poster

Anomalisa

 • USA

  Anomalisa

 • Slovensko

  Anomalisa

Animovaný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 90 min

Scénář:

Charlie Kaufman

Kamera:

Joe Passarelli
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ***

  Po skončení filmu jsem měl chuť vykřiknout: "A to bylo všechno"? Tohle je buď moc krátké nebo moc dlouhé. Zajímavá zápletka, pár wtf momentů, a pak najednou the end. Za mě fakt zklamání, a to jsem se na Anomalisu na základě amerického hodnocení a popisku "něco jako Lost in Translation" opravdu těšil.(3.4.2016)

 • Radek99
  ****

  Skvělý existenciálně laděný snímek, který v sobě kloubí fenomén krize středního věku a pokus o pojmenování tak prchavého okamžiku, jako je zrod a skon nejintenzivnějšího citového vzplanutí, lásky... ,,Your voice is like magic" Baru(2.6.2016)

 • B-Boy1
  ****

  80% ... Silná téma na animák. Ako sa človek vyrovnáva s existenčnou krízou a či vôbec vie, že sa v nej práve nachádza. Veľmi depresívne ale remeselne dobre odvedená práca.(17.2.2016)

 • Deschain
  ***

  Mala som dosť veľký problém rozoznať mužov od žien. Hneď v prvej scéne pri čítaní toho listu si vravím, wow, super, homosexuálna romanca. A to len preto, že všetky postavy okrem Lisy nadaboval Noonan. Ako ma mohli takto oklamať? (Lumiere - MFFK Febiofest - 21.3.2016)(17.4.2016)

 • LEGACY
  ****

  Je to svým způsobem vykradení duše nás lidí, co jsou jiní, odmítající se zařadit, co jsou pohlceni nihilismem a cynismem, co ví, že je jiný způsob, jíná cesta, jiný směr a snaží se. Navíc tento sort lidí by to nemělo pohoršovat, neměli by se za to stydět, jen by se měli pohodlně usadit a přijmout svět, protože život těchto anomalis je mnohdy mnohem zajímavější než život lidí, co jsou zajímavý.(20.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace