mclenin

Príbeh ako z jednej knihy romantických klišé, výpravou a priestorovým umiestnením deja film tiež neohúri a v balíku sa to celé ponáša na Sandlerovský štýl komédií, no humor je vcelku osviežujúci a väčšina situačných gagov podarená, (teda ja som sa nielen pousmieval, ale miestami sa (ne)seriózne zasmial, čo je pre mňa + k hodnoteniu) a vidieť nadržaného, hláškujúceho, cynického R. De Nira sa tiež nepodarí každý deň, pričom Efron za ním zaostával len o pár krokov. P.S. -Aubrey Plaza je tu k nakusnutiu a pri poslednej scéne by som Róbertovi s radosťou sekundoval :P ()

Strandmon

"Máš ptáka po dědovi, ne po tátovi, ten ho má po mámě". Málokdy se u těchto komedií opravdu upřímně zasměju a tady se to povedlo. Naprosto skvělá komedie se luxusními a hlavně vtipnými dialogy, ale i výborným příběhem. Mě si tenhle snímek prostě získal. ()

Lefty86

Teď jsem to dal jako takovou jednohubku z nudy a nasmál jsem se jako krava. De Nirovi hlášky a představ si , telefonují a někdo mi strčil prst do prdele ..... Jumbo 🤣 velký překvapení. A ještě větší že vlezu sem a mám to už ohodnocený a to dvěma hvězdičkama. To určitě. O dvě zvedám. Možná lepší rozpoložení. Ale vůbec nevím že bych to už viděl. Žádná scéna mi nic neříkala. ()

H4ku11

Moc nemusím ten americký humor založený na prdoch, vtákoch, grckách a podobne. Tu bolo však pár momentov, kedy som sa dobre zabavil a celkovo som z filmu nebol zhnusený ako obvykle. ()

Milky.

Jednoduché klišé v émerickém stylu, samozřejmě předvídatelné hovno plné klasických archetypů s předvídatelným vývojem a scénářem jasným jak plakát. Sledoval jsemto při kontinuálním pití piva, takže na lehkou zábavu pro IQ 80 (kam jsem ethanolicky klesnul) je to parádní. ()

Santino7

Zac Efron je ako herec priam katastrofálny (čo nie je žiadne tajomstvo, ale tentokrát to po boku legendy bilo do očí ešte omnoho viac než zvyčajne), totálne drevo, ktoré nedokáže poriadne zahrať asi nič. Robert De Niro, to je pre zmenu herecké eso par excellence, a na tom sa už nemôže nič zmeniť, nech už sa dá obsadiť do akejkoľvek stupidity a trápnosti. Stupidita a trápnosť, to sú do veľkej miery poznávacie znaky aj pre túto tínedžerskú komédiu, ktorá bola väčšinu času značne za hranou znesiteľnosti. Skrátka, bolo to - i napriek zopár dobrým vtípkom a hláškam (v podaní De Nira samozrejme), pri ktorých nepopieram, že som sa vcelku zasmial - priveľmi nafúknuté, miestami nechutné, akože "husté". Hlúpe. O to viac, keď v tom vidíte takú veľkú osobnosť, ktorá má za sebou tak obdivuhodnú kariéru s mnohými kultovkami... Promované to síce bolo ako veľký letný komediálny hit, no tak ako veľa podobných snímok, i táto stroskotala na značnej prehnanosti, ktorá pôsobila, žiaľ, kontraproduktívne. 50% ()

Ollie235

Komedie, u které jsem výraznou část strávil přemýšlením pro koho je vlastně určená a proč měl někdo zapotřebí ji natočit. Ale vlastně proč ne? De Niro vypadá, že si na stará kolena hraní a bez pochyby i natáčení užívá, kolem něj se sešlo pár pohodových herců a vznikl poněkud zbytečný, ale místy zábavný film. Nic, co by stálo za větší pozornost, ale jako jednorázová oddechovka to není nejhorší volba. Slabší 3*. ()

jarmik

Chtěl jsem dát 3*, ale když čtu, kolik lidí se tu může zbláznit z toho, že slavný De Niro (já ho mimochodem miluju) hraje v tak obyčejné pí*ovině, tak dávám 4*. :) ()

aLPaC

Bože jak já miluju tenhle politicky a genderově nekorektní, navíc i pubertální humor. To je přesně můj šálek kávy. Tenhle film bych doporučil všem feministkám, intelektuálům a podobným. A nechápu, jak tomu Verbal mohl dát odpad, hlavně kvůli tomu, jak se vždy vyjadřuje. Bych čekal, že tomu dá 5 hvězd, ale v tom magorovi je těžké se vyznat. Co se týče filmu, De Nira v takovéto roli jsem nikdy předtím neviděl, ale bylo vidět, že si to užívá. Zac Efron zase naopak podobné machýrky hraje pořád, tak si tentokrát zkusil něco jiného. Ale nečekaně si zase sundal triko. Ale tak co, když se má čím chlubit, což očividně má, tak proč ne. Vyčítat mu to mohou jen gaučový pupkáči, co umí jen kritizovat ale posilkou pohrdají. Plný počet tomu nedám kvůli tomu, že v poslední třetině se to už trochu vleče a ztrácí to šťávu a ten skvělý pokleslý humor. Jo a Aubrey Plaza a tu její prdelku chci okamžitě domu! ()

dee.n

Bláznivá, sprostá, nechutná komedie, presto jako odpočinek po práci, kdy chce člověk jen a pouze vypnout a nad ničím nepremyslet naprosto ideální. :D, ale známým ke shlédnutí bych to asi nedoporučila .. ()

adelina8

Evidentně to není pro zdejší intelektuální prudu dost dobré, já jsem se bavila. I když je scénář předem jasný, děj má spád a De Niro hází hlášku za hláškou. ()

Hepy13

Ještě před pár lety by mě nenapadlo, že když bude ve filmu řádit dvojka De Niro - Zac Efron. Tak že ten normálnější z těch dvou bude Efron. ()

Flopik

Úprimne som to čakal lepšie.Zasmial som sa to áno ale bolo tam aj dosť hluchých miest.Herci sympatický, akurát by som ubral aspoň o 20 minút.Taký film keď sa nudíte.Lepší priemer. ()

majec4

Kazdemu musi byt jasne, ze toto nema vela spolocneho so serioznym filmom. Az na de Nira. Ano je to hlupe a sem - tam teda poriadne. Par krat som sa vsak poriadne zasmial. Hlavne ked dedo dava dole svojho vnuka. Tie prirovnania nemali chybu. Na neskory vecer dostatocna zabava. Film ako taky bol nezaujimavy. Kratko pred svadbou musi Efron zazit nieco blaznive, aby si uvedomil, ze robi chybu. Filmov s podobnou premisou sme tu mali uz kopy, no ani jeden nebol takto divoky. Neviem co tymto filmom chcel povedat de Niro, bolo zvlastne ho vidiet v takejto blbosti, ale z hladiska zabavy to uslo. ()

nikoletkaa

Opravdu vtipná komedie. Navíc dvojice Efron-De Niro se skvěle doplňovala. Pár hluchých míst zde však bylo. Pro plynulejší děj mohla být stopáž klidně o půl hodiny kratší. ()

Mackoun

I přes kritiku jsem se vzhledem k aktuálním nárokům na film rozhodl Roberta v roli zhovadilého dědy pustit. Bál jsem se, že to bude přesně ten druh tupého humoru, který mi byl nastíněn v traileru, nicméně jsem chtěl věřit zdejším světlejším ohlasům, že to vlastně taková hrůza není - byla. Nevím jak De Nirovo vnitřní já tuhle roli nese, ale já bych se na jeho místě asi utápěl v depresi při pomyšlení na má zlatá léta herecké kariéry. Herecky to De Niro zvládal skvěle a svou osobitost si drží i v krávovině, jako je tahle, o tom žádná. Pořád je tam ale ten velice "oduševnělý" scénář, který byl snad vytvořen jen za účelem, aby De Nirovi ukázal, jakou moc filmaři nad stárnoucími hvězdami vlastně mají a jak hluboko je kvůli výdělku mohou nechat klesnout, nehledě na jejich herecké postavení v dobách minulých. K Efronovi - z nějakého důvodu jsem ho nikdy neměl rád, protože v něm vidím stejného spratka jako je Justýn Bieber, byť ani jednoho vlastně nevyhledávám a znám je spíš z titulků médií a veřejného ohlasu, ale v téhle roli mi Efron kupodivu vůbec nevadil. Naopak - měl jsem problém s De Nirem, kterého tato role kariérně dosti ponižuje, zatímco u Efrona jsem měl pocit, že se ho filmaři snažili ukázat v tom lepším světle. Příště už si u podobných komedií budu dávat větší pozor, než k nim usednu :) Měl jsem radši věnovat oněch 102 minut svojí nové encykolpedii o zvířátkách... ()