Sweet Home

• Polsko Ostatni lokator

Alicia je mladá realitní makléřka, která náhodou objeví starý bytový dům, v němž si plánuje tajná romantická setkání se svým přítelem Simonem. Ale netuší, že pronajímatel budovy najal partu vrahů, aby odstranili posledního nájemníka. Když je Alicia se Simonem přistihnou při činu, jsou nuceni bojovat i o své životy. (TheDon)

Junys

Začalo to moc brzo a dlouho to končilo, kdyby akce začala o něco později bylo by to lepší. Jinak se mi to líbilo, krev tam byla, děj taky dobrý a herci ušli. Akorát jsem čekal že skupina vrahů tam vydrží déle, ale tak nahradil je deratizér takže se to dá prominout. 65% ()

Rathalos

Spanieli opat potvrdili,ze hororovy zaner je ich silnou strankou,napinavy film so vsetkym,co k tomu patri,vykon hlavnej predstavitelky bol perfektny,,sikovna zienka,taktiez hudba a gore super,home invasion ako ma byt...:-) ()

Miagy

Príjemný horoík, pripomínajúci jeden diel zo série Peliculas para no dormir...správanie postáv bolo trocha zvlástne, avšak celé to na mňa pôsobilo ako pokus o dobrý horor, ktorý sa na nič nehrá, nikoho neurazí a zaujme dobrou atmosférou domu. ()

The_Peach

Presne tieto filmy ľúbim. Trocha viac obetí tam mohlo byť a bolo by to tip-top. Inak veľká škoda že sa tam miešala angličtina so španielčinou. ()

intro

Na tenhle film jsem se moc těšil, ale bohužel nakonec zase mírné zklamání. Sweet Home není rozhodně špatný, ale od španěláků čekám prostě víc než průměr. Nějakou nadstavbu, originalitu, a to zde prostě není. 60% ()

XXXXXXXX

I Mistr španěl se holt někdy utne. Když jsem na začátku viděl tu přehlídku špeků a křečových žil, začala mě jímat hrůza. Ta mně ovšem rychle opustila, když se ukázalo, že vrah se do dotyčného bytu dostal velice netradičním, až překvapivým způsobem. Prostě si otevřel dveře. To se jako ta babča vždycky sprchuje s otevřenými vchodovými dveřmi? No a tím to ani zdaleka nekončilo. Kdy poslal onu partu vrahů? Měla v tom snad nějakým způsobem ona letmo zmíněná realitní kancelář? Pokud ano, proč to tam u Satana není víc rozvedeno??? Jak se dvojici hlavních hrdinů, dařilo tak nepozorovaně se teleportovat po baráku? Ok měli tam průlez a jakousi šachtu, ale vždyť týpek jasně řekl, že tama nepoleze a voilá, po pár minutách se zčistajasna zjeví hned vedle borky, v úplně cizím bytě. No a ono klišoidní omdlévání, místo tradičního natáhnutí bačkor, se mi už ke konci taky značně přejídalo. A když tam, ta borka v jednom momentě začala lézt po okpě, hned z toho začal čišet ten trapně okopírovaný námět ze 14! let starého snímku druhých Películas. Jeden z těch hororů, kdy nevíte, jestli se máte bavit nebo vyrazit do Španělska, nasraně profackovat scénáristy. ()

Cechyno4

Tak tohle mi docela sedlo. Skvělá atmosférická záležitost. Musím však přiznat, že jsem se začal nejvíce bavit až když do domu přišel "likvidátor". I předtím to však bylo více než průměrné. Výborné atmosféře pomáhá i hudba, která dokáže celou sekvenci skvěle vygradovat. Horory odehrávající se ve starém domě, to je moje slabost :) Španělé mě znovu nezklamali. ()

Nominant

V pohode filmík, na ktorý sa aj dalo pozerať. Škoda, že najväčšie "grády" sa dostavilo až poslednú štvrtinu, lebo od začiatku to bolo len také suché a pre diváka nudné sledovanie niečoho, čo tu bolo milión-krát predtým. Ale tak čo už - udeľujem slušné 3*. ()

TesterX

Neurazí, nenadchne, je v tom plno demence. Do příchodu hlavního bosse to je spíš komedie. Natočené to je ale solidně. ()

Brumbambule

To jsem se zase nechala nachytat místním hodnocením. Podprůměrná vyvražďovačka, kdy na jedné straně stojí banda tří stupidních "vrahů" a na druhé straně "zamilovaný pár", kterému jejich lásku věří rozhodně každý kdo film viděl. Klasická stupidita obětí, kdy místo toho aby po baráku našlapovali co nejvíc potichu, tak místo toho řvou jak na lesy aby o nich samozřejmě zabijáci co nejdřív věděli. Vrchol všeho bylo, když velmi odvážnému doktorovi zdřevěněly nohy na žebříku (ač mohl jít po schodech) a nemohl se dál hnout. V tu chvíli jsem se přistihla, že si přeji brzkou smrt všech hrdinů filmu. A jako velké finále "kápo di tuti kápi" s velkou obří taškou plnou nástrah, který vše přišel na místo "urovnat". Dávam dvě hvězdy za rozporcování těla tekutým dusíkem, za stahovací pásku okolo krku a za poslední zásek sekyrou. ()

Snakefinger

Asi takhle. Ten film je dějově totální kokotina. Ještě větší než ti lupiči, co podle jejich kreténského chování vychodili fofr školu a to s odřenýma ušima. Nicméně již dlouho jsem neviděl tak vizuálně zdařený počin, skoro bych řekl umělecké dílo. Ty scény jak jsou nasnímané si zaslouží standing ovation nejméně 80 minut co tohle trvá. Fakt kamera je neuvěřitelně krásně nasnímaná. A za tohle tyhle hvězdy. ()