Nejchytřejší Čech (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2014, 6x80 + 6x114 min

Roman Petrenko

Michal Reitler
  • Borrtex

Jako jeden z mála pořadů mě baví. Zajímavé disciplíny, které mnohdy i mě samotného překvapí a pobaví. Za mě 70%(19.4.2014)

• Peytl

Budu-li chtít přeměřit kromě svého penízu i inteligeci, kterou si drze dovolím vlastnit, pak zjišťuji, že se u zelených skokanů dostávám do záporných čísel, a abych byl někdy v budoucnu zbaven mindráků, čerstvé deprese a učebnicového traumatu, budu se muset dožít pořadu s názvem Nejméně dementní cikán, neboť tam bych se snad mohl umístit v první desítce a měl bych pak právo na hrdý a svižný krok, který by mou skvostnou prdel donesl na sociálku, či do non-stop herny, přičemž by mé masité rety pěly stylem imperioso ...bude to lotr, interleguán... Bať, bať, po mém prohlédnutí a zjištění, že jsem dokonalý mikrovlnný trouba, byl mým jediným záchraným kruhem moderátor (akcelerujte moderáty... jinak už nezharmonizujete koksohydráty), a je tedy dokonale vysvětleno národu, proč návštěva zubaře nepatří k vyhledávaným kratochvílím, dentista je prostě trapnej pičus a spíše by se hodil do TABU budky, odkud bych mu radil... ehm... nevylézat. Nicméně slibuji, že až v "Poště pro tebe" dohledám svého duševního guru, vojína Čilpana, vytvoříme společně v čase následujícím interleguání duo, před kterým neobstojí nikdo a naše moudré "uáuááá...umblum... bůůů" se ponese do dáli. A co na to Jan Tleskač... a kdo mi ohřeje párek? He? No, dostal jsem Vás, přátelé.(13.4.2014)

• triatlet

Radek99 vystihl přesně podstatu této šou. I když Šmucler naživo je celkem pokorný a dokáže občas trefně glosovat "schopnosti" soutěžících: "Náhodný generátor čísel:" Celkově soutěž působí okázale a nechápu náklady na její natáčení (finanční i časové).(19.9.2015)

• Patw

Tak co tohle má co společného s logikou? Jde spíš o náhodu výběru, pamatováka a o to kdo udrží líp své nervy na uzdě. Mínusem je také moderátor Roman Šmucler, který asi už moc dlouho nic nemoderoval, a nebo je prostě prkenej.(13.4.2014)

• 6thSun

Chytrejch lidí máme dost, moudrých se nám nedostává, ty potřebujeme hledat.(15.4.2014)

• - Nápad hledat toho nejchytřejšího z národa vznikl v Německu v televizi ARD, kde si formát vyzkoušeli už v roce 2011. (willy1)

• - Výherce soutěže si jako odměnu vybral pět dukátů s Janem Amosem Komenským vyrobené v limitovaném nákladu pouhých 100 kusů. Dukáty navrhli přední čeští rytci Oldřich Kulhánek a Vladimír Oppl. (Mautinek)