Headless je slasher spracovaný v starom "looku", ktorý zaujme najmä fanúšikov "old school" hororov. Snímka zobrazuje príbeh sadistického vraha, nosiaceho na tvári lebku, ktorý sa brutálnym spôsobom pohráva so svojimi obeťami ženského pohlavia až dovtedy, kým neukojí svoje zvrátené myšlienky. Neexistuje totiž iný spôsob, ako zastaviť neustále opakujúce sa muky i utrpenie, ktoré v detstve prežíval pri svojej narušenej matke so sestrou. (*CARNIFEX*)

Perverz

Jeho tempo je vražedné. Jeho praktiky jsou...No, o tom později. Jeho oběti jsou ..Hlavy!! Jde do toho po hlavě, a bezhlavě. V hlavě to asi nemá v pořádku, nebo v tom má jasno?? Spíše jasno. Takže vezmeme ženu. Trochu pokuchat, nařezat apod. Useknout hlavu, vydloubnout oči. Oči jsou lahůdka, oči sníme. A už nám z toho stojí, takže si vytáhne pínas a s hlavou si udělá dobře. Nestrká to ale do uší ani do otvorů po vydloubnutých očích..He. Čuňák. Jako malý bydlel v kleci metrkrátmetr. Nyní už veliký, potřebuje více prostoru. Tvůrci věděli co chtějí točit, a tak to i udělali. Záleží na divákovi, samosebou je to film pro určitou skupinu lidí, ale i horror, gore, exploi apod. fandové se zde budou dělit na skupiny, kterým se to bude líbit, a kterým zas až tak moc ne. Podle mě je to zvládnuté dobře, 85 min.. pohoda, jednohubka, ale nějaký extra odpaněný z toho nejsem. Narozdíl od některých postav ve filmu měl tenhle snímek hlavu, i patu. ()

Wancohoff

samoucelna picovina pre uchylov. mam rad gore, ale toto nemalo ani hlavu, ani patu, ani poriadny look, hercov, ani dej.proste nic. ()

Furmi

Ultra zvrátený mega shit. Toto malo vyjsť z produkcie ZNK (a to ešte ako super bonus tento film naväzuje na iný v ktorom sa hlavná postava volá Marty no neverím) ! Celé mi to pripomínalo tvorbu Řezníka a ako keby ho tvorcovia počúvali 24/7 10 rokov až im z toho preplo a natočili tento gore. Miestami mi srbsky film pripadal ako slabý vývar pre malé deti oproti tomuto hnusu. Ale pobavilo. Dobrá hudba, kopa super záberov a odpúšťam aj nelogičnosti a amatérske spracovanie vrátane hercov. Ešte že podobných sračiek vzniká ročne len pramálo stále by sa nato pozerať nedalo ale raz za čas to padne celkom dobre. 69% ()

M.Myers

Tvůrci Found vypustili do světa svůj druhý kousek. No a je to teda prasečina jako kráva :-) Ve Found se jeden z dvojice bratrů inspiroval pro své konání v brakovém hororu Headless, jehož pár scén bylo k vidění(a stály za to)... Teď nám tvůrci naservírovali celovečerák o pánovi s maskou lebky, který to od mala neměl lehké, hodná mamka a ségra ho věznily v kleci, tu a tam mu hodily nějakou tu useknutou králičí hlavu a když měl chlapec žízeň, tak ho pochcali. No hoch to má v hlavě zpřeházené a tak když dospěje, začne řádit. Film je prostě celý o mentálně a sociálně zaostalém šíleném psychopatovi, který zabije koho potká, protože mu to přijde normální. Ale je to teda kurva šílenství, kterým je zastižen, jelikož mu chutnají bulvy a své sexuální potřeby uspokojuje penetrací useknutých lidských hlav... No dojde i na jiné chuťovky. Headless je hardcorový hororový retro brak, rozhodně ne pro každého a jelikož Found bylo divácky mnohem vděčnějčí, tak zde hvězdu uberu. ()

Hapretor odpad!

Trapné, nekoukatelné. Nefunguje jako parodie - na to je to nudné. Nefunguje jako horor - na ten je to total nestrašidelné. Nefunguje to jako "Gore" brutalita - na to je to zase moc průhledně umělé a nereálné. Hnus, Velebnosti ! ()

Rathalos

Americky film,ktory sa snazi znechutit,ale na mna to absolutne nezaberalo,bolo to velmi amaterske,slabe triky a viac menej stale to iste dookola,sracka...:-) ()

lusa odpad!

Presne typ "hororu", ktorý nechápem.. Čo s načatým dňom? Unesiem nejakú buchtu, urežem jej kozenku a strčím mačetu do rozkrkoku. Až po rukoväť. A pre istotu 5x. Odpad! ()

Pitryx

No, gore si tu užijeme, jen nechápu, proč je zde tak probírána Jess s tím narkomanem. Zbytečná ztráta času. Jinak je to zajímavý snímek z pohledu trikových mistrů, kteří se ukázali jako dokonalí profíci.   *** A PŮL ()

Mamlas odpad!

Alternativní, plně amatérský shit zaměřený na násilí, bez nějakého děje, bez herců, (jen s pár otřesnými ochotníky), bez myšlenky, bez nápadu, bez scénáře. (1%) ()

Easykill

Celkem dobře vystavěný nářez, který určitě nebude pro každého. Ale pro někoho kdo má nakoukáno to nebude problém. Gore je slušný, atmosféra tíživá a hnus velice výživný. Navíc má film i jistý přesah. ()

Richie4422

Headless je súčasťou filmu Found a aj keď Found ma akosi nezaujal, tešil som sa na Headless. Tento film môže byť náročné ohodnotiť a som presvedčený o tom, že mnohí by boli najradšej, keby tento snímok neuzrel svetlo sveta. Je potrebné tento film chápať tým, čím je- grindhouseovým sedemdesiatkovo šokujúcim a nasilu zvláštnym céčkom. Krv, prasačiny, "umenie", prasačiny, prasačiny. Na chvíľu som sa preniesol do dávnych mnou nezažitých čias a uvelebil som sa do lepkavého kresla vedľa fúzatého chlapa. ()

Accuphose

Bylo by jednoduché dát tomu odpad a celej film odepsat... Jenže by to bylo nespravedlivé. Je tam určitý děj, určitá logika a ačkoliv je to kategorie slasher, tak je to i originální a nepůsobí to v rámci žánru debilně. Autoři tomu dali víc práce, než tomu dají ve většině českých filmů, takže zasloužené 2 hvězdičky. ()

mdf odpad!

Gore a zvrácenosti, úplně o ničem,ale chápu,že hodně lidem se to líbí, nikdo neví co je v lidech skryto. Tohle fakt nebylo o žádné zábavě ()