Jay-Z: Holy Grail feat. Justin Timberlake

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2013, 5 min

corpsy

Ani títo dvaja veľký páni si nevedeli postrážiť, aby tento videoklip za niečo stál. Zrejme najslabšia práca Anthony Mandlera. ()

Real Tom Hardy

No normálne som teraz zostal úplne znechutený. Z videoklipu. Ten prezentuje svoju vlastnú verziu skladby, ktorú skrátil, reštrukturalizoval, zmenil výšky a zremixoval vokály (z čoho som si išiel skoro vyprázdniť žalúdok na toaletu), zamenil verše a najkrajší úvodný opening Magna Carta... Holy Grail pacol niekde do stredu. Po vizuálnej stránke je pôsobivý, pasuje k obsahu a tónu celého albumu a scénografia je výborná, no i tak ho už nikdy v živote nechcem vidieť. A editorovi by som najradšej dal kopačku na temeno. ----------- KLIP: 1* / SKLADBA (klip verzia): 1* / SKLADBA (album verzia): milión 5* / SKLADBA (The-Dream verzia): ešte o milión 5* viac --- HD verzia --- Making of --- Unlocking The Holy Grail --- Prečo song nevyšiel na albume WTT --- Úplne z ničoho nič, z čista jasna, pred necelými troma týždňami a sedem rokov od vydania skladby, hl. producent The-Dream počas živého vysielania na IG prezradil, že existuje ešte jedna verzia a rovno ju aj prehral! (čas: 14:01) (x). Absolútny orgazmus je asi slabé slovo. "JAY's probably gonna kill me for playing this..." A o 24 hodín neskôr na Tidale pristála rovno full štúdiová verzia. Môj život je odteraz skompletizovaný. Pokiaľ teda samozrejme Dream o 7 rokov nevytiahne niečo ďalšie x) (28.2.2021, 0:41) --- Tak po takmer roku som sa unúval zadovážiť si TIDAL a vypočuť si v plnej paráde prepísanú históriu hip-hopu a jediné, na čo som sa zmohol, bolo – "No do p*či." // "You get the air out my lungs whenever you need it, and you take the blade right out my heart, just so you can watch me bleed." ()

• Hudobné video debutovalo na sociálnej sieti Facebook, čím sa stalo prvým od väčšieho umelca, ktoré striktne debutovalo na sociálnej sieti miesto klasických distribučných spôsobov. (Real Tom Hardy)