Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Stejšn

Absolutně epické! Těžko si představit větší retro, v pravém a původním smyslu toho slova. Škoda snad jen pasáží s Hitlerem, nejsou vtipné. Vůbec - Hitler jako hlavní padouch, je k uzoufání špatný nápad. ()

nK_!

Tak tohle je konec. Totální úlet a masakrózní akce. Člověk se až diví, co se dá do půlhodiny filmu všechno narvat. Thor, dinosauři, kung-fu, David Hasselhoff, nacisté, létající auta, oživlé videoherní automaty a tuny dalších magořin. Chyběly mi už jenom nějaké zombie. Brutální pocta všemu možnému, na co si dokážete vzpomenout. Hotline Miami meets Far Cry: Blood Dragon. Plná palba. ()

pekas

Tohle je libová jednohubka pro všechny, kdo mají rádi absurdní humor. Delší stopáž už by asi nešla zkousnout, ale takhle je to zábavné. 75% ()

MartinTerran

Tak a teď už s klidným svědomím můžu říct, že jsem viděl vše. Tohle je parodie na vše, čili zde nejde brát nic vážně. Má to silný nádech osmdesátek, hackuje se čas, je to akční, brutální, šílené a je tam Áďa, tak co chcete víc. Tenhle šílený úlet doporučuji vidět, jelikož nic šílenějšího natočeno už nebude. Hodnocení: 85/100. ()

Ludo444

Narážok, referencií, odkazov tona a kilotona k tomu, a to som toho minimálne ešte polovicu nepobral. Znalosť starých peciek bezpodmienečne nutná. Sandberg vypadá jak mladšie vydanie Lorena Avedona. Hoff 9000 nakonci to už len dorazil. ()

Romeroo

U mě tak lehce za půlkou cesty. Ono se nenechá napsat nic moc seriozního. Místy jsem se tloukl smíchy, stejně jako téměř plynule navazovaly zbytečné ( nudné ) chvíle. Pokus zparodovat 80 a 90 léta a jejich akční "kumšt" kvituji. Třeba se někomu povede trefit se mi úplně do mé zvrácené noty. ()

MickeyH.

Kraťas, na který se nedá jen tak zapomenout. Má to výborný vizuál a zvukové efekty, je to plné skvělého béčkového až céčkového kýče, což byl záměr, a spousta vtipných scén. Jestli bude celovečerák, budu jedině rád. ()

jirin_cz

Pokud budete brát jako komedii či vzpomínku na osmedesátky, tak super. Více od toho nečekejte, jo vlastně ještě parádní soundtrack. Nechápu však jak se na to mohl vybrat takový balík... ()

Mamlas

Taková kreativní seminární práce skupiny studentů. Vysoká hodnocení, která to zde má, nechápu. Sračka. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)