Povětří

USA, 2015, 95 min

Norm Li

Brian Kavanaugh-Jones
  • Pavlínka9

Hrůza děs...Byla jsem jediná, která si všimla, že čas, který tam utíkal na těch starých socialistických hodinách utíkal tak 3krát pomaleji? A ještě ke všemu jedny ukazovali 6minut a druhé v jiné místnosti 13? :D :D Že by každá místnost měla jiné časové pásmo? :D :D Brutální předvídatelná nuda a bylo to fakt neskutečně otravné, bez šťávy i vzduchu :D :D A ať by chcípli všichni - bylo by mi to naprosto fuk :D :D Hlavní hrdina Fešák, kterému bych asi udělala po chvilce culík na hlavě a Djimonovi bych sehnala prášky na jeho halucinace :D :D A ten závěr? Víc cukru tam nasypat sice šlo, ale i tak to bylo tak úděsné, že z toho bolely zuby.... :D :D(17.11.2015)

A já se s tím hodnocením rozšoupnu až na celý průměr. On je ten film sice strašně předvídatelný, a tak nějak i tušíte celkovou atmosféru, ale o to vlastně jde. A když tak nějak dostanete to, co film od začátku slibuje, je to přece jen splnění mise. Není trhák, není to skvělé, ale na ten průměr to hezky sáhne. Na to jsem docela spokojený.(23.9.2015)

• zolo23

Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli.(2.12.2015)

Normana Reeduse mám rád už od dob Pokrevních bratrů a druhého Bladea, ale sám film bohužel neutáhne, aspoň ne takový, kde sice rozjede zajímavý herecký part s docela sympatickým výkonem Džina Hušbaby, ale všechno kolem zůstane nevyužité až hamba.I když miluju postapo filmy, nemůžete mi sakra jen ukázat zničený město z dálky na 2 minuty, dát mi skvělý námět a nechat mě sledovat dva herce a jednu ženskou halucucanici jak chodí po krytu a po jedný nehodě se až přílíš přeafektovaně snaží jeden druhého zabít a všechno to navíc nevyústilo ani do nějakého pořádného finále.Námět za všechny peníze, ale pokud není film pilot k seriálu nebo nebude dvojka, nemá film Air žádný větší smysl a je to jen další z řady pokusů navázat na výtečný Divide.Zapomenutí hodné dílko, ale co vám uvízne jednoznačně v paměti je naprosto dokonalá a podmanivá hudba!Film 2* + 1* za hudbu.50%,(25.8.2015)

• S.Quentin QUALE

Air mi připomněl ve své podstaté a začátku Pandorum, bohužel se nikam dál neposouvá, tudíž zůstává jen takovým chudým příbuzným bez špekty vývoje, co hůř, bez tíživé atmosféry. Netrpěl jsem, ale výsledkem je jen z prdu kulička. 45%(25.8.2015)