Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

sedm.1

Tenhle snímek se může opravdu hodnotit buď jen odpadem,nebo pěti*.Nic mezi tím ani nemůže být.Buď ten film přijmete jako totální ujeťárnu a budete se královsky bavit,anebo ho buď vůbec nedokoukáte a když ano,tak znechuceně.Je to ujeťárna a já jí vzal 8-D!!!! ()

Niella

Ono to je take trhle, ze miestami je to aj vtipne...iba miestami. Hlavne som sa smiala na, v niektorych scenach az do oci bijucom azijskom humore. Teda nie na tom, ze JE to vtipne, ale, ze to PRIDE vtipne sikmookym:))). ()

Kelly2502

Moje prvé stretnutie s Ázijskou kultúrou, keď som mal asi 7 rokov a až doteraz je to jeden z mojich obľúbených filmov. Štýlistická pecka, ktorá prepája drámu, komédiu a lásku k futbalu v jednom. Tento film predstavuje asi všetko čo si človek pod pojmom Ázijský športový film dokáže predstaviť. Je to uletené, vtipné, drsné, ale aj dokáže chytiť za srdce. ()

misstake

Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Neuvěřitelný "film". A že tady někteří uživatelé říkali něco o smysluplných a funkčních dialozích nebo nadupaném příběhu? Od odpadu film zachraňují jen docela povedené kung-fu efekty, ale moc daleko k odpadu to nemá... ()

rozbris

Kung-fu ve fotbale je sice nápadité, ale ostatní děj stojí za nic, slušně řečeno, moc se mi tento film nezamlouval. Děj, který se odehrávál mimo fotbalová hřiště jsou typu B-čkových filmů, jediné co to zachraňuje jsou slušně efekty až na ten poslední zápas, kdy mi to ke konci přijde trošku přehnané:-) ()

Kuny27

no, nevím čím začít, děj je dost legrační a některé věci také, ale už mě dost otravují filmy, kde někdo dá dohromady tým z nějakých amatérů, vytrénují se, a nakonec vyhrají... ()

Prcek008

Je to už strašně dávno co jsem tento film viděl v televizi a za boha jsem si nemohl vzpomenout jak se jmenoval. Ani nevím proč, ale parádně jsem se u toho bavil a tak tedy doporučuji film každému, kdo má rád "no brain, no pain" zábavu. ()

Hopper

Hm, taký dosť nevyrovnaný film. Je to vec osobného názoru, ale Kung Fu Hustle je aspoň o triedu lepšia. Nemôžem povedať, že by sa na Shaolin Soccer nedalo pozerať, naopak, väčšinu času som trávil v nemom úžase, čo je všetko možné vymyslieť. Na druhú stranu tých komických momentov bolo pomenej, podstatne pomenej ako v Hustle, čo je trochu mínus. Takže ako taká absurditka, prečo nie, koniec koncov každý z shaolin tímu bol sám osebe crazy, ale k úplnej pecke niečo chýba. A ešte k tomu zjavne Chowa sponzoroval "kerfáč", ktorého logo sa cpe v druhej polovici kam sa len dá. ()

eagle-eye

náhodou, super bejkárna u které jsem se bavil od začátku do konce. svým způsobem se jedná o originální komediální žánr kung-fu fotbalová komedie vycházející z čínských tradic bojového umění. ;-) ()

cab

Na me moc bizarni parodie na vsemozne filmove zanry s hlavnim motivem ci tahakem pro zapadni divaky - fotbalem. Pozdejsi Kungfu mela je mi blizsi a zabavnejsi. 50% ()

Rssa

Chow je můj oblíbenec a tato komedie byla vydařená pecka, která odstartovala jeho větší známost ve světě. Každopádně i zde se najde spousta chybiček a oproti Kungfu mele je to celkově slabší ()

Sairina

Tahle komedie mě spíše zaujala svými digitálními triky, než obsahem. Je to na mě až moc křečovit, prostě jde vidět, že je to obyčejný film, nejdřív se složí mužstovo, a pak všechny družstva porazí a hned je šťastný konec. Trochu nuda s pěknými efekty ()

Hyb_rid

Kéž by takhle vypadal fotbal na tuzemských trávnících! To bych se po tom velice rád doplahočil na stadion, koupil si pivko, klobásu a náramně bych se bavil. ()

Prochy38

Jak to říct? Jo, těžkej odpad! * snad jen za to, že šlo o slušné efekty. Ale ještě víc, než totální debilita snímku, mě zaráží zdejší nadšení. Zeptejte se nějakého šaolina a on Vám vysvětlí můj názor.... To nemělo nic společného ani s fotbalem ani se šaoliny.... ()

Angelino

Tak tu jasne vypadávam z cieľovej skupiny, ktorá si takýto žáner dokáže užívať. A to som naozaj očakával málo :) ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)