Eric.Kosar

Finále 4. řady v plný parádě. Konec, jakej bych od tohohle seriálu čekal, přece jen jsem byl v šoku. Rickovi problémy s dcerou a androidem (???) z konce 3. řady ho nakonec dostihli a vyústilo to v tohle. Ale přece jen to je zasloužený finále pro všechny charaktery v tomhle seroši. I pro mě. Nevím jestli na 5. řadu budu čekat nebo se spokojím s tímhletím depresivním koncem, 1. půlka 4. řady nebyla úplně fajnová, takže fakt nevim. ()

Remivsremi

Solidní závěr naprosto zpackané sezóny, kdy jsem začal pochybovat o tvůrcích a jejich přístupu. Tak drastický sešup se nevidí často, velká škoda, že to přišlo právě u Ricka a Mortyho. ()

Oralfabet

Další mistrovský dílo typu 02x10, 03x01 nebo 03x07, kterým tenhle seriál dokazuje, že se mu nic nemůže rovnat. A já nyní mohu slavnostně prohlásit, že čtvrtá série jako celek je pořád skvělá. Tohle už snad zavře hubu i těm nejnespokojenějším "fanouškům". Jo a ten odkaz na Don't look now byl fakt random, ale cítil jsem se aspoň jako pravý cinefil, že jsem to poznal :) ()

Necrotongue

Finální epizoda čtvrté sezóny byla opět notně vyvedená a z obou dílů, které zapojily celou rodinu, byla tím lepším. Skvěle jsem se bavil už na Zemi při sourozeneckém boji o opasek neviditelnosti, a tento pocit mě neopustil ani ve vesmíru a vydržel mi až do parádní potitulkové scény. ()