Děda je lotr

Dedo je lotor

Komedie

USA, 2016, 102 min

• Anrie

Doufám, že toto tzv. psychické vyčerpání je již poslední částí zapomenuté série fotrů, trotlů. Samotnou by mě nejvíc zajímalo, kolik De Nirovi nabídli, že to vzal. Tohle nemá zapotřebí. Přeci když dostaneš takový scénář, odmítneš a raději si najdeš brigádu. Už dlouho se mi nestalo, aby mi bylo za herce takhle stydno...Je pravda že jsem alergická na oplzlé vtipy tohoto formátu, ale stále jsem dávala filmu malinkou šanci. Ale ono to nemělo konce. Po naběhnutí závěrečných titulek jsem cítila větší úlevu, než Frodo, když hodil prsten do Hory Osudu.(21.7.2016)

Dirty Grandpa je, až na pár zádrhelů, nahláškovanou a gagy nacpanou podívanou, která stojí a padá na skvělém výkonu Roberta De Nira. Jeho postava hláškujícího dědy Vás jednoduše strhne a bude Vás bavit až do poslední minuty. JIstě, občas to místy drhne, občas je to vážně praštěné, nicméně sledovat Roberta De Nira jak si užívá každou vteřinu svého komediálního záběru, za ty občasné "WTF momenty" prostě stojí. „You know what I'd rather do? I'd rather let Queen Latifah shit in my mouth from a fucking hot air balloon.“ (21.4.2016)

Robert De Niro a Zac Efron dokázali ve svém spojení zpracovat trapný humor netrapným způsobem. Tomu se možná dá říkat umění. Nicméně já jsem z tohoto typu humoru vyrost, ale tento film mě dokázal rozesmát. Ne hodně a ani málo, ale dostačujícím způsobem aby jsem se bavil. A pro cílovou skupinu, je tento film přímo ideální. ( 31.7.16/MAC )(31.7.2016)

• castor

Netuším, proč bych se měl koukat na to, jak legendární herec Robert De Niro posuzuje velikost penisu Zaca Efrona, jak mu neustále rve palec do zadku nebo naopak jak mu Aubrey Plaza ocucává nos. De Niro zamlada místo měnění plínek sloužil vlasti, nyní se hodlá po odchodu manželky zchlastat do bezvědomí a poplácávat náctileté zadky. A v jeho „rafinovaném“ plánu se ocitl i jeho vnuk, který má před svatbou. Stokrát viděná story, kdy někdo pochopí, co od dosud jasně nalajnovaného života skutečně chce, je zabalená do přisprostlého balení, které je spíš drastickým trápením než pokusem o bláznivou komedii. Karikatura postaršího pána dá všem lekci, jak se bavit, jak někoho seřezat, jak řadu lidí pozurážet, jaký slovník je třeba používat. Postavy jsou nesmírně ploché (ty ženské obzvlášť), dialogy jsou spíš výkřiky, které chabě posouvají „děj“ kupředu. Snaha zalíbit se za každou cenu mladému publiku je trapná a k uzoufání. Pár gagů se podařilo, ale zbytek je jedno velké plivnutí na De Nirovu kariéru. Ten by měl na hodinu vyhodit agenta..(23.4.2016)

• LIVINGDEAD

Nesnáším dědky, jako Robert De Niro, kteří si hrají na mega milovníky žen a sexuální nadržence!(8.7.2016)