poster

Anomalisa

 • USA

  Anomalisa

 • Slovensko

  Anomalisa

Animovaný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 90 min

Scénář:

Charlie Kaufman

Kamera:

Joe Passarelli
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Janek
  **

  Perfektní provedení, ale Kaufman uvízl a zdá se, že bude neustále řešit své depresivní Já. Mělo to mít 40 minut...(17.3.2016)

 • Ernia
  *

  Další z filmů, kde se postarší tragéd topí v depresi, protože má neoprávněný pocit, že svět a lidi kolem něj nejsou tak skvělí jako on a všechno je mu málo. Tak se pateticky ožere, najde holku, která ho (z nějakého nepochopitelného důvodu) obdivuje a má tak nízké sebevědomí, že by asi pro něj udělala první poslední - a hele, na světě je prý hned líp. Film jsem protrpěla v naději, že tohle Kaufman nemyslí vážně a na konci bude nějaký zvrat či alternace, ale tam jsem se jen dozvěděla, že přivézt z pracovní cesty dítěti hračku ze sex shopu je úplně chill. Se divím, že v depresi z toho chlapa spíš není celá jeho rodina. Zkrátka a dobře, tenhle žvást se může jít i s celým "zajímavým zpracováním" bodnout.(19.3.2016)

 • Davies182
  ****

  Všichni jsme jeden, anomálie platí v každodenní noční můře jménem stereotypní život za cizí slovo a nejdůležitější je, neztrácet ve vší té kontrolované panice a stresu ze zbytečných úkonů vlastní tvář. Ten film je METAFORA.(7.6.2016)

 • dr.horrible
  ****

  That's all they really want, Some fun, When the working day is done, Girls - they want to have fun. Oh girls just want to have fun...(4.4.2016)

 • Ant
  *

  Nabubřelá egoistická cliché blbost, která nemá asbolutně žádnou hlubší hodnotu. Chlápek ve středním věku, který řeší depresi nevěrou, protože je tak zmatený a svou manželku a dítě nesnáší. Jako bonus dostanete typickou představu stydlivé ženy, která skrývá trauma a potřebuje výše popsaného muže, aby jí ho výlečil. To se raději podívám na Alvin a Chipmunkové 4.(10.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace