Děda je lotr

Dedo je lotor

Dirty Grandpa

Komedie

USA, 2016, 102 min

Hrozná pitomost, horší než jsem čekal. Samozřejmě se našlo pár trefných gagů, ale ty ihned vystřídaly ty trapné. De Niro si ale evidentně natáčení užíval...5/10(10.5.2016)

• peiton

Čo to ako do prdele má znamenat??Amerika to opäť raz dokázala,pozdvihnúť čašu naplnenú až po okraj nechutnými dialogmi až pretekajúcu cez okraj povrchnými sex.scénkami.Odporne konzummný americký spôsob humoru a bohužiaľ príklad ako baviť detské publikum od 13+.Možno som už stará na toto,alebo som mala vyrastať v USA,či na Long Islande,aby sa mi páčili starí chlapi?Som nemilo prekvapená a oči mi ide vypáliť ako si ide známy hollywoodsky velikán teraz už deduško Robert DeNiro kaziť svoju povesť slávneho gangstra takouto odporne povrchnou a slizkou úlohou.Zac Efron môže byť len rád,že si zahral po jeho boku,ale na jeho postavu,akú stvárnil by som 2× pyšná nebola.Sex,drogy a večierky...to američanom ide na výbornú.Ešteže si to naše mladé detské publikum nebude brať z tohto príklad,však?!!...;ale to hádam nemôžete myslieť vážne!(3.5.2016)

• Chrustyn

Nezábavná a v mnoha směrech hodně trapná komedie, ve které si Bob De Niro po dlouhé době vystřihl nesympatickou přisprostlou postavu, která mu vůbec nesedí a ani on nezachraňuje výsledný nemastný, neslaný dojem.(14.6.2016)

• rockwoman

Robert De Niro je pořád frajer, vo tom žádná, ale spojení s prkenným Efronem zdá se mi poněkud neštastné. Těžko se mi to píše milý Bobe, jinde jsi býval mnohem vtipnější a ještě to mělo tu správnou jiskru.(26.4.2016)

• pepo

ďalšia rana z (ne)milosti do DeNirovej kariéry 3/10(14.3.2017)