Správně načasovaná šaráda zasadí další ránu Howardově pověsti. Kim se bojí, že ji sledují, a Jimmy cítí, že se štěstí obrací. (Netflix)

jirikzaboj

Klidnější epizoda, u které je zaručeno, že se schyluje k něčemu většímu. Kim a její paranoia mě moc baví. Parking scene se Saulem a značkou perfektní. Líbí se mi, že ani nám teď tvůrci neukážou, kde je Lalo a tak v napětí čekám, kde se zjeví. Gus je scary víc, než v Breaking Bad, jen si tak říkám, že trochu víc zestárnul a jen u něj jde poznat, že se prequel točí víc než 10 let po BB. Ale to je maličkost. ()

ALIENka_

Dřív jsem sice Howarda nesnášela, hlavně v prvních sériích, říkala jsem si, no jo, typickej boháč, co si myslí, že může všechno a je lepší než ostatní. Ale teď mi začíná bejt docela sympatickej a řekla bych, že to zase takovej blbec nebude. Ze začátku ty "vtípky" Kim a Jimmyho byly docela povedený, prostitutky a bowlingový koule, a z pohledu Jimmyho se to dalo pochopit, ale teď už mi to přijde trochu moc. Takhle někomu zničit život, ještě když to s nimi nemyslí špatně. A ta prostitutka měla pravdu, Jimmymu to fakt slušelo s účesem Howarda, nějak ho to omladilo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale stejně si nemůžu pomoct a musím fandit Kim s Jimmym, i když už se pouští do pěkných sviňáren. Ještě musím pár řádků věnovat Cliffu Mainovi, kterej se sice objeví jenom jednou za uherskej rok, ale za to je to skvělej chlápek a velkej sympaťák. Hodnocení: kuřecí muž má pořádnej sklípek/10 ()

LachtanShows

Když jsem na začátku zaznamenal, že se režie ujala sama Rhea Seehorn, byl jsem o to zvědavější, co si pro nás připravila. A hlavně scéna s falešným Howardem aka další neskonale promyšlená lotrovina té naší nerozlučné dvojky je opravdový highlight. ()

PaTeXx

První případ, kdy jsem trošku postrádal Lala nebo nějakou verzi zla z rodiny Salamanců (Hector, dvojčata). Atmosféra opět výborná, to už v BCS ani nemusíme připomínat. ()