foto

Lou Taylor Pucci

  • nar. 27.7.1985 (33 let)
    Seaside Heights, New Jersey, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Lou Taylor Pucci se narodil 27. července 1985 v New Jersey jako syn modelky a kytaristy. O hraní se začal zajímavat na střední škole, kde začal navštěvovat divadelní kroužek.

V patnácti letech se mihl ve filmu ŽIVOTNÍ RYCHLOST a začal se více zajímat o hraní ve filmech. V roce 2005 dostal hlavní roli v nezávislém filmu THUMBSUCKER, za kterou dostal ocenění na filmovém festivalu Sundance. Poté si zahrál v minisérii z produkce HBO ZÁNIK EMPIRE FALLS, hrál vedlejší postavu ve filmu GENERACE X. Zahrál si v novém filmu Richarda Kellyho APOKALYPSA (2006). V roce 2007 hrál hlavní roli v dalším nezávislém filmu vedle Zooey Deschanel GO-GETTER.

V roce 2009 si zahrál ve filmu JEZDCI APOKALYPSY spolu s Dennisem Quaidem. Do kin se ještě tento rok dostanou filmy CARRIERS a INFORMERS. Mezi jeho oblíbené herce a herecké vzory patří Gary Oldman a Steve Buscemi.

Lukáš "KooNY" Konečný

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace