GemBirD

Taka klasicka rogenovka, kde sa chvilami smejete od ucha k uchu a o 5 min krutite hlavou nad prehnane zvratenym humorom. Najviac pobavila scena po pade z kosika, za tu maju u mna autori 5*. ()

LucieVonKing

Je to tak blbý až je to dobrý a dobrý je za tři. Příběh neurazí, pokud film nenavštíví člověk stydlivý.Radost mi udělala tortila v podání Salmi Hayek a její sexy přízvuk. Posledních patnáct, dvacet minut filmu dostál svému názvu. ()

HMTD

Nevkusné, jednu hvězdu za to že kdyby se drželi autoři alespoň trochu na uzdě mohl to být lehce přisprostlí animák, na který by se dalo koukat, ale tohle mi přišlo nechutné. ()

johankazarku

Zo začiatku som sa bavila, animák pre dospelých v podaní hovoriacich potravín v supermarkete. Miestami však trápny humor a zbytočné scény a najviac ma dostalo asi posledných 10 min čo mi prišlo trochu prehnané priam zvrátené. ()

Sherman.X

První mládeži nepřístupný počítačem animovaný film... pro mládež. .Mládež z toho bude mít asi větší zážitek než "stará garda," když se na to může podívat jen rebelsky za zády rodičů. Myšlenka dobrá, animace pěkné, zbytek podprůměr. ()

trx2010

Film se snaží přiblížit primitivnost věřících, zejména potom křesťanů, zábavnou formou pro malé děti. Analogie je zcela zřejmá. Víra v Ježíše Krista je zde zobrazena vírou potravin v to že zákazníci jsou bohy a čeká je jakási forma spasení. Smát se křesťanům, muslimům a židům je samozřejmě v pořádku, ale nejsem si jist že tato forma je srozumitelná pro všechny. Náš pětiletý syn třeba neznal některé výrazy jejichž obsah jsme mu museli vysvětlit. Šlo například o slovo: pičifuk, mrdat, mrdat prdel, píča, mrdat píču, kurva, stříkat semeno, stříkat semeno do obličeje atd. Za to ubírám jednu hvězdu. ()

zlishaack odpad!

Třicet minut stačilo. Víc si tahle ostuda filmařiny nezaslouží. Neustálé nadávání, které zde není jako prostředek k něčemu a pro pobavení, ale jako nosný prvek. A to je něco, co nestrávím. Trapná hovadina. ()

mlock

V South Parku mluví sprostě a všem se to líbí. Tak tu budem taky mluvit sprostě a bude se to všem líbit....tak to nevyšlo. Nápad dobrej, ale vtipný pramálo. A s tim multikulturnim poselstvim běžte do prdele. ()

Zeuke

Ten kdo tohle vymyslel musi byt ale uplny magor!! Na jednu stranu odpad jak vysitej,na druhou za originalitu ctyri hvezdy.Tak dam neco mezi! ()

lachesis83 odpad!

Nesnáším účelově rádoby vtipné přisprostlé filmy. Takže ať je to o čemkoli, nehledě na to, že si s tím tvůrci dali spoustu práce, za mě si kvůli tomuto sexisticko sprostému pubertálnímu "humoru" nezaslouží ani jednu hvězdu. Po 10 minutách jsem tuto trapárnu musel vypnout, ztráta času. ()

Deeena

Potravinové porno aneb pohádka pro dospělé, která měla být vtipná, ale byla trapná. Kriste, chci vrátit tu hodinu a půl života... ()