Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (Cinemart)

Ellmariachi

No, dá se to. Ale upřímně Kevin Hart už podobnou roli zahrál mnohokrát líp. Ty ukecaný pózy jsou navíc trošku ohraný. Ale ok, prostě to tak je. Největší problém ale u mě je Rock. Tohodle řízka prostě v podobných rolích vidět nemusím. Chci ho vidět jak bez mrknutí oka projde peklem zmastí všechny čerty a Lucifera si nechá na konec. Jako jednou oka, ale víckrát už asi ne. Jinak dostanete přesně co čekáte. Sem tam komedii s nic moc akcí. Jako jednohubka fajn 64 procent. ()

ArsenalEagle

I když má film nakročeno k celkem zajímavému výsledku, nakonec z toho je jen lehounce nadprůměrná komedie, která nejvíce ztrácí na někdy až nesmyslném ději a sem tam nucených vtipných scén, které prostě vtipné nebyly - tenhle film potopil nejvíce ze všeho mizerný scénář. Jsem zvědavej, co za americkou vládní složku by do svých řad přijala retardovaného napumpovaného pablba. Neříkám, že to místy nebylo vtipný, ale žádný klenot. The Rock byl určitě vtipnější ve Vítejte v džungli, nebo v Pot a krev. Velké plus za Aarona Paula. ()

kaylin

Nemyslel jsem si, že by mě tenhle film mohl bavit, ale nakonec jsem se přistihl, že strašně fandím Rockovi a že chci, aby nebyl hajzl. Takže mě film vlastně dostal, a to i přesto, že Kevin Hart se svou rozjetou hubou nebude nikdy můj oblíbený komik. Několik scén je zde skutečně skvělých a já jsem se zasmál. ()

blackrain

Několikrát obehraná klasika, která ale neurazí a bohužel ani ničím novým nenadchne. Vážně škoda. Z nápadu se určitě dalo vytřískat mnohem víc. Vždyť se to tu přímo nabízelo. Děj je předvídatelný od začátku do konce. Zápletka je až příliš jednoduchá. Dvě sympatické figury, z nichž jedna je bouchač a druhá mele pantem, celý film nedokážou utáhnout, neumožňuje jim to předepsaný scénář. Jde o takový výplach mozku na zaplácnutí polední pouzy na oběd nebo deštivého odpoledne. V tomhle ohledu se nedá prohloupit. ()

Derek

od rezisera VYBIJANEJ a MILLEROVCOV NA TRIPU som ocakaval o dost vacsiu kanonadu vtipov. kevin hart a jeho pistanie a pitvorenie sa je opat otravne (i ked cakal som ze to bude o dost horsie a castejsie), ale THE ROCK opat ukazuje svoj komedialny talent, i ked i ten je premrhany vo filme ktory mal potencial, ale ten zostal nevyuzity... ()

gegina31

Čekala jsem větší srandu. Ale popravd, to nejlepší se objevilo v traileru a to jest mladej Dwayne Johnson. Takže ani žádné překvápko, jenže kdyby to nedali do traileru, tak by se jim na to nikdo nejspíš nedíval. Čekala jsem víc vtipnějších dialogů, ale většinou jsem nechápala, proč mluví o takových kravinách. Harta moc nemusím, připadá mi dost uječenej. Ale na Dwayna i po tomhle nedám dopustit. ()

AlistairMir

Já čekal víc :-) Ale i přesto je Centrální inteligence pohodovej snímek co mě bavil, avšak ruku na srdce - Lví podíl na tom má The Rock. Jeho postava byla tak dokonale cáklá, že to přímo řvalo po více bláznivých scénkách a těch je bohužel ve filmu celkem málo, na to, že tvůrcem je rejža pro mě legendární Vybíjené. Hart se k Rockovi hodí a myslím, že se dobře doplňují. Film tak brzdí jen scénář, kterej se , kdo ví proč, drží zpátky. Škoda, ale stále dobrá zábava. ()

Trevor

Najväčším problémom tohto filmu bol pre mňa neznesiteľný slovenský dabing. Uvažoval som dokonca ešte nad nižším hodnotením, ale nebolo by to fér voči Kevinovi Hartovi, ktorý svoju úlohu zvládol dobre. Tým nechcem povedať zo slovenský dabing je zlý celkovo, ale hlas ktorý sa rozhodli priradiť práve tomuto hercovi bol veľmi nešťastnou voľbou. Celkovo sa jedná o celkom úsmevný príbeh s celkom zaujímavou zápletkou. ()

M.i.k.e

nečekal jsem nic a nakonec jsem docela příjemně překvapen.Ne,že by v CI všechno fungovalo...gagy a vtipy vycházejí tak z poloviny,něketré věci jsou fakt hodně postavené na hlavu a hlavně to do jaké role tvůrci stylizovali Rocka je místy hodně iritující.Na druhou stranu je fajn,že si tvůrci odpustili berličku v podobě vulgárností a fekálního humoru,bez kterého se snad žádná současná komedie neobejde.Nemůžu říct,že by CI byl můj favorit ,ale i díky ústřední dvojici patří do lehčího nadprůměru minimálně co se komediíí týká...65% ()

Vyhy

Průměrná akční komedie, která občas dokáže rozesmát bránice. Lehká zápletka, která se dá lehce uhádnout. Jinak se od ostatních ničím nelíší, pokud tedy nejste fanoušci D.J. jako já, ale i ten svoji "divnou" postavou to nezachraňuje tak, aby se jednalo o kvalitnější snímek. Až na pár momentů neurazilo. ()

zdenotvor

Jednorožec a ladvinka ..tak som Rocka ešte nevidel (aj keď zúbková víla v ružových legínach bola tiež sexi). Ja som sa naozaj zabavil a nevadil mi ani ten obohratý scenár. Je pravda že to z veľkej miery ovplyvnilo aj to že mám veľmi rád oboch hlavných aktérov. ()

Martin741

Reziser Rawson Marshall-Thurber /Vybijena, Millerovi na Tripu/ natocil slusnu komediu, u ktorej sa US humor dokazal vynimocne priblizit Europe. Dwayne Johnson a ukecany uradnik Kevin Hart film slusne tahaju, humor je verbalny aj neverbalny. Smiat som sa vyslovene nesmial, ale usmieval som sa az prilis casto. Johnson v roli tvrdaka, ale dobraka, film si evidentne uziva, rezisersky zrucne natocene, tempo ma nenudilo /dobre, v strede tak trochu jo/, dialogy len take priemerne ... asi ako cely film : 69 % ()

Figu

Totální pičovina, kterou člověk buď dostane pod kůži a chytne ho, nebo to nemá absolutně cenu sledovat! Jak už jsem kolikrát psal, líbí se mi Rockova univerzálnost a to, že se nebojí experimentovat s žánrama, který navštíví. Pamatuju si, jak jsme byli nasraný, že takovej bourák, jako je Diesel, vlezl do rodinné kokotiny se svištěma a najednou jsme byli v dobách Arnieho Juniora, či Policajta ze školky. Dwaynovi to zatím (až na Vílu zuběnku) vychází skvěle a i s tričkem s obrázkem a ledvinkou tu trapnost a stupiditu umí maskovat dokonale. Jo, mě to baví. Hart jako vždy přitakávačka, ovšem bez něj by Centrální inteligence nefungovala. 70% ()

Streeper

Komedie s Kevinem Hartem v hlavní roli mě prostě nikdy moc neosloví a přitom mám toho prcka tolik ráda, vždycky mě dokáže upřímně rozesmát, ale filmy, ve kterých hraje mi vtipné nepřijdou. Dwayne Johnson mi nepřišel zrovna jako ten pravý do takové role, akční drsňáky ať si klidně hraje, protože ty mu jdou, ale komediální role nejsou pro něj a je velká škoda, že si to ještě neuvědomil. ()

bourec

Asi sem po těch jeho filmech čekal sakra víc,jenže to moc nefunguje.Chvílema komedie,kdy mi Dwayne přišel až dětinskej,Hart idiot,pak najednou akce,která ovšem ničim moc neoslní,naprosto zapomenutelná zápletka,kterou bych vymyslel na wc při potřebě..Škoda.50%. ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem