Uuups! Noe zdrhnul…

• Německo Ooops! Die Arche ist weg... (více)

Je konec světa! Blíží se obrovská povodeň, dostatečně velká na vyhubení veškerého života na Zemi. Tvorečci Dejv a jeho syn Finík, dva malí Raťafáci, se dostali na Noemovu archu na poslední chvíli za pomoci Grumpíků Lísky a její dcery Ley. Když však archa odplouvá, Finík a Lea na ní omylem nejsou. Pravé dobrodružství tak pro ně teprve začíná. Při hledání cesty zpátky na archu budou muset společně přemoci nejen lstivé nepřátele, ale také najít nové kamarády a uvědomit si, na čem v životě skutečně záleží. Podaří se navíc zachránit Finíkovi život svého otce a zajistit sympatickým Raťafákům místo na arše? (Bohemia MP)

psekera odpad!

Jirka89 musel být ten pán co seděl včera v první řadě a spal, jinak si neumím vysvětlit ten plný počet. Bohužel film je takový úplně nijaký. Vtipy jsou asi německé proto se jim neumím smát a nebo je nechápu. Děti na to koukali nesmáli se a já jim vysvětloval co se děje aby pochopili trochu smysl. fakt děs. ()

Mrliš

Zas tak špatné, jak tu většina kritiků píše, to není. Prostě je to cílené na malé děti, tak je jasné, že jejich doprovod nebude nijak super nadšený. Když vidím, jaké hodnocení má např. Kozí příběh, tak tato pohádka by měla být někde na 60%. Protože dle mě je zrovna Kozí příběh něco, co by mělo plavat v odpadních vodách. ()

MisaP3

Trochu nechápu to hodnocení. Vždyť je to moc pěkný animáček. Animace pěkná, nápad také zajímavý. Je to chytlavé a relativně krátké, takže nudit se podle mě člověk nestihne. Za mě tedy velmi dobrý průměr. Rozhodně za vidění stojí ()

vrch07256732

Nápad s archou bol síce fajn, ale v rámci deja bolo úplne jedno či ide o archu, meteor alebo ladovec ... Noe sa vo filme vôbec nezjavil, čo bolo na škodu veci, všetko to odohrali len animované zvieratká (inak animácia celkom na úrovni). Celkový dej je potom klasika pre malé deti o priateľstve, vzájomnej pomoci, úcty ku každému tvoru ... bla bla bla ... atď jednoduché morálne poučenie pre škôlkárov. Raťafáci pripomínajú skôr vymyslených plyšákov ako nejakých živých tvorov, neviem či to bol zámer ... no záverom pozerateľné to je, miestami vtipné v závere dramatický doják (pre malé deti) a asi toľko... ešte dodám : veľké plus je že hneď na začiatku (a ani potom) niekomu neumrú rodičia alebo čosi podobné tragické ako to býva v súčasných animákoch zvykom. Dodatok: jediná scénka na ktorej sa smejeme a si pripomíname je ako si Ratafák prdol do toho leva a ten sa poskladal na zem. ()

Martin29

Nebudu to srovnávat s Pixarem nebo Dreamworks jelikož to je nebe a dudy. Příběh je hodně slabý humor je cílený na malé děti padání a podobně a dospělý se nemá čemu nějak zasmát pointa je navíc úplně o ničem hele on umí plavat tak mu to neřekneme a necháme ho tápat až na to příjde řekneme,že jsme to věděli .Jít na to do kina lituji peněz docela by mě zajímal rozpočet a kolik to vydělalo.5procent za raťafáky ()