Ilsa, strážkyně harému naftového šejka

(neoficiální název)
  • Kanada Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (více)

Ilsa je zpět! A je divočejší než kdy dřív. S brutální zuřivostí zotročuje dívky pro chlípného šejka, vládce ropného impéria. (erl)

Han22

Druhý díl Ilsy se vykašlal na válečný film a schoval se pod kolonku dobrodružný (horor ani omylem). Ilsa po prvním díle oživla, teleportovala se v čase a protostoru o 30 let dopředu a do arabského světa... ne kecám. Prostě tu je bez vysvětlení. Jinak je to kombinace arabského barbarství, otřesných neherců, nějakého mučení a soft erotiky. Za tu 1*, protože kozičky jsou tu pěkný. Hilda, pardon Ilsa od krku dolů dobrý, ale obličej... no člověka napadají dementní vtipy o čtyřicítkách co by neměly hrát na schovávanou. No a akce ve finále - něco tak příšerného jsem dlouho neviděl. Zkrátka pičovina, další dva díly už to dopracují asi k odpadu. ()

HonzysKISS

Velké zklamání. Tohle mě vážně vůbec nebavilo. Čekal jsem od toho daleko víc, protože „minulý díl“ mě bavil suprově. Tady není tolik mučení, ani tolik sexu. Spíš je to víc zaměřený na příběh, což je celkem katastrofa, o hercích ani nemluvme. Celou dobu jsem se těšil na to, až se zase Ilsa předvede ve své celé nahé kráse. No a bohužel skoro nic. Jenom pár výjimečných scének bylo dobrých. Například způsob nuceného krmení, takový jsem ještě nikde neviděl. Nebo mučící technika s prsy, no fujky. A za ostatní holky dávám taky větší plus, tedy kromě těch černošek. Jinak honit se u toho nedá, pornem bych to tedy moc nenazýval. I když v té době nebylo moc na výběr, to je fakt. Až mi někdo v reálu řekne, že je nějaký zámek na píču, vzpomenu si na tenhle film. ()

KdG

Je to slabší jak první díl, nemá to tu správnou atmosféru. Nahoty sice o tolik neubilo, ale toho mučení celkem jo. Každopádně takovýchto filmů moc není a ještě pořád se na to dá v pohodě koukat. ()

G04T

Takže dámy a pánové, máme tady učebnicový příklad hovna. Co tohle kurva bylo? Je až neuvěřitelný, jak mohl režisér původního filmu klesnout tak hluboko a natočit takovouhle nudnou, ničím zajímavou a přesto tvářící se explicitně, sračku. Nudná podívaná, která nemá nic do sebe. Všechno dobré z původního filmu se vytratilo a zbyly tady pouze trapné mučící scény. Kam se poděla ta krása z předchozího filmu? S nazisploitation žánrem tohle nemá nic společného, nenechte se nachytat. Ivan Rassimov tam mimochodem vůbec nehrál, jak je tady mylně uvedeno. Dean Cundey taky nepredvedl nějakej extra kameramanskej výkon. Prostě sračka. Vyhněte se tomu, i pokud máte rádi Ilsu. Věřte mi.. Zklame vás to. A vlastně je i zajímavý, že tohle má o 4 procenta víc než první film! Co se to s váma děje? Koukali jsme na stejnej film? Jednu hvězdu za vybuchnutou vadžajnu a za "boobs torture", jinak mrdka 10. stupně. ()

curil

"Mučeníčko, to je moje   potěšeníčko". Některé gore scény ve   filmu jsou spíše k pousmání, než aby diváka   vyděsily. Těžko posoudit, zda čtyřicet let od   natočení filmu je tak znát, ale naivita je   zřejmá. Ale divácky to byly úspěšné filmy.   Nezapomeňme, že bylo třeba v té době zvednout   zadek ze sedačky a jít do kina, zřejmě   označeného "X" nebo nějak podobně.   Ilsa je hlavní postavou tří filmů, které   drží její ztepilá postava, nahota ostatních   celkem hezkých dívek a násilí až sadismus. Na   druhou stranu proti tomu, co se děje ve stejném   regionu dnes, jsou to Pohádky ovčí babičky. ()

MaxDamage1 odpad!

Před shlédnutím druhého dílu Ilsy jsem ani moc nečekal. Je ještě horší než díl první a není v něm absolutně nic co by stálo za zmínku. Děj je chudý, sexu málo, mučení a nechutnosti slabota. Ještě mě čeká třetí díl, ale už teď se ho obávám (myslím kvalitou). ()