Bettys Diagnose - Season 4 (2017) (série)
Režie:
Ulrike HamacherScénář:
Klaus RohneKamera:
Andreas TamsHrají:
Annina Hellenthal, Theresa Underberg, Maximilian Grill, Eric Klotzsch, Claudia Hiersche, Florian Fitz, Sybille Schedwill, Marie Zielcke, Michael A. Grimm, Max von Pufendorf, Jorres Risse (více)Hrají
Annina Hellenthal
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Theresa Underberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Maximilian Grill
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Eric Klotzsch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Claudia Hiersche
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Florian Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sybille Schedwill
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marie Zielcke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Max von Pufendorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Jorres Risse
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rona Özkan
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Alvar Goetze
Německo
Nejlepší seriály:
Hanna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lilia Lehner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Alexander Koll
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Ercan Durmaz
Turecko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Farina Flebbe
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Christian Skibinski
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)