Chutně a levně s Láďou Hruškou

Reality-TV
Česko, 2014, 135 min

Účinkují:

Ladislav Hruška

Láďa Hruška patří mezi oblíbené televizní reportéry, ve zpravodajství TV Nova pracuje od roku 2012. Diváci ho ocenili v roli potravinového inspektora, kdy kontroloval kvalitu potravin v obchodních řetězcích a restauracích. Nedlouho nato byla jeho role „ochránce potravin" rozšířena na toho, kdo přináší domácí speciality bez chemických přísad, které si navíc zvládne připravit opravdu každý. Ochutnejte i Vy pokrmy, které pro Vás připravil. (Bontonfilm)

garry odpad!

Vývoj televizní kultury TV Nova byl následující. Cílová skupina: 1994 - 2000 prostí průměrní lidé, 2000 - 2010 pravidelní návštěvníci IV. cenové skupiny (pivo, cigarety, fotbal, Blesk, Iveta Bartošová, kolumbijské telenovely), 2010 - 2014 bezdomovci, lůza, nezaměstnatelní lidé s amputovaným mozkem a vkusem preferující hnus ve všech oblastech života (na sedačce leskymo s tygřím vzorem, na zdi reflexní obrázky s růžovým jednorožcem od Vietnamců z tržnice). Chápu, že takovým lidem Láďa Hruška imponuje jako jeden z nich. Je to jejich celebrita, které rozumějí a on rozumí jim. Franto, Pepo, Lojzo co budete večer vařit? Mám točit další díl a nevím co tam švihnout. Smaženej kabanos na sádle a k tomu desítku bráník z PETky. Dalším zdrojem levných a zdravých receptů Láďi Hrušky jsou bydlenky z Mimibazaru. Ve škole probíráme estetiku. Jedna z tezí je, že si vytváříme prostředí ve kterém žijeme a toto prostření nás zpětně ovlivňuje. U televize Nova a jejich diváků to platí na 100%. ()

Mograine odpad!

Jaká entita na bázi uhlíku pustila tohohle kromaňonce do televize?? ........tuším že asi ředitel TV Hovna. Nad levnými sračkami tohodle mrdkáče se mi opravdu chce blejt. ()

fimler odpad!

Možná je to náhoda, ale ten jeho sýr v hrnku jsem dělal třikrát ani jednou se mi nepovedl to samé můžu říct o dalších receptech co mu posílají!!!Udává nepřesné informace jako třeba dejte do mikrovlnky na nejvyšší stupen jako přece každá mikrovlnka to má jinak to je hrůza co všechno za blbosti dokáže říct!!!Taky byla ještě úžasná vážně přímo úžasná reportáž o tom že, když máme chleba na stole 1 a půl metru tak obvykle 9 z 10 chlebů spadne na namazanou část(nebo naopak už jsi to moc nepamatuju) skvělá informace musíme vědět nebo bychom aspon měli!!! :D NEJHORŠÍ RECEPTY:Asi všechny kromě špaget,chipsů,pizzy a korbáčiků. NEJLEPŠÍ RECEPTY: chipsy,pizza,korbáčíky,špagety ()

pan.balu

neviděl jsem ani vteřinu,což dost možná i většina tohoto zdejšího odpadu,takže jen kvůli rovnováze s pozérským místním odpadem ()

chup44

Je to naozaj prípad, na druhú stranu ale, niektoré tie recepty nie sú až také zlé. Tie typu "smažák z mikrovlnky" by mali zakázať. Ja sa na to občas pozriem ;-) ()

Fez odpad!

Děkuji láďovi za to že mi ukázal, jak si můžeme vyrobit biologické zbraně z pohodlí domova pomocí omítky, stěrače, margarínu a zavařených okurek od babky. ()

Peddro odpad!

Tak trošku Pejsek a Kočička vařili....Možná, že někomu takové patlání vyhovuje, ale já preferuji dodržování technologických postupů u každého připravovaného jídla. Nejsem profesionální kuchař, ale snažím se vařit na co nejlepší úrovni. ()

Tumbik odpad!

Jak udělat cukroví na vánoce z kapoty vaší staré felicie? Vždy je tu pro vás Váš Ladislav Hruška. ()

petersonovic

Dle komentů a hodnocení soudim, že udělat si objektivní názor na hodnocení čehokoliv zde, je asi jako dát na doporučení kanibala, že lidský maso je nejlepší. Na tomto krásnym případě Ládi Hrušky je vidět, že obyčejnej člověk sem nezabloudí. Jinak, soudě prozměnu dle prodejů jeho kuchařek, by mělo jeho DVD mít alespoň 30%. To DVD jsem neviděl, hodnotit ho nebudu, ale přesvědčil jsem se o tom, co jsem nějakou chvíli tušil. Objektivní názor si můžu udělat jedině jen já sám za sebe. Tady tenhleten rádoby intelektuální groupensex nevypovídá zdaleka o ničem. ()