poster

Povětří

 • USA

  Air

 • Kanada

  Air

Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 95 min

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng

Scénografie:

Brian Kane

Kostýmy:

Mila Franovic
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  **

  Jeden z těch filmu po jehož zhlédnutí si říkám,že je film buď naprosto z jiného vesmíru a nebo jsem ho totálně nepochopil.Dva technici v postapokalyptickém světu mají za úkol v podzemním bunkru střežit některé přeživší lidi co jsou v hibernaci.Jenže kde není důvěra tak je to pak těžké.....Jinak o ničem jiném film není a pokud nejste fanoušek jednoho z těch dvou herců,protože kromě jedné herečky je to opravdu celé obsazení tak vás na filmu asi nic nezaujme.Mě na tom lákal Norman Reedus,ale rád se na něj dál budu dívat radši v The Walking dead.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.(28.8.2015)

 • T2
  *

  dejovo chatrné, suché, bež šťavy /25%/(24.8.2015)

 • Mr.Ripley
  **

  Autorům scénáře docházel kyslík, již při psaní. Jak jinak si vysvětlit onen neinovativní, klišoidní, patetický a značně sexistický výblitek?! Bolestivá ztráta času a potenciálu. Kvalitně sestříhaný trailer zamrzí o to více.(20.9.2015)

 • Politik
  **

  Žánr je to můj oblíbený, herce mám oba taky rád. Ale tento film je průser. Naprostá ztráta času, velká předvídatelná béčková nuda. 30%(9.12.2015)

 • tron
  **

  Robert Kirkman si dal drobnú, komornú prestávku od Walking Dead, čítajúcu 2 (slovom: dve) postavy. Prvú si zahral jeho walking-dead kamoš Reedus, druhú večne sa snažiaci a dodnes nie hviezdny Djimon Hounsou. Samotná zápletka je super a prostredie podzemného bunkra bombové, avšak je to strašne neoriginálne a skratkovité (prirýchly prerod od kamošov po smrteľných sokov). Jedinečné prostredie rozľahlej podzemnej stanice nie je využité; väčšina deja sa odohráva v škaredých, tmavých miestnostiach. Snímka chytí dych vďaka nápadu vedľajšieho bunkra, prípadne pri zaujímavej otázke, či má život ichtyológa väčšiu cenu, ako môj, no ako rýchlo ho chytí, tak ho aj stratí. A na zemský povrch sa takmer nepozrieme. The Divide bol oproti Air veľkofilm.(21.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace