Animovaný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 90 min

Charlie Kaufman

Joe Passarelli

Je třeba říct, že Jennifer Jason Leigh má strašně příjemný hlas (pokud zrovna nedostává do huby v Osm hrozných). :) A vůbec je to hlasově velice příjemné a laskavé na to, co je pod tím.(12.4.2016)

Mala som dosť veľký problém rozoznať mužov od žien. Hneď v prvej scéne pri čítaní toho listu si vravím, wow, super, homosexuálna romanca. A to len preto, že všetky postavy okrem Lisy nadaboval Noonan. Ako ma mohli takto oklamať? (Lumiere - MFFK Febiofest - 21.3.2016)(17.4.2016)

• Ant

Nabubřelá egoistická cliché blbost, která nemá asbolutně žádnou hlubší hodnotu. Chlápek ve středním věku, který řeší depresi nevěrou, protože je tak zmatený a svou manželku a dítě nesnáší. Jako bonus dostanete typickou představu stydlivé ženy, která skrývá trauma a potřebuje výše popsaného muže, aby jí ho výlečil. To se raději podívám na Alvin a Chipmunkové 4.(10.1.2016)

Všichni jsme jeden, anomálie platí v každodenní noční můře jménem stereotypní život za cizí slovo a nejdůležitější je, neztrácet ve vší té kontrolované panice a stresu ze zbytečných úkonů vlastní tvář. Ten film je METAFORA.(7.6.2016)

80% ... Silná téma na animák. Ako sa človek vyrovnáva s existenčnou krízou a či vôbec vie, že sa v nej práve nachádza. Veľmi depresívne ale remeselne dobre odvedená práca.(17.2.2016)