Chenile

Ve svem zandru urcite nadprumer. Opravdu nechapu ty "odpady" kvuli tomu kam se De Niro snizil. Kdyby v tom nechtel hrat tak v tom nehraje. ()

KcarlosK

Jednoznačně nejlepší jsou na filmu vzájemné slovní přestřelky mezi De Nirem a Aubrey. Už jen kvůli nim tomu dejte šanci. ()

WazzapKal

Všichni tu řeší jak sračkoidní fekál to je. Pokud tohle ještě někdo řeší v téhle době. Je to pouze zahořklej wannabe inteligent s popelníkama misto brýlí, poďobaným ksichtem a viděl ženskou na obrázku. Když u toho vypnete krásně se zasmějete. DeNiro válí i Efron mi sednul. ()

Merrin

Opravdu v tomto filmu hrál Robert De Niro? Tohle jsem si říkal po skončení filmu. Na takovou roli u De Nira nejsem zvyklí. Nadržený starý děděk, který nehledá nic jiného, než sex a jeho vnuk mu to pořád kazí. Občas jsem se zasmál a často mi bylo trapně za oba herce. Jedinou hvězdu dávám za fotky opilého Zaca Efrona na konci filmu. To bylo tak jediné, u čeho jsem se zasmál. ()

Erosen odpad!

Film se snaží být vtipný, ale není. Celý film přemýšlím jak mohl De Niro točit takovou kravinu. Silně nedoporučuji vidět, natož na to jít do kina. ()

jioex13 odpad!

Spíš bych film nazval Děda je úchyl. To je celkem výstižnější a bohužel film nemá nic společného s komediální sérií Fotr je lotr, na což jsem celkem vsázel. Po celou dobu jsem se spíše nudil. ()

JerryPilsen

Konečně pořádná komedie u které jsem se dosyta nasmál.De Niro je excelentní,bez něj by byl příběh poloviční.Chvílemi se úplně plýtvá hláškami,ale s postupem děje vyjdou na povrch i další aspekty včetně pointy. ()

Robinex odpad!

Totalni megasracka... nemohl jsem dodivat a ca. 20 min pred koncem musel vypnout... a jmeno De Niro jakoze nevidim a odpoustim mu za to, ze ho v jinych filmech mam tak rad! ()

kratajirka

Efron je debil, neumětel a neherec - ať se vrátí zpátky do HighSchoolDebilMusical! K tomu nebudu nic víc dodávat. DeNiro je pán svého řemesla. Jeho filmy mě baví a doufám, že ještě pár let bavit budou. Gagy nadprůměrné ... Jinak film všeobecně plave na stereotypnosti american road movies - někam se jede, tam se někde ožere a sbalí nějaké buchty. Americký sen - všude krásné sexy holky. Takže dvě hvězdy za Nira, jinak bych odpadoval ... ()

cien odpad!

To je hrůůůza, 40 min jsem vydržel, ale už to dál nešlo, proč to má herec typu Roberta de Nira za potřebí, PROOOOOOOOOOČ??? ()

Necrophobic

Tak musím uznat ,že tento kousek není hoden Roberta De Nira. Prostě mě ty vulgarity tak nějak nepasují do jeho úst. Nicméně hlavně kvůli němu zhlídnuto a ani toho nelituju .Až na tu prvoplánovou vulgaritu a neustálé strkání prstu do vnukova zadku(což bych nečekal ani od normálního dědy natož podplukovníka speciálních jednotek) to docela ušlo.Pár solidních forku tam bylo ,ale latku zvedá hlavně závěrečné vysvětlení oplzlíkova počínání hlavně vůči Jasonovi.Ale asi jednou a dost. ()

Bruce0659

"To najlepšie, čo môže vnuk dedovi dať, je sexy vysokoškoláčka, ktorá s ním chce mať sex skôr, než umrie." Bavil som sa, De Niro a Efron boli perfektní, príbeh slušný, i keď miestami prehnaný. 3,5* ()

potok.009

Není o moc víc horších situací nežli vést po opici video-hovor s budoucí židovskou manželkou, být přitom nahý, mít svastiku na čele a včelku na přirození. ()