Povětří

USA, 2015, 95 min

Norm Li

Brian Kavanaugh-Jones
  • DEXTER099

Jeden z těch filmu po jehož zhlédnutí si říkám,že je film buď naprosto z jiného vesmíru a nebo jsem ho totálně nepochopil.Dva technici v postapokalyptickém světu mají za úkol v podzemním bunkru střežit některé přeživší lidi co jsou v hibernaci.Jenže kde není důvěra tak je to pak těžké.....Jinak o ničem jiném film není a pokud nejste fanoušek jednoho z těch dvou herců,protože kromě jedné herečky je to opravdu celé obsazení tak vás na filmu asi nic nezaujme.Mě na tom lákal Norman Reedus,ale rád se na něj dál budu dívat radši v The Walking dead.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.(28.8.2015)

• zolo23

Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli.(2.12.2015)

• misstake

Darryl z Walking Dead zažívá další apokalypsu, tentokrát bez zombíků. Ti tomu bohužel ale podstatně chybí, 2 a půl herce nezvládají utáhnout ani tu hoďku a půl, kde se nic neděje a není ani žádná atmosféra.(8.5.2016)

• slayerrrr

Autorům scénáře docházel kyslík, již při psaní. Jak jinak si vysvětlit onen neinovativní, klišoidní, patetický a značně sexistický výblitek?! Bolestivá ztráta času a potenciálu. Kvalitně sestříhaný trailer zamrzí o to více.(20.9.2015)

• Doudis19

U podobných projektů, kde se na plátně objevují 3 a méně lidí ve stísněných lokací, jde o to, jak tvůrci budou pracovat s atmosférou. Tady pro jistotu není atmosféra vůbec. Takže 90 minut sledujeme jak černoch schání stan, protože ten svůj si nešťastně podpálil. No nuda, nic víc.(21.8.2015)