Charlieho farma

• Austrálie Charlie's Farm

Partia štyroch mladých ľudí podniká dobrodružný výlet do areálu starej opustenej farmy, kde v minulosti za brutálnych okolností prišla rukami rozhnevaného davu o život jedna z miestnych rodín. Napriek mnohým varovaniam nerešpektujú pokoj zosnulých, ktorých miesto posledného odpočinku stráži samotné stelesnené zlo, jediný preživší z masakry - syn Charlie! (*CARNIFEX*)

Gray Wolfman

tak tohle byl teda průser jako prase. První polovinu se člověk seznamuje s tím, jací jsou hlavní protagonisté totální kreténi a doufá, že už konečně dostanou pořádně na prdel, což se nakonec na štěstí stane a to je to jediný plus, pač gore je na slušné úrovni.... to je ale pro mě sakra málo. Škoda, čekal jsem solidní slasher, ale tohle to opravdu není 2/5* jen za to gore ()

cskomando

Opět Australský film a opět žádné zklamání ! Krev, brutální masíčko, všelijaké nástroje k zabíjení a boji peckově zpracované. Tara Reid už ale odpadá na ty její roky, co chvíli bude 40cátnice a už to není takový kus a nedělá sexy dojem :(. Nicméně neupřu si jednu výtku ,,Tara,,: To je ale pitomost chodit tam .. a stejně tam šli, ach jak hloupý děj.. ()

Flopik

Klasický, priemerný horor so skupinou ľudí, ktorých neskôr niekto povraždí.Natočené to bolo dobre , zabíjanie tiež nebolo zrovna najhoršie ale problém bol že film mám hodinu a 20 min a nejaká akcia začne až po hodine.Tým pádom aj tento krátky film nudí.Čo pochváliť ? Tak asi dievčatá ktoré boli pekné , Charlieho ktorý mal potenciál a ako zabijaka šiel z neho riadny rešpekt no a to je asi tak všetko.Slabý priemer. ()

Silviaxx

Vcelku obstojná vecička. Hlavne, čo sa týka gore scén, tie nešetria žalúdok nikoho, sú správne prehnané, za hranicou a sú na kamere!! Celkom gore festival v pozerateľnej - príbehovej - podobe. Hoci tá dejová linka nebola najhlúpejšia akú som kedy videla, ale za to ani najpútavejšia - zbytočne veľa kecania na začiatku odkuslo väčší priestor akoby som chcela a na samotnú akciu už tým pádom až toľko času neostalo, vrchol deja pomerne rýchlo prehrmel. Čo sa týka Tary Reid, tá je pre mňa neskutočne herecky plochá a preto vďačím poslednej scéne za vykúpenie. Inak spoko. ()

lardko

No horor to určitě není , to spíž thriller a to dost slabý. Vlastně až ke konci je pár vražd a to dost nezajímavých. Celkově tento film na mě působil celou dobu dost nudně a nezajímavě. Pro mě hodně podprůměrný a nezáživný film o ničem. ()

Junys

Čtyřčlenná parta kamarádů se rozhodla že pojedou na výlet na opuštěnou farmu, které se říká Charlieho farma. Charlieho farma má strašnou minulost protože rodina co tam bydlela měla na svědomí vraždy. Po cestě se zastaví v hospodě a jsou varováni ať na farmu nejezdí. I přestože byli varováni, na farmu se stejně vydají. Po první noci a po prvním prozkoumání zjistí že byla chyba jezdit na Charlieho farmu. <> Ono to nebylo hrozný ale zase hodinu se tam pořádně nic neděje. Mám rád opuštěná místa a toto prostředí bylo dobrý, akorát prostě kdyby byl film kratší bylo by to lepší. Poslední půlhodinu jsem si ale užil, pěkné zpracování. Mě se tento slasher líbil ale na 5* to nebude. Za mě 4* 75% ()

M.Myers

Tak to se úplně nepovedlo. Tvůrci si naivně mysleli, že vytvořili novou vraždící ikonu, ale na mlčenlivé killery jako je Michael, Jason či Letherface, nebo hláškujícího Fraddyho, prostě ten jejich poblázněnej dvoumetrovej neandrtálec nemá, vraždí sice celkem drsně, ale jinak je to prachobyčejnej zaměnitelnej kašpar. Film samotný je prostě obyčejný slasher, nic víc nic míň, na řežbu se tu dlouho čeká, pak to Charlie začne kosit a brzo je po všem. K hercům se nemá cenu vyjadřovat, Moseley a Hodder jako hororové stálice celkem potěšili, Nathan Jones je fakt velký hovado, ale to je tak všechno. Tara Reid byla dobrá asi fakt jen v těch prcičkách, tady blbě vypadá a taky blbě hraje, stejně tak jako všichni její kolegové, prostě maso na porážku. Čekal jsem lepší horor, Chris Sun, autor výborné drsňárny http://www.csfd.cz/film/325045-daddy-s-little-girl/ vůbec svůj dobrý první počin, nenapodobil. ()

Hapretor

Totální blbina, absolutní mozkový výplach - na zabití času ok. Nathan Jones se svojí konstitucí se hodí do podobných rolí jako nikdo, jen by to mělo být něco "chytřejšího", stylovějšího, než jen uřvaný mentál, jak již tady někdo poznamenal. Konec mě překvapil - myslel jsem že, Tara uteče. Tím líp. Aspoň to nebyl happy end. Ale stejně to vypadalo blbě. Tara je strašně vyzáblá. Asi herecká anorexie. Neslušelo jí to. P.S. pro tvůrce filmu: je fakt debilní, když mají hrát ve filmu mladistvé postavy čtyřicetiletí herci/čky. ()

Rathalos

Mohol to byt fakt velmi dobry horor,keby sa zacala nejaka akcia ovela skor,az poslednu polhodinu sa nieco dialo,dovtedy som sa nudil,ale koniec bol super,drsne vrazdy a odporny zabijak,ktory nahanal strach uz len jeho ksichtom a vadila mi Tara Reid,ktorej herecky vykon bol biedny ako vo vacsine pripadov...:-) ()

kkarx

Kváká se tu o "hixplotationu" a přitom je to čistokrevný slasher, respektivě sebeparodický slasher, který si z 80. let hezky utahuje. Obsahuje vlastně skoro všechno, co slasher vyneslo na vrchol B zábavy. Partička tupounů, se sympatickým tlouštíkem, neustálé narážky na sex, legenda o vraždách, místní varující před prokletým místem. V parodické rovině funguje nejlépe a ukecanej tlouštík Donkey tomu vévodí. Je to spíš o pohodě než o nějakém napětí. Jen nechápu, proč obsazovali Taru Reid, která mi vyloženě pila krev a zdá se, že i vysávala energii, která na place byla. Za mě po dlouhé době svěží oživení žánru. ()

Johny M.

Kane Hodder na druhý straně mačety, sympatický postavy, záporák, spád, gore.... i přes všechno to tradiční klišé se nebudu bát hodnocení: 4,5* ()

Kadas97

Film o zlom Hodorovi, ktorý by si lepšie hodnotenie zaslúžil len v prípade väčšieho množstva obetí na porážku. Je suis Charlie. 4 z 10 ()

CharlieSs

Strašné klišé... Ale neskutečné. Hlavně ten stupidní konec mě nasral takovým způsobem, že jsem uvažovala, že sem možná hodím odpad, ale pak jsem si vzpomněla, že ty gore scény byly dost dobrý. ()

Miagy

Nič svetaborné, príliš dlhé, s dostatnočne nevyužitým potenciálom je sklamaním asi pre väčšinu hororových fanúsikov majúci obľubu v podobných slasherových počinoch. Charlieho farma funguje chvíľu, potom nefunguje, potom rozmýšľate, kto vyberal hercov, potom sa smejete, aké sú tie herecké postavy naivné a hlúpe, potom sa chvíľku bojíte, lebo záporák je dostatočne odpudzujúci a v tme celom funkčný. Celkový dojem nie je absolútne zlý, žáner nie je na to, aby priniesol hlboké myšlienky, ale autori sa mohli pohrať s farmou o trochu viac. Takých 50% zaslúžených. ()

ANTYCHRYST

Škoda toho zdlouhavého začátku... stejně jsem čekal jen až na to kdy se tam ukáže ten přerostlej mamut a jak bude vraždit :) jako zabíjačky vydařené a zábavné... :) Taru pamatuji jako kočku v prcickach...tady bohužel už vypadá jak fetacka krizena s výžilou anorektickou.. pornohvezdou...:( Škoda... 55% vraždy dobrý..jinak nic překvapujícího.. ()

beso74

Nuda dokáže zabíjať a to doslova a do písmena, nudiaca sa štvorica dostala totiž nápad za všetky drobné, urobiť si výlet na istú farmu. A to nie hoci akú, ale presne tu, kde kedysi bývala jedna pošahaná rodina ktorá ako keby ušla nejakému Wesovi C. z hôr a mala všade oči. Ich (ne)vinným zábavkám však jedného dňa odzvonilo a oni kruto pykali za svoje činy. Ostala po nich stará schátrala farma, mestská legenda a podľa všetkého syn, ktorý lipne na rodinných tradíciách a hodnotách. Typický slasher, ktorý sa vyznačuje niekoľkými prednosťami - žiadni holobriadkovia ako obete, vrah s postavou, ktorú by mu aj Goliáš závidel a sem tam pekné zábery kamery (hlavne príchod na farmu braný z vtáčej perspektívy sa mi páčil) a samozrejme Charlieho šibalstvá. Ten síce sa za celý film takmer neozve, ale o čo menej rozpráva o to viac koná (aj keď fakt škoda, že prvú hodinku sa toho veľa neudeje, ale ak by to rozbalil takýmto tempom hneď na začiatku, bol by z toho maximálne 30 minútový kraťas.) Čerešničkou je angažovanie Kana Hoddera, ktorý sa tentokrát ocitá na druhej strane barikády, nuž čo, život je zmena. ()

lusa

Kde sú tie časy Mika Myersa, Jasona Voorheesa, či Thomasa Hewitta, ktorých nehynúca charizma ich zaradila do hororovej siene slávy. Karol môže so svojim "pekelným" pohľadom len nemo závidieť. 2* ()

DonBraso

Australský film je vždy pro mě většinou utrpení,takže se od klokanů držím dál,ale tomuhle jsem dal šanci.Ono vcelku není ani moc poznat,že je to přímo Australský kousek,bohužel se tomu tak stal další z řady bezvýznamných pouťovek z kolotoče.Obsazení s Tarou Reid nemůže být nic světoborného,bohužel ani do hororu ta holka prostě nemůže.Takže tak jediný Kane Hodder je možná slasherům znám(Jason Voorhees),který byl na druhý straně.Vcelku idelická trojková záležitost,prostě průměr film.Po půl hodině kecání a pár flashbacích,hraje spíše nudná prudná nálada,která skoro po hodině vyústí k vypnutí filmu.Nechybělo moct a filmu jsem dal sbohem.Pak přijde Charlie,který vypadá jak viking a retard z Pach krve.10 minut a máme tu konec.Nápad dobré a gore,za to vlastně hodnotím film.Jestli konec je překvapení či ne,mě už vůbec nebavilo,protože když tam kráva cupitá před Charliem či řve,že to musel slyšet,ten zachránce,který tam chodí nejspíš 30 let zachraňovat asi leda slámu,aby natáhnul brka po hodu mačetou,jsem měl dost.Za spestření gore efektů pěkné,ale celek je hovadina příšerná.30% ()