Kamera:
Florian LichtHudba:
Reinhold HoffmannHrají:
Jeanette Biedermann, Lee Rychter, Josephine Schmidt, Roy Peter Link, Heike Jonca, Lars Löllmann, Karolina Lodyga, Bernhard Bozian, Barbara Lanz (více)Hrají
Jeanette Biedermann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Lee Rychter
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Josephine Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Roy Peter Link
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Heike Jonca
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Lars Löllmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karolina Lodyga
Polsko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernhard Bozian
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Barbara Lanz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Maja Maneiro
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Sebastian König
Západní Německo
Rainer Will
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jil Funke
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Tanja Wenzel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mike Adler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Taxi Brooklyn (2014) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Alexander Klaws
Nejlepší seriály:
Hotel snů (2004) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Mathieu Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
The Tunnel (2013) (seriál)
Manuel Cortez
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Thorsten Grasshoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Kasia Borek
Západní Německo