poster

Hollywood v koncích

 • Česko

  Hollywood Ending

 • USA

  Hollywood Ending

 • Slovensko

  Hollywood Ending

Komedie / Drama

USA, 2002, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ***

  Další Woodyho film, kterej není špatnej, ale spíš jen tak proletí hlavou. Pár geniálních bonmotů ( ostatně skoro jako vždy ), hodně ukecané, jazz. Ale jen tohle mi už ke spokojenosti stačit nemůže. Chybí tomu srdce.(2.1.2006)

 • GodComplex
  ***

  Prumerny Woodyho film, pro ktery hraje velke plus uz to, ze me narozdil od vetsiny jeho filmografie nijak nevytocil a dalo se na to v klidu koukat. Kvalitni herci (Tea Leoni je super), zajimavy namet produkce filmu a typicky priklad toho, ze i kdyz znamy reziser natoci totalni zhovadilost poslepu, lide mu to sezerou a budou to povazovat za umeni, pokud ne v Hollywoodu, tak minimalne ve Francii. "Sex is better than talk. Ask anybody in this bar. Talk is what you suffer through so you can get to sex." 5/10(5.4.2010)

 • EdaS
  ****

  Já si nemohu pomoct, ale smál jsem se opravdu hodně. Minimálně tolik, jako u Darebáčků. Opravdu podařená komedie s prvotřídním hereckým ansámblem.(9.4.2003)

 • Shadwell
  ****

  Ještě než vysmolil Woody Allen „modré filmy“, zrealizoval pokračování Stardust Memories. Zatímco v Stardust Memories tematizoval sebevědomého auteura, zde ukazuje stejného tvůrce v područí velkých producentských zvířat. Woody zkrátka cítil podobně jako Altman (Hráč) nebo Wilder (Sunset Blvd.) potřebu si drcnout do hollywoodského systému. Ale paroduje pouze development (přípravu) a postprodukci (distribuci) filmu, samotné natáčení podobně jako Truffaut v Americké noci nijak nekritizuje, protože pro každého režiséra je natáčení to nejlepší, a koneckonců jak říkával francouzský velikán: „Filmování je nadřazeno skutečnému životu, a dokonce výsledné kvalitě díla.“ Proto Woody těsně před natáčením oslepne a přesune film z roviny reflexe producentů do sebereflexe. ____ Woody Allen je vypravěčem vně fiktivní svět filmu, když píše scénář a režíruje, a zároveň uvnitř fiktivního světa, když vyprávění směruje k jiným postavám a k divákovi skrz vlastní postavu Waxmana. Perfektní vedení herců, nebo perfektně hrající herci? Nevím, ale dialogy jsou často o hádkách, dokazujíc neurotickou rozpolcenost Allena. A titulkové sekvence, kde jsou herci řazeni „in alfabetal order“, přestože je jasné, že Allen bude první, jen dosvědčují nedostatek oponentury z venčí. Dopřejte prosím někdo Woodymu místo neustálého pochlebování špetky asertivního zhodnocení.(2.5.2008)

 • kleopatra
  **

  Woody, Woody........nepotěšil jsi mě, takže ani já tě nepotěším, já vím, že každý film nemůže být Annie Hall, ale film o filmování, kde režisér chodí bezmála po čtyřech a nikdo si nevšimne, že je slepej? To je i na mě, tvojí věrnou fanynku, moc.(17.6.2004)

 • - Postava čínského kameramana s nedokonalou angličtinou byla inspirovaná skutečnou postavou kameramana Zhao Feie, který s Allenem pracoval jako kameraman na filmu Darebáčci. (Witta)

 • - Snímka otvárala filmový festival v Cannes v roku 2002. (U_S_O)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace