poster

Děda je lotr

 • USA

  Dirty Grandpa

 • Slovensko

  Dedo je lotor

Komedie

USA, 2016, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ***

  Dirty děda je pěknej prasák. Popravdě jsem ale čekal trošku kvalitnější zábavu, než perzverzní taškaření. První polovina je solidní úlet, ale pak se z toho stane velmi průměrná a klišoidní fašírka plná Fucků a zbytečných keců. Má to dobré a zábavné momenty, ale pro konkrétnost, např. celá scéna v lochu, mě vůbec nebavila. Trošku mě překvapilo že na tohle De Niro vůbec kývl, prestože hláškuje jak najatý a role mu sedí.(9.5.2016)

 • Doudis19
  **

  De Nira mi bylo upřímně líto. Sluší mu komedie typu Stážisty, tohle vulgární a fekální ztrapňování nemá za potřebí. Bill Murray by takovou roli nikdy nevzal!(15.8.2016)

 • Shakers
  ****

  Zo začiatku ma to teda vôbec nebralo a uvažoval som o tom, že to naozaj vypnem a hodím do koša. Počítačového samozrejme. Nakoniec sa to od polky tak rozbehlo, že ma to aj začalo baviť a to sa mi už fakt dlho nestalo, aby som prvú polku uvažoval nad tým či to vyhodím do luftu alebo či to dopozerám. Nakoniec som aj rád, že som to dopozeral. De Niro rozbehol totižto hodne dobre show a Efron mu fajn prihrával. Update: na druhy krát je to ešte lepšie. 80% - 4*(20.6.2016)

 • wohna
  ****

  De Niro ve formě hláškuje po celej film! Jen si mohl nechat hipsterskou vizáž s vousama celou stopáž, bylo by to o něco stylovější.(22.4.2016)

 • kratajirka
  **

  Efron je debil, neumětel a neherec - ať se vrátí zpátky do HighSchoolDebilMusical! K tomu nebudu nic víc dodávat. DeNiro je pán svého řemesla. Jeho filmy mě baví a doufám, že ještě pár let bavit budou. Gagy nadprůměrné ... Jinak film všeobecně plave na stereotypnosti american road movies - někam se jede, tam se někde ožere a sbalí nějaké buchty. Americký sen - všude krásné sexy holky. Takže dvě hvězdy za Nira, jinak bych odpadoval ...(18.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace