poster

Povětří

 • USA

  Air

 • Kanada

  Air

Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 95 min

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zolo23
  *

  Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli.(2.12.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Air mi připomněl ve své podstaté a začátku Pandorum, bohužel se nikam dál neposouvá, tudíž zůstává jen takovým chudým příbuzným bez špekty vývoje, co hůř, bez tíživé atmosféry. Netrpěl jsem, ale výsledkem je jen z prdu kulička. 45%(25.8.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Film jsem během koukání neposouval, což je známka toho, že jsem neumřel nudou. Dva chlapi se starají o funkčnost bývalého raketového sila, v němž jsou nyní uskladnění v hlubokém spánku poslední zbytky civilizace, nenahraditelní zástupci svých vědních oborů. Čeká se, až na povrchu, zničeném "atomovkami" bude pro život zase o něco přívětivěji. Nu a tihle dva spravují a opravují a hlídají a pak si jdou zas lehnout, aby po nějakých několika měsících zase všechno opravili a zkontrolovali znovu. A protože oni jediní dva jsou vzhůru, postupem času to vede k jedné takové epizodě, která všechno zamotá a oba se jistojistě přestanou nudit. --- Další z řady nijak velkorozpočtových konverzaček zasazených do konce toho všeho tam nahoře a řešících co bylo předtím, co bude potom a co má tohle všechno za smysl. Tady to sice ale i přes svoji poměrně jednoduchost v prostředí (ale nápady to místy poměrně dobré na tu komornost) dává smysl, není to trapné, pošahané a dementní a celkem dobře se to sleduje. Těch 90 minut je ale tak akorát. Jednohubka.(16.8.2015)

 • Politik
  **

  Žánr je to můj oblíbený, herce mám oba taky rád. Ale tento film je průser. Naprostá ztráta času, velká předvídatelná béčková nuda. 30%(9.12.2015)

 • DEXTER099
  **

  Jeden z těch filmu po jehož zhlédnutí si říkám,že je film buď naprosto z jiného vesmíru a nebo jsem ho totálně nepochopil.Dva technici v postapokalyptickém světu mají za úkol v podzemním bunkru střežit některé přeživší lidi co jsou v hibernaci.Jenže kde není důvěra tak je to pak těžké.....Jinak o ničem jiném film není a pokud nejste fanoušek jednoho z těch dvou herců,protože kromě jedné herečky je to opravdu celé obsazení tak vás na filmu asi nic nezaujme.Mě na tom lákal Norman Reedus,ale rád se na něj dál budu dívat radši v The Walking dead.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.(28.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace