Přátelé z dovolené

• USA Vacation Friends (více)

Marcus a Emily se na dovolené v Mexiku spřátelí s Ronem a Kylou, kteří mají rádi večírky a umí to pořádně rozjet. Přestože si to společně užili, překvapí je, když se o několik měsíců později tento divoký pár objeví bez pozvání na jejich svatbě. Hrozí totiž, že se oslava promění v jeden velký chaos... (TV Prima)

whale

Neskutečná blbina, která si zahrává se zdravým rozumem. Chvílema jsem si říkal, jestli mi to za to sledování vůbec stojí. Střílet po sobě opilí a bez míření? V pořádku. Zničit půjčenou loď? Nic se neděje, jedeme dál..a tak to jede celý film. ()

Heywood

Bylo tak šílené až to bylo skvělé. Nádherná dovča v Mexiku dvou upjatých a dvou volňásků vytvořila koktejl, který neměl chybu. Hláška: Nenaraz na skálu sice napovídala, co přijde, ale jinak překvápek tam bylo hodně a některé byly dobře načasované (golf, pracanti..). John Cena komediálně roste (naposled jsme řvali nad jeho hasičem) a výkon celé čtyřky neměl chybu. Komedie body obvykle nesbírají, tady 75% dávám s lehkým srdcem, protože tohle pobavilo, jeden si u toho odpočinul a nabyl pocitu, že ten svět ještě pořád není tak blbej, když se v něm dá tohle natočit. ()

Střelec17

Opravdu milé překvapení, cele se to tváří jako nenápadná komedie, která je někde zastrčená hluboko v poličce a nikdo netuší, že se jedná celkem o solidní komedii. I když tento styl zrovna moc nemusím, tak tady je zpracování celkem sympatické, některé vtipy jsou mírně za hranou, ale nikdy nepřekročily tu moji pomyslnou čáru. Herecké obsazení je sympatické, ale hlavně bych vyzdvihnul Johna Cenu, který mi v poslední době nedával moc důvěru, tak tady zabodoval a jde vidět, že role mu fakt sedla a já mu ji věřil. Celým filmem jsem proplul jak na vlně, která určoval tempo filmu. Někdy to šlo hodně strmě, kdy jsem měl strach abych se nepřevrátil a jindy to šlo s klidem se kterým jsem nakonec doplul s příjemným pocitem nakonec. Pozitiva: Dobrý pocit na konci filmu. Negativa: Mohlo se ubrat s vtipy s drogami. ()

p.a.douch

Takže tenhle film byl celkem překvapením. Čekal jsem spíš velký problém, ale vlastně to je lehce nadprůměrná komedie. Zběsilost Rona a Kyly je celkem osvěžující, ale dlouho bych s nimi dovolenou trávit nechtěl. Dění na svatbě je už taková typická americká pohádka. Ale dobrá ty tři hvězdy dám. ()

Grimaldi

Nečekal jsem nic a dostal jsem víc než dost. Asi takové je moje vnímání Vacation Friends. Film má dobré obsazení, humor který překvapivě fajn balancuje na hraně trapnosti a nechutnosti, ale naštěstí jí nikdy nepřekročí. Největší výhodou filmu je ale jeho krátká stopáž. Nové filmy se už bohužel většinou pod dvě hodiny nedostanou a tak na mě těch 103 minut fungovalo jako živá voda. Vůbec bych se nebránil kdyby celkově vznikalo víc kratších snímků a víc takovýchto lehkých komedii. ()

vaclav.g.kar

Nebojím se dát plnou palbu.. Takových komedií už vzniká opravdu pomálu. Letní, svěží a hlavně vtipná a milá podívaná o dvou rozdílných párech že kterých se stane nerozdelitelná parta. Skvělý casting. Prostě žeru Johna Cenu a ostatní jsou taky skvěle zahraní. Přijde mi že scénář byl původně pro Rocka s Hartem, ale tady se vyplatilo sáhnout po menších hvězdách. Nejlepší komedie posledních let. Ani nevím kdy naposledy jsem byl tak mile překvapený. Nádherných 85% ()

Erik_

Celkom ok komedia, no najlepsi je urcite John Cena. Mega sa tesim na jeho nove komedie, ja sa proste smejem na kazdej vete co povie! :D 6/10 ()

soukyd33

Budete se skvěle bavit, a také děsit toho, co všechno zažije jeden pár poté, co potká jiný pár. Tohle by asi každý nedal. Herecké obsazení neznámé. (Dobrá volba 👍.) Herecké výkony šílené, ale dobré. Příběh zajímavý. Dialogy a hlášky dobré. Scény super. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Pythonator

Nečekaně vtipný nářez. Dvojice Cena a Meredith Hagner pěkně válí a nemůžete se nesmát. Bohužel to celé brzdí hlavní dvojička nudných černoušků, ale i tak je to povedená komedie. Chvílemi průměr a chvílemi neskutečný úlet s dost úchylným humorem. Scéna s halucinacemi po houbičce je neskutečně povedená. ()

Little_Sawy

No to měě posééer!! To bylo totálně ujetý, hlavně je vidět že John Cena je na komédie prostě udělaný. Hoci se to sprovoti táhne jak kus hadru, ale pak si mě celkem dloužka filmu i získala, hlavně bylo vidět že si John C. Neskutečně film užíval a bral ho i s hlaškami za koule. Ujetý pár si jede na drogách, a je jim jedno jak by měl vypadať zítřek. Několkokrát jsem se i dobře zabavila. ()

morfeus..

Tak tenhle film jsem opravdu potřeboval. Je to film u kterého si řeknete, tak tohle bych chtěl taky zažít a tyhle lidi potkat. Film vám ukáže, že je fajn si uvědomit potřebu  bezprostřednosti a upřímnosti jednoho člověka k druhému. Nuže 4hvězdy jsou zasloužené... ()

TomLaik

Obrovské překvapení a šílená jízda od začátku až do konce. Bavil jsem se celou dobu a moc rád kouknu znovu :) Super bláznivá komedie ()

Hexx

John Cena válí a svůj účel to jistojistě splnilo. Rozhodně to nebyla nuda a rozhodně jsem se bavil. Skoro za čtyři hvězdy, ale přecijen... přes stokrát omleté vtípky to nešlo. 3,4* ()

StandikK

Dalo se to, ale nic extra to teda nebylo. Záčátek slušný rozjezd, pak se to hooodně uklidnilo na konci to opět trochu nabere spád. Klasická oddechovka ()

jabbo123

Mělo to pár světlých chvilek, ale čekal jsem od toho větší šílenosti a celá zápletka kolem svatby mě vůbec nebavila. Těch pár povedených fórů to bohužel nezachrání. ()