poster

Povětří

 • USA

  Air

 • Kanada

  Air

Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 95 min

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng

Scénografie:

Brian Kane

Kostýmy:

Mila Franovic
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Doudis19
  **

  U podobných projektů, kde se na plátně objevují 3 a méně lidí ve stísněných lokací, jde o to, jak tvůrci budou pracovat s atmosférou. Tady pro jistotu není atmosféra vůbec. Takže 90 minut sledujeme jak černoch schání stan, protože ten svůj si nešťastně podpálil. No nuda, nic víc.(21.8.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Air mi připomněl ve své podstaté a začátku Pandorum, bohužel se nikam dál neposouvá, tudíž zůstává jen takovým chudým příbuzným bez špekty vývoje, co hůř, bez tíživé atmosféry. Netrpěl jsem, ale výsledkem je jen z prdu kulička. 45%(25.8.2015)

 • T2
  *

  dejovo chatrné, suché, bež šťavy /25%/(24.8.2015)

 • Politik
  **

  Žánr je to můj oblíbený, herce mám oba taky rád. Ale tento film je průser. Naprostá ztráta času, velká předvídatelná béčková nuda. 30%(9.12.2015)

 • honajz
  **

  Být to jeden díl Krajních mezí nebo podobných seriálů, bylo by to možná zajímavé. Ale jednoduchý nápad roztahaný na hodinu a půl, se začátkem vykradeným z Pandorum? Trocha klaustrofobie, a člověk samozřejmě čeká, oč jde, co jsou, a co nejsou vidiny, a jestli to jsou vidiny - a nakonec dostane tak lacinou a pitomou pointu? Nic navíc? Zdlouhavé záběry, běhání komorami, a nakonec ani není vysvětleno, odkud se ten vzduch přiděluje. Přece by bylo nejjednodušší najít hlavní rezervoár, ne? A jak to, že se ostatní stanoviště hlásila OK, když nebyla? Jestli byla chyba v počítači, jak mohli věřit, že ten systém vydrží celou dobu? A jak začne člověk přemýšlet do hloubky, je mu ten námět a provedení čím dál podezřelejší. Přitom se tam dalo jít dál a vymyslet nějaké další možnosti, zápletky a cesty, nezůstat jen na povrchu. Mantinely k tomu byly, ale nakonec dostaneme jen lacinou a povrchní povídačku.(27.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace