo skúsenejšieho režiséra a lepšieho strihača.(10.3.2014)

 • kaylin
  ***

  Kdyby to nebylo až tak průměrné, je to celkem zajímavý film. Jenže ono to průměrné je a nepřináší to nic moc navíc. Herci jsou dobří, jejich výkony přesvědčivé přesně tak, jak je potřeba. Není to moc zamotané, je to prostě o chlapech, co chtějí udělat jednu dobrou věc i když je zde riziko, že to nemusí přežít. Fajn, ale nic skvělého.(26.4.2014)

 • castor
  ***

  Režisér Chris Brinker si kdysi zahrál v průměrné kriminálce Pokrevní bratři, ve které se ze známějších ksichtů představil Willem Dafoe. Pak tu a tam něco produkoval, vybral si látku pro svou režii. A loni ve dvaačtyřiceti letech zemřel. Pro svůj jediný režisérský zářez znovu oslovil Dafoea a vyšel nám z toho skrz naskrz průměrný thriller s odfláknutým příběhem, kterému silně schází punc nevyhnutelné osudovosti: jako by tvůrci filmu jen naplňovali zadání. Vznáší se nad ním opar zbytečnosti a podezření, že asi dlouho a hluboko ležel kdesi v zaprášené polici. Zůstane nám tak přehledné odvyprávění klišovitého příběhu, jehož tvůrci museli hned po první projekci dobře vědět, že zaútočit na osvědčený thrillerový žánr vyžaduje mnohem zkušenějšího scenáristu. Tady máme jen tradiční koncept, založený na „samozřejmých“ sympatiích k hrdinům, kteří stojí na hraně zákona, nebo už ji dávno překročili. Slabé tři hvězdy!!(8.5.2014)

 • stuntmanMIKE
  ****

  Ty vole ja už som úplne konsternovaný z hodnotení na tejto databáze. Tak oni Vám naservírujú parádne krimi s perfektnými hercami a vy tomu dáte mizerných 57%. Waco a tebe chcem odkázať, aby si ostal pri céčkových a béčkových akčných filmoch, pretože o iných žánroch vieš kulové... toto má byť akčný film až na poslednom mieste...(9.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace