Děda je lotr

Dirty Grandpa

Dedo je lotor

Komedie

USA, 2016, 102 min

I Give It a Year mě příjemně překvapilo, tohle ani ne - možná proto, že se tentokrát Mazer nechopil i scénáře. U Phillipse je znát, že je to jeho prvotina, a tak v mnoha scénách působí jako nevyblázněnej puberťák, co jen tak bez ladu a skladu sype z rukávu více či méně povedený hlášky. Tak jako tak, aspoň jednu (téměř doslova) kulervoucí scénu to má - divoký probuzení po crack párty - a Zoey Deutch vypadá na americkou Rose Byrne, takže si zase tolik stěžovat nemůžu. :)(19.4.2016)

• kratajirka

Efron je debil, neumětel a neherec - ať se vrátí zpátky do HighSchoolDebilMusical! K tomu nebudu nic víc dodávat. DeNiro je pán svého řemesla. Jeho filmy mě baví a doufám, že ještě pár let bavit budou. Gagy nadprůměrné ... Jinak film všeobecně plave na stereotypnosti american road movies - někam se jede, tam se někde ožere a sbalí nějaké buchty. Americký sen - všude krásné sexy holky. Takže dvě hvězdy za Nira, jinak bych odpadoval ...(18.8.2016)

Po dlouhé době téměř pětihvězdičková komedie. Dvojice Niro/Efron je naprosto úžasná, především De Niro na staré kolena hláškuje jak blázen a nejde mu o nic jiného než si to rozdat se sexy školačkou Aubrey Plaza !! :D Highlightem je definitivně scéna, kde si Zac Efron zakouří crack a co následuje potom je doslova k utrhnutí bránice. Solidně nahláškované, zvrhlé a se silným erotickým nádechem. Paráda víc podobných komedíí. 85%(23.4.2016)

• rockwoman

Robert De Niro je pořád frajer, vo tom žádná, ale spojení s prkenným Efronem zdá se mi poněkud neštastné. Těžko se mi to píše milý Bobe, jinde jsi býval mnohem vtipnější a ještě to mělo tu správnou jiskru.(26.4.2016)

// Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 2,912 // Otvárací Víkend v USA: $11,111,875 //(15.5.2016)