Curve

Mallory (Julianne Hough) je práve na ceste autom do Denveru. O dva týždne ma mať svadbu, a tak si ju už pomaly ide zariaďovať k svojmu nastávajúcemu, Bradovi. Hlavou jej víria kadejaké myšlienky, a tak si ešte posledný raz dopraje dobrodružstvo osamote. Odbočí z cesty a rozhodne si užiť jazdu malebným kaňonom. Toto rozhodnutie sa ukáže ako nie práve najšťastnejšie; po niekoľkých kilometroch jej auto vypovie službu a ona uviazne v takmer ľudoprázdnej oblasti s pokazeným autom a bez mobilného signálu. Nebyť chlapíka prechádzajúceho okolo, Christiana (Teddy Sears), by na mieste zostala uväznená ešte poriadne dlho. Ako prejav svojej vďačnosti sa ho rozhodne vziať do auta a odviesť do neďalekého motela. Toto je ďalšia chyba. Christian totiž ani náhodnou nie je milý, priateľský gentleman, nezištne pomáhajúci ženám v núdzi. Jeho pravá povaha čoskoro vystúpi na povrch a Mallory sa ocitá v ohrození života. Zúfalá žena sa preto rozhodne pre zúfalý čin: všimne si, že jej spolujazdec nie je pripútaný, prerazí zvodidlá a nabúra auto v nádeji, že sa ho konečne zbaví. A toto je jej tretia, dosť pravdepodobne posledná chyba... (beso74)

honajz2

Celkem fajn thriller o tom, jak chce holka vzít někam stopaře, z toho se vyklube samozřejmě úchylák a holka pak vybourá a uvízne v tom autě. Sice to nepřináší nic nového, ani originálního, ale je to napínavé a celkem to funguje. Navíc hlavní hrdinka mi nelezla na nervy a nemá to ten klasický konec, co mě tak štve. Celkem mě překvapuje, že to natočil zrovna Iain Softley. Jinak ale nic víc než průměrnou podívanou nečekejte. 3* ()

Vyhy

Ty procenta sedí. Je to průměrný thriller, který jednorázově asi zaháčkuje a zaujme, ale v globálu to má spoustu chyb. Přesto oceňuji, že z hlavní postavy se ke konci nestala drsná hrdinka, která si se vším poradí a pořádně to rozjede. Snažili se zůstat v mezích realičnosti, což je asi fajn. ()

bourec

Holka Houghovic je neskutečná šťabajzna,a film zpočátku působí sympaticky.Bohužel v autě jsme zůstali docela dlouho,tam film ztrácí tempo i moji soustředěnost,naštěstí vod povodně film letí docela nahoru,takže ta závěrečná dvacetiminutovka už je tak,jak má bejt.Slušný řemeslo.60%. ()

sir-dave

Lepší hrdinku si myslím vybrat nemohli :) Překvapivě to dobře i zahrála. Tyhle survivor thrillery mám rád. Vše zmáčknuté skoro do jednoho auta a pustější krajiny. Napětí si to udržovalo konstantně až možná na lehce dlouhý úsek v autě. Utíká to rychle, žádné přepálené scény, dalo by se i uvěřit být to inspirováno životem. ()

Mirokukii

Malý thriller který přesto, že se po většinu stopáže s hlavní hrdinkou-dívkou v nesnázích nehne z místa, nenudí a daří se mu vyhýbat všemožný větším excesům. Není to až tak nervy drásající, ale snahu rozehrát zdánlivě velmi nerovný souboj v zas trošku jiném provedení a prostředí jsem dokázal při konzumaci filmu ocenit. ()

lykan9

Curve mě příjemně překvapilo. Samotná zápletka není sice nijak originální, ale pojetí bylo zajímavé. Až na závěr, který by se dal označit za typicky klasický, byla značná část zajímavá a to zejména mučení oběti. Hlavní postava byla sice blbá, jak jen to šlo a její chování by mohlo být instruktáží, jak se nechovat, pokud nechcete umřít, a to jakýmkoliv způsobem, ale divák si k ní přesto najde cestu, aby jí fandil. Tvůrci byli očividně inspirováni podobnými filmy, které byly natočeny dříve, ale originální stopu přece jen zanechali, a to si pochvalu v rámci hodnocení zaslouží. ()

bizz_mjc

Jako survival vlastně docela dobré, hrdinka dokonce i při smyslech, byť pár ale by se našlo. Film táhne hlavně 'vztah' Mallory a Christiana, který svého Jekylla a Hydea hraje tak akorát, aby jejich vztah v závěru skončil takříkajíc v pasti. Zřejmě osud. ()

zolo23

Celý film som rozmýšľal, kde sa jej tá noha a do čoho vlastne zasekla...a ako?? Vrah mi pripadal totálne od veci...tak buď ju chcem klofnúť, alebo nie. Tie jeho návštevy mi nedávali vôbec zmysel...alebo to bol milý psychoš?? Pomalé tempo, nič výnimočné sa tu neudeje, záver bez prekvapenia takže mierny podpriemer. ()

coscarelli

So "survivalmi" niesom extra kamoš, pokiaľ neponúkne niečo , čo som ešte "nezažil" alebo kde som ešte "nebol" . Tuná som už niekedy "zažil" a aj tuším aj bol. Len neviem kedy, kde a s kým. Matný pokus, rejža sa isto nudil a žvejkal o106. ()

666Carnage

Film plný klišé a drsnosti. Film má svoje kouzlo ale také je hodně hloupý. Příběh o tom jak někdo vezme stopaře, ten je z počátku milý a pak se to rozjede. Pak tu máme tři dny záseku v autě a grandiózní finále opět s nějakým tím klišé. Vlastně je to celý o tom, že má hlavní hrdinka dost času přemýšlet jestli si ho má vzít nebo ne (snoubence). Protože díky tomu hned na začátku odbočila špatně a potkala stopaře a pak už jsme přesně tam kde tušíte. Jediný co za něco stálo v tomhle snímku byla hlavní hrdinka (Julianne Hough). 30% ()

iXtr3m3

Slušný trilerík ždímajúci z minima maximum. Slušný "psychopatenko", mám dojem, že chcel vzbudiť aspoň vzhľadovo dojem nového Normana Batesa aj napriek tomu, že psychologicky bol niekde úplne inde, skôr bližšie k Taking Lives. Inak slušné. Nie svetoborné, sem tam nudné, ale slušné. ()

peetriss

Nenáročná jednohubka z kategorie survival thrilleru, kdy hrdinka bojuje o přežití, jak s nelítostnou přírodou, tak především s chladným sadistou. Mám tak trochu pocit, že se tvůrci snažili o film typu legendárního béčka Stopař, bohužel si však nedali práci s příběhem, který je šitý horkou jehlou. Atmosféricky však celkem funguje, napětí je také přítomno, chtělo však kvalitnějšího záporáka a sofistikovanější finále. Julianne Hough (jak už jsem jednou říkal, považuji ji za Meg Ryan pro 21. století) je sympatická a divák jí fandí. ()

SICK_BREED

Těžko říct, čím by mě tenhle film měl zaujmout. Útrapy hlavní hrdinky mě nijak nevzrušují a její úhlavní nepřítel, se ve snímku víceméně jenom mihne, aby čas od času pronesl nějakou pozérskou, jakože ujetou hlášku. To ale nefunguje a ve výsledku působí ploše a nezajímavě. A víc tam toho prostě není. NEJLEPŠÍ JE: Finální vyřízení záporáka...asi? NEJHORŠI JE: Absence čehokoli co by mě bavilo. ()

qxkamo

Znacne otrepana zapletka, kopec predvidatelnych situacii, nedomyslene sceny, divny zaver. No a ako vsetko zle zakryt? Peknou zenou. P.S.: Horor? A cim? ()

BlackHood odpad!

Typický thriller tv film, který poběží na prima COOL. Hlavní hrdinka je celou dobu v autě a povídá si z nějakým úchylem. Film o dvou hercích. MAZAT! Žádné napětí nebo akce. ()

Hernycztek

Z hororového hlediska tu moc věcí k nalezení není, ale jako survival thriller je to povedené. Z větší části se děj odehrává jen na jednom místě, ale i tak dokáže zaujmout. Názorná ukázka toho, že i největší sympaťák v sobě má i temnou stránku. Na sympatickou, vcelku neznámou herečku se dívalo pěkně. Příroda nebyla nejhorší, potěší hlavně povodeň a jako bonus nás několikrát doprovází pěkná hudba. Krev je v menším množství k vidění také, což je u thrillerů velké plus. Škoda okoukaného konce, kdy přijde očekávaná pomsta. ()