Děda je lotr

Dirty Grandpa

Dedo je lotor

Komedie

USA, 2016, 102 min

Po dlouhé době téměř pětihvězdičková komedie. Dvojice Niro/Efron je naprosto úžasná, především De Niro na staré kolena hláškuje jak blázen a nejde mu o nic jiného než si to rozdat se sexy školačkou Aubrey Plaza !! :D Highlightem je definitivně scéna, kde si Zac Efron zakouří crack a co následuje potom je doslova k utrhnutí bránice. Solidně nahláškované, zvrhlé a se silným erotickým nádechem. Paráda víc podobných komedíí. 85%(23.4.2016)

• kratajirka

Efron je debil, neumětel a neherec - ať se vrátí zpátky do HighSchoolDebilMusical! K tomu nebudu nic víc dodávat. DeNiro je pán svého řemesla. Jeho filmy mě baví a doufám, že ještě pár let bavit budou. Gagy nadprůměrné ... Jinak film všeobecně plave na stereotypnosti american road movies - někam se jede, tam se někde ožere a sbalí nějaké buchty. Americký sen - všude krásné sexy holky. Takže dvě hvězdy za Nira, jinak bych odpadoval ...(18.8.2016)

Robert De Niro a Zac Efron dokázali ve svém spojení zpracovat trapný humor netrapným způsobem. Tomu se možná dá říkat umění. Nicméně já jsem z tohoto typu humoru vyrost, ale tento film mě dokázal rozesmát. Ne hodně a ani málo, ale dostačujícím způsobem aby jsem se bavil. A pro cílovou skupinu, je tento film přímo ideální. ( 31.7.16/MAC )(31.7.2016)

• Mrkvič

Párkrát jsem se zasmál, ale častěji, mnohem častěji, jsem se styděl, co jsem to přítelkyni pustil za kokotinu. Vtipy válejících se přirození po obličeji nebo klidně i masturbujících Zuřících býků mi nevadí, když mají smysl. Tady je skoro všechno jen jako a co bylo nejhorší, že se to vždy střídalo s nějakou opravdu, ale opravdu vážně myšlenou, romantickou scénou. Kdo má pak všem těch úchylnostem a hlavně jejich protagonistům věřit? Ó jak se mi zastesklo po Nobym, jeho análu, a lásce k vyžraným vepřicím (Grimsby).(30.8.2016)

Myslel som si, že bez Stillera to bude slabé. Naopak, bol som na tom v kine a bavil som sa od začiatku az do konca. Pripomínalo mi to skôr nejakú erotickú komédiu. De Niro ako dedo bol ozaj vynikajúci. A Glover pozerá v tv serial ALF. Ha ha. Nemám čo dodať. 100%.(25.2.2016)