Evan (Lou Taylor Pucci) se nachází v životní krizi. Během krátké doby přišel o oba rodiče, se kterými si byl velmi blízký. V den pohřbu své matky se zaplete do rvačky v baru, kde pracuje, což ho připraví o práci a navíc ho čekají oplétačky se zákonem. Evan se rozhodne před svými problémy utéct a tak odletí do Itálie, kde si po pár dnech začne románek s atraktivní Louise (Nadia Hilker), která ovšem skrývá své temné starodávné tajemství. (oficiální text distributora)

XXXXXXXX

Co dělat, když si v Itálii nabrknete bronzovou krásku, která už má pár těch křížků na krku? No když už nic jiného, můžete se zamilovat. A když se potom ukáže, že ona dívka není tak úplně dívka, přenáší to váš vztah na další level. Jenom teda škoda, že jsme se nedozvěděli, co že to vlastně byla zač... Objev roku to není, ale pořád lepší, než tahle sračka. I když, to je počítám cokoliv. ()

MaxForValue

Spring zaujímavo ozvláštňuje žáner, využíva žánrové schémy a variuje ich, no zaobaľuje to do nezáživného a nudného "obalu", do stokrát videnej romanci, v ktorej postavy vynášajú vážne prehovory, no sú plné plytkého pátosu. Lepšie 2*. ()

Facerr

romantika brnkající na mysteriozní strunu. Škoda, že nebylo vidět víc "mytologie příšer", ale i tak jsem si tohle rozhodně nevšední dílko užil. ()

mikessc

Pre mna to bola strašná nuda, páčila sa mi hláška v kostole :ZOMBIE SI PICHLA HEROÍN :-D to nemalo chybu. Samozrejme zombie žena to nebola, ale potrebovala si vkuse pichat injekcie lebo sa menila na obludu. ()

elanista1

Išiel som na to skôr s hororovou náladou, ale akonáhle som zbadal Nadiu Hilker, tak mi bolo úplne ukradnuté, že to je vlastne len dobre premyslený romantický film s minimálnym hororovým nádychom. Práve táto slečna si získala celú moju pozornosť a ja som sledoval skoro čistú romantiku s takým zaujatím, ako keby to bol nejaký psychothriller. Ale aj tak si neodpustím poznámku, že od momentu keď chlapec všetko zistil sa to malo poberať trocha odvážnejším smerom a viac gradovať celú situáciu, lebo ono si to priam žiadalo. ()

wick

Překvapivě slušné romantické sci-fi...kde o horroru se mluvit nedá, ale myšlenku to nemá špatnou a kupodivu celá zápletka ani není nijak k smíchu. ()

brasek

Nevtieravá romantika s jemným nádychom "monster movie". Chybou je nedokončený záver, ktorý necháva otvorené dvere pre akékoľvek finále. ()

Saxos

Celou dobu se těšíte, jak bude vypadat ta dvacetiletá přeměna a oni nám nic neukážou. Smůla. Krásné prostředí malého italského městečka. Dvě hlavní role, možná jedna vedlejší /italskej dědula/ a pár komparzistů. To měl režisér a kolektiv celkem pohodu. ()

JoKKeR

byl horký červnový večer a ja si řekl že je to noc vhodná na horory, tak jsem si pustil hned tři první kristy, kde lehký nadprumer me poposrtrcil do dalšího hororového filmu. tak jsem nezavahal a na doporučení od TedGeorge jsem zkusil spring a nelituju.. sel jsem do toho bez jakýchkoliv informací a vyplatilo se.. naprotostá trefa do černeho pro me ten večer. pokud se chcete bát tak si to rovnou ani nepouštejte me tenhle hybrid alůe zcela podmanil. at už mytologii nebo zajimavou zapletkou a skvelým usrední dvojcí tak sympatickou že jsem jim fandil do konce.. vyborný film jen škoda že u každého takového filmu co se me zaryje do srdce je vse jen jednou poprvé... ()

vooddoo

Spring má být podle žánru převážně hororem. S tím nemohu souhlasit, spíše sci-fi s dávkou romantiky. Bohudíky se snesitelnou dávkou romantiky. Prvních nudných patnáct minut je úplně zbytečných, pak se však film rozjede. Co zmůže síla lásky? Postava Louise je skvěle vybraná, opravdu atraktivní mladá žena. Scén s hororovou tematikou se tu také pár najde, ale nejde o horor v pravém slova smyslu. Film má úžasnou atmosféru Itálie, ale bohužel stopáž je trochu přemrštěná. Za relativní spokojenost dávám tři hvězdičky. ()

argo.smile

Mne sa tento malý hororík na pozadí love & romance páčil. Není to nič extra, ale zahrialo to pri mojom čiernom srdiečku ☺️. ()

ScoRPy

Spring není až tak dobrý, ale neuvěřitelně mi sedl a režiséři se na filmu rozhodně vyřádili. Tak sympatické herecké výkony jsem už dlouho neviděl a osudy hlavních postav mě až do konce stále zajímaly (s tím mám u většíny ostatních filmů docela problém). Za mě ideální romantický hybridní film!! Jo a Nadie Hilker to sakra sluší (to je jako fakt němka?!) ()

Mukade

vymenila nesmrteľnosť za vo všetkých smeroch prinajlepšom priemerného blbečka - priemerne vyzerajúci, priemerne inteligentný, priemerne bohatý resp ani pekný, ani bohatý, ani múdry LOL. Ach tá láska xDDD. Sliepka hlúpa. Vlastne nie ona ale ťuťo pán scenárista, skutočne realisticky to vymyslel, debilko. To asi aby sa zavďačil a potešil širokú masu :)) Dve hviezdy za toto dole. Ináč keby ju skutočne miloval inak ako čisto pudovo, len jej krásu, tak by ju asi nechcel pripraviť o život, podpísať jej rozsudok smrti. On ale ju "miloval" čisto sebecky, niečo nesebeckého ho ani len nenapadlo :) ()

Machaut

Mně prostě filmy od Moorheada a Bensona sedí svým originálním pojetím a stylem natáčení. Na film jsem se moc těšil a zklamání se nekonalo. Za mě 5 hvězdiček. ()

zipS

Do 3/4 velmi zaujimavy pocin... Odkedy chlapik spoznal co je deva zac.. Stalo sa to co sa deje furt... Akoby tvorcovia nevedeli ako ukoncit film, nejak vybusne nezabudnutelne aa tak sa stavame svedkami umelo predlzovaneho kvazi nudneho pribehu. Skoda toho, chytilo ma to.. Pustilo dlho pred koncom ()

90125

Potom čo zamilovaný mladý muž na vlastne oči uvidí, že jeho láska je vlastne chobotnica, neuteká ako o život, ale ostane s ňou. Hoci ho chobotnica, vyzerajúca znovu na chvíľu ako človek upozorní, ze mu môže hocikedy ukusnúť ftáka, chlapcovi to nevadí. Skutočne velká láska, ako z rozprávky. Inak je Spring taká turistická romanca, skoro ako od Linklatera. Prvá polovica ako tak ide, človek je zvedavý ako sa to vyvynie, ale keď začnú hrdinovia filozofovať o láske, živote a genetike a k tomu sa neudeje absolutne nič, pocit o zabitých 100 minutách je stale silnejší. A že horor ? Vôbec nie. Len povrchné, v romantickej rovine ponechané mudrovanie o evolucii a metafyzike. 50 % ()